Akcia "Stmievanie"! 15% zľava na produkty pre blokáciu modrého svetla! Zakúpite TU

SONETT Tekuté mydlo na škvrny, 300 ML

Kód: 1111
€5,81
Skladom (1 ks)

Účinné mydlo na odolné škvrny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinkuje pri teplotách od 30°C do 60°C

Vysoko účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, prepisovačky, trávy, tuku atď. Vhodný len na bielu a stálofarebnú bielizeň (stálosť farieb otestujte na malom kúsku).

dávkovanie:

20-30ml prípravku pridajte k hlavnému praniu. Aplikuje sa priamo na škvrny.

Zvláštnosti produktu

Maximálne účinný, cenovo priaznivý a neuveriteľne výdatný prostriedok na odstraňovanie škvŕn.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
Mydlo ako aktívna pracia látka sa získava jednoduchým varením tukov s lúhom. Každá tuková báza má vďaka svojmu rôznemu pôvodu trochu odlišné pracie vlastnosti. Mydlo vyrobené z repkového a olivového oleja s cukrovým činidlom a derivátmi kokosového oleja rozpúšťa špinu a podporuje škvrny-odstraňujúce silu hovädzej žlče. Cukrové činidlo a deriváty kokosového oleja sú získavané chemickou konverziou pomocou kyselín zo surových materiálov čisto rastlinného pôvodu - cukor, škrob a kokosový olej. Olej z pomarančovej kôry ďalej zintenzívnňuje tuky-rozpúšťaciu silu celého produktu.

biologické odbúravanie
Mydlo stráca okamžite po použití, v bezprostrednej reakcii s vápnikom obsiahnutým vždy v odpadovej vode, svoje vlastností znižujúce povrchové napätie (primárne odbúravanie) a nenapadá tak už živé organizmy. Vápenaté mydlo je následne zo 100% rozkladané na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Cukrové činidlo a deriváty kokosového oleja sú získavané chemickou konverziou pomocou kyselín zo surových materiálov čisto rastlinného pôvodu a kompletne si zachovávajú svoju prirodzenú štruktúru. Pre mikroorganizmy je preto ľahké ich kompletne rozložiť. Hovädzia žlč je ako čisto prírodný produkt v priebehu krátkej doby úplne odbúraná a vrátená do prírodného kolobehu.

Celý obal je recyklovateľný

Zásady ekologickej drogérie SONETT

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov.

Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

zloženie:

Aqua, potassium soap *, alkylpolyglucoside C8-14, alcohol, fel Tauri siccum, potassium citrate, perfume * (fragrance), limonene, linalool *, geraniol *

* certified organically grown

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie prostriedky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: