Vplyvom preťaženie dopravcov sa môžu v nasledujúcich dňoch predĺžiť doby dodania objednávok o 3 až 4 dni. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za pochopenie.

SONETT Přípravek na škrobení a žehlení 0,5 l

Kód: 5686
€4,88
Skladom
Účinný a ekologický prípravok pre ľahšie žehlenie. Preniká do hĺbky vlákna, narovná ho a spevní. Tkanina sa potom ľahšie žehlí a drží tvar.

Detailné informácie

Podrobný popis

SONETT Prípravok na škrobenie a žehlenie 0,5 l

Účinný a ekologický prípravok pre ľahšie žehlenie. Preniká do hĺbky vlákna, narovná ho a spevní. Tkanina sa potom ľahšie žehlí a drží tvar. Aby sa žehlenie stalo radosťou!

Použitie:

Pomocou rozprašovača nastriekajte na odev zo vzdialenosti cca 20cm. Nepoužívajte funkciu naparovania žehličky. Pred použitím pretrepať. V prípade upchatia pumpičky, prepláchnite teplou vodou.

Celý obal je recyklovateľný

Uchovávajte mimo dosahu detí

HORĽAVÉ

biologické odbúravanie
Mydlo stráca okamžite po použití, v bezprostrednej reakcii s vápnikom obsiahnutým vždy v odpadovej vode, svoje vlastností znižujúce povrchové napätie (primárne odbúravanie). Vápenaté mydlo je následne zo 100% rozkladané na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Cukrové zmáčadlo a deriváty kokosového oleja sú získavané chemickou konverziou pomocou kyselín zo surových materiálov čisto rastlinného pôvodu a kompletne si zachovávajú svoju prirodzenú štruktúru. Pre mikroorganizmy je preto ľahké je kompletne rozložiť. ETANOL je do prírodného cyklu navrátený v priebehu niekoľkých hodín.

Upozornenie :: Nevhodné pre hodváb, umelý hodváb a ostatné umelé vlákna. Používajte v dobre vetraných priestoroch. Aerosól sa nesmie inhalovať.

Zloženie podľa EC 648/2004:
Aqua, alcohol, POLYSACCHARIDE *, sulphated castor oil, potassium soap *, potassium citrate, perfume * (fragrance), citronellol *, geraniol *, linalool *

* Certified organically grown

Zásady ekologickej drogérie SONETT

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.
Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka.
Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu
Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov
Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů.

Distribútor: Natures Care CZ s.r.o., Hlavná 15, Střílky, Česká republika, telefón: +420 773 628 872, www.ekodrogeriesonett.cz
Výrobca: Sonett GmbH, Ziegeleiweg 5, Deggenhausen, Nemecko, telefón: +490755592950

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: