20 % zľava na Brainmax Pure Yerbu! Platí na všetky príchute len tento týždeň! Zakúpite TU

SONETT UNIVERZÁLNY ČISTIČ 500 ML

Kód: 2263
€4,29
Skladom (1 ks)

Tekutý prostriedok s univerzálnym použitím - na čistenie kachličiek a iných hladkých povrchov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sonett Univerzálny čistič

Tekutý prostriedok s univerzálnym použitím - na čistenie kachličiek a iných hladkých povrchov, vodovodných batérií, podláh, kobercov, čalúnenia atď. Vďaka špeciálnemu zloženiu šetrnému k pokožke možno prípravok použiť aj ako tekuté mydlo na ruky.

dávkovanie:

Koncentrát: niekoľko kvapiek prípravku naneste na hubku alebo vlhkú handričku. Riedené: 1/2 - 1 polievková lyžica (cca 5-10ml) na 10l vody.

Zvláštnosti produktu
Aktívne umývacie zložky sú výnimočne šetrné ku koži a koncentrovaný univerzálne čistič teda môže byt použitý aj na čistenie rúk.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
Deriváty kokosového oleja a cukrovej zmáčadlo získavané z kokosového tuku, škrobu a cukru majú vynikajúce tuk a špinu-rozpúšťajúce vlastnosti.Olej z pomarančovej kôry zosilňuje schopnosť produktu rozpúšťať tuky.

biologické odbúravanie
Pri procese výroby cukrového zmáčadla a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín, škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy ľahké tieto zmáčadla veľmi rýchlo a úplne odbúrať. Upozornenie: Mierne zakalenie či zmena hustoty pri nižších teplotách nie je na závadu. Pred použitím pretrepať.

Celý obal je recyklovateľný

Zásady ekologickej drogérie Sonett 

Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu hodín hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

zloženie:

INCI: Aqua, alkylpolyglucoside C8-16, sodium C12-14 fatty alcohol sulphate, alcohol, sodium chloride, limonene, sodium citrate, perfume * (fragrance), citral *

* Certified organically grown

Dodatočné parametre

Kategória: Antiestrogénna drogéria
Hmotnosť: 0.606 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: