BRAIN FRIDAY: od piatku do nedele 15% ZĽAVA na všetky Brainmaxy a k tomu DOPRAVA ZADARMO! Zľavy až 60% sú len raz za rok! Zakúpite: TU

SONETT WC ČISTIČ CEDR - CITRONELA 750 ML

Kód: 1477
€4,16
Skladom

Na čistenie a dezinfekcia WC.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje éterické oleje cédru a citronely, účinne rozpúšťa močové a vápenaté usadeniny a odstraňuje organické nečistoty.

 

Použitie:

Naneste pod okraj toaletnej misy a vyčistite. Pri silnom znečistení nechajte pôsobiť cez noc.

 Zvláštnosti produktu:

Vďaka dobrému zachytávaniu produktu na stenách toaletných mís je plne využitá jeho účinnosť. Zmes éterických olejov s olejom ihličnanov zaisťuje účinnú dezinfekciu a sviežu vôňu.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek: Kyselina citrónová sa získava pri fermentácii vedľajších produktov priemyselnej výroby cukru, ako napr. Melasy. Vzhľadom k svojej schopnosti zlučovať sa s uhličitanom vápenatým za vyvíjania oxidu uhličitého sa používa vo WC čističi pre rozpúšťanie vápenatých usadenín. Rastlinné zahusťovadlo pomáha k tomu, aby čistič dobre ulpíval na povrchu a mohol pôsobiť na usadeniny. Deriváty kokosového oleja a cukrovej zmáčadla, získavané z kokosového tuku, škrobu a cukru, sa pridávajú v nepatrnom množstve, aby uľahčili uvoľňovanie mastných nečistôt. Etanol slúži ako pomocný prostriedok na zaistenie správnej konzistencie zahusťovadlá.

Biologické odbúravanie: Kyselina citrónová je súčasťou rastlinného, ​​živočíšneho i ľudského organizmu, a je preto mikroorganizmami vyskytujúcimi sa v prírode rýchlo a úplne rozkladá na oxid uhličitý a vodu. Pri procese výroby cukrového zmáčadla a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy ľahké tieto zmáčadla veľmi rýchlo a úplne odbúrať.

Upozornenie: Obsiahnutá kyselina citrónová rozpúšťa vápenec. Zabráňte kontaktu s materiálmi obsahujúcimi vápenec - mramor, alabaster, betón, umelý kameň a pod.

Celý obal je recyklovateľný

 

Zásady ekologickej drogérie SONETT

• Výrobky sú 100% odbúrateľné, v poriadku hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky.
• Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka.
• Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu
• Voda použitia pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a       kovov
• Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátů.

 

Zloženie:

INCI: Aqua, citric acid, alkylpolyglucoside C8-10, sodium C12-14 fatty alcohol sulphate, POLYSACCHARIDE, perfume (fragrance) *, geraniol *, citronellol *

* Certified organically grown

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: