Novinka! BrainMax Quercetin & Bromelain - STOP alergiám a ich prejavom! Zakúpite TU

SONETT Tekutý prostriedok na riad - citrón 300 ml

Kód: 5693
€3,10
Skladom (> 5 ks)

Účinný ekologický prostriedok na ručné umývanie riadu. Špeciálne zloženie umožňuje ľahko odstraňovať mastnotu a zaschnuté zvyšky jedla, zároveň je šetrné k pokožke rúk.

Detailné informácie

Podrobný popis

SonettTekutý prostriedok na riad - citrón 300 ml

Funguje bez ohľadu na tvrdosť vody. Účinný ekologický prostriedok na ručné umývanie riadu. Špeciálne zloženie umožňuje ľahko odstraňovať mastnotu a zaschnuté zvyšky jedla, zároveň je šetrné k pokožke rúk. Príjemný éterický olej z BIO lemongrass urobí z umývania riadu obľúbenú činnosť.

Dávkovanie:

1 polievkovú lyžicu rozptýliť vo vode. Na odolné nečistoty naniesť malé množstvo koncentrátu na špongiu.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek

Cukor, škrob a kokosový tuk sú surovinami pre použitie cukrovej tenzidy. Spolu s derivátmi vyrobenými z kokosového tuku a oxidov síry tvoria kombináciu vzájomne sa doplňujúcich a posilňujúcich aktívnych čistiacich látok s vynikajúcou schopnosťou rozpúšťať tuky a s veľmi vysokou znášanlivosťou pre pokožku.

Biologické odbúravanie

Pri procese výroby cukrových tenzidov a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Pre mikroorganizmy je preto ľahké rýchlo a úplne tieto tenzidy rozložiť. Cukrové tenzidy aj deriváty kokosového oleja sú podľa OECD biologicky ľahko odbúrateľné.

Celý obal je recyklovateľný

Zásady ekologickej drogérie Sonett 

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu hodín hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Zloženie
INCI: Aqua, alkylpolyglucoside C8-16, sodium C12-14 fatty alcohol sulphate, alcohol, sodium chloride, sodium citrate, perfume * (fragrance), citral *

* Certified organically grown

Dodatočné parametre

Kategória: Antiestrogénna drogéria
Hmotnosť: 0.394 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: