Akcia "Stmievanie"! 15% zľava na produkty pre blokáciu modrého svetla! Zakúpite TU

Spánek – Nick Littlehales

Kód: 655278
€10,10
Skladom (> 5 ks)

Až jednu tretinu svojho života strávime spánkom. Väčšina z nás spí ale nepokojne, často sa budí a únavu následne počas dňa zaháňa množstvom kofeínu, a to aj napriek tomu, že hodiny strávené v posteli úplne zásadne ovplyvňujú našu náladu, motiváciu i rozhodovacie schopnosti. Ba čo viac, úplne zásadne riadi nielen náš pracovný výkon, ale predovšetkým zdravie. Nechajte si poradiť od "spánkového guru", ktorý pomáhal s efektívnym odpočinkom trebárs aj Cristianovi Ronaldovi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spánok

Až jednu tretinu svojho života strávime spánkom. Väčšina z nás spí ale nepokojne, často sa budí a únavu následne počas dňa zaháňa množstvom kofeínu a cukru, a to aj napriek tomu, že hodiny strávené v posteli úplne zásadne ovplyvňujú našu náladu, motiváciu i rozhodovacie schopnosti. Ba čo viac, úplne zásadne riadi nielen náš pracovný výkon, ale predovšetkým zdravie.

Mýtus ôsmich hodín alebo sila šlofíka - to sú len dve z množstva overených techník pre kvalitný spánok od samotného "spánkového guru" športovcov, ktorý pomáhal s efektívnym odpočinkom trebárs aj Cristianovi Ronaldovi.

Názov pôvodnej knihy: Sleep

Prekladateľ: Dina Podzimková

edícia:

Počet stránok: 224

Počet ilustrácií:

väzba: brožovaná lepená s chlopňami

farebnosť:

ISBN: 978-80-759-7545-4

formát:145x205 mm

vyšlo:17.10.2019

 

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: