20 % zľava na Brainmax Pure Yerbu! Platí na všetky príchute len tento týždeň! Zakúpite TU

Trio Energický Muž

Kód: 3602
€74,66 –16 %
Energickymuz
€74,66 –16 % €62,93
Skladom (> 5 ks)

BrainMax Testamento, Performance Magnesium a BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony tvorí triádu doplnkov stravy pre optimalizáciu, energieu a celkového zdravie. Teraz ho môžete zaobstarať za zvýhodnenú cenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trio Energický Muž obsahuje 3 produkty:

BrainMax Testamento 120 tbl.

Nový doplnok stravy, ktorého zloženie je postavené na látkach, ktorých účinky sú na zvýšenie hladiny (zink1, ashwaganda2) boli opakovane preukázané v najnovších štúdiách. Súčasná legislatíva nám však neumožňuje uvádzať účinky jednotlivých látok. Víac informacií o jednotlivých látkách a účinkoch na blogu risebyperformance.cz.

Performance Magnesium 400 mg 100 tbl. (Horčík + Vitamín B6)

Performance Magnesium obsahuje v jednej kapsule 400 mg vysoko vstrebateľného magnézia bisglycinátu a 1,4 mg vitamínu B6 v aktívnej forme Pyridoxal-5-Phosphate s vysokou biodostupnosťou. Teraz naviac, po novom, vo vegan kapsulách.

BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony

Brainmax 1.5 Adaptogenic hegemony je novou verziou originálneho Brainmax 1, ktorý sme obohatili o vedecky najviac preskúmané adaptogény z celého sveta: od pravého indického (Ashwagandha) a sibírskeho ženšenu, cez Rhodiolu, ktorú využívali už Vikingovia, až po Shizandra Chinensis z tradičnej čínskej medicíny a Sladovku hladkoplodú, ktorá sa tešila obľube už v antike.

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: