Tvoja plodnosť v tvojich rukách - Toni Weschlerová

Kód: 6452/251
€30,30
Skladom (1 ks)

Ste nespokojné so svojou súčasnou metódou antikoncepcie? Alebo demoralizovanej svojimi snahami o počatie dieťaťa? Zažívate v rôznych častiach svojho cyklu mätúce príznaky? Tento nedoceniteľný zdroj odpovie na vaše otázky a súčasne vám poskytne úžasné pochopenie vlastného tela. Toto aktualizované vydanie prelomového bestselleru vám poskytne všetky potrebné informácie pre monitorovanie vášho menštruačného cyklu - spolu s aktualizovanými informáciami o najnovších reprodukčných technológiách.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Tvoje plodnosť v tvojich rukách - Toni Weschlerová

Toto aktualizované vydanie prelomového bestselleru vám poskytne všetky potrebné informácie pre monitorovanie vášho menštruačného cyklu - spolu s aktualizovanými informáciami o najnovších reprodukčných technológiách. Ste nespokojné so svojou súčasnou metódou antikoncepcie? Alebo demoralizovanej svojimi snahami o počatie dieťaťa? Zažívate v rôznych častiach svojho cyklu mätúce príznaky? Tento nedoceniteľný zdroj odpovie na vaše otázky a súčasne vám poskytne úžasné pochopenie vlastného tela. Kniha   Tvoje plodnosť v tvojich rukách   už pomohla doslova státisícom žien prirodzenou cestou predchádzať tehotenstva, maximalizovať ich šance na otehotnenie alebo jednoducho získať lepšiu kontrolu nad vlastným gynekologickým a sexuálnym zdravím.

Toni Weschlerová podrobne vysvetľuje veľmi prínosnú Metódu sledovania plodnosti (MSP), v angličtine Fertility Awareness Method (FAM), ktorá vám len za pár minút denne umožní:

* Užívať si vysoko účinnú a vedecky dokázanú metódu prirodzenej antikoncepcie bez chémie a akýchkoľvek prostriedkov,

* Maximalizovať svoje šance na počatie   predtým, ako navštívite lekára alebo sa uchýlite k invazívnym možnostiam vyspelých reprodukčných technológií,

* Urýchliť liečbu prípadných problémov s plodnosťou možnosťou rýchlo identifikovať prekážky v otehotnenia,

* Získať kontrolu nad vlastným gynekologickým a sexuálnym zdravím a skutočne ho pochopiť.

* Plne revidovaný a intuitívny systém vedenia záznamov,

* Výber personalizovaných vzorových tabuliek pre antikoncepciu, dosiahnutie tehotenstva, dojčenia a menopauzu,

* Rozšírenú šestnáctistránkovou farebnú prílohu, ktorá odráža najdôležitejšie koncepty knihy,

* Šesť úplne nových kapitol o témach zahŕňajúcich prirodzené vyrovnávanie hladín hormónov, ochrany vašej budúcej plodnosti a troch možných zdravotných problémov, o ktorých by všetky ženy mali vedieť.

Počet stránok: 581

Väzba: brožovaná

ISBN: 978-80-7500-563-2

Toni Weschlerová - má magisterský titul v oblasti verejného zdravia a v USA je celoštátne uznávanou pedagogičkou a hovorca pre oblasť ženského zdravia. Je tiež autorkou knihy Cycle Savvy, ktoré dospievajúcim dievčatám prináša poučenie o ich tele. Býva častým hosťom televíznych a rozhlasových relácií. Toni Weschlerová žije v Seattli v štáte Washington.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: