NOVINKA! Lauf Preworkout! Nakupujte: TU
NOVINKA! BrainMax Sleep Magnesium! Nakupujte: TU
NOVINKA! Naša nová značka TrainMax! Nakupujte: TU

Tehotenstvo

Pokožka v tehotenstve sa nezaobíde bez kvalitnej starostlivosti olejov, predovšetkým proti vzniku strií. V tomto období je starostlivosť prírodných produktov takmer nevyhnutná, pretože pomocou pokožky sa všetky látky dostávajú aj k bábätku. Starostlivosť prírodných olejov je účinná a veľmi šetrná.

V tehotenstve sa mení veľa vecí a pokožka nie je výnimkou. Je pod neustálym tlakom a to ako s rastúcim bruškom, tak aj kdekoľvek inde dostáva pokožka pekne zabrať. V priebehu tehotenstva sa môže pokožka viac vysušovať alebo môže byť náchylnejšia na jej podráždenie.

Najväčším strašiakom sú najskôr strie, ktoré sa môžu objaviť s nárastom váhy aj zadržiavaním veľkého množstva vody. Sú to spočiatku drobné jazvy, ktoré sa môžu po čase zväčšovať. Na minimalizáciu vzniku strií je potrebné starať sa o pokožku už v začiatkoch. Ideálna je voľba prírodných ošetrujúcich olejov, ktoré nielen že pokožku zjemnia, ale aj vyživia. Niekoľko z nich Vám v tejto kategórii ponúkame a veríme, že o pokožku sa veľmi dobre postarajú!