Je tu BRAIN SALE! Zľavy až 45%⁠ ! Nakupujte ZDE

Učebnice ájurvédy I. - Vasant Lad

Kód: 6452/252
Novinka Tip
Značka: Maitrea
€25,54
Skladom

Vydaním Učebnice ajurvédy vstúpilo Ajurvédske vzdelávania do novej etapy. Jedná sa o prvú učebnicu Ajurvédske medicíny, napísanú pre západné študentov. Jej vydanie by malo na Západe prispieť k rozvoju prvých skutočných ajurvédskych vysokých škôl, ktoré jedného dňa budú na svoje pohostinné pôde vychovávať generácia žiakov Ajur-vidji. Táto kniha preto predstavuje novú, vzrušujúcu fázu procesu adaptácie Ajur-vidji na kedysi cudzie pôde.

Detailné informácie

Podrobný popis

Učebnice ajurvédy I. - Vasanta Lad

Vydaním Učebnice ajurvédy vstúpilo Ajurvédske vzdelávania do novej etapy. Jedná sa o prvú učebnicu Ajurvédske medicíny, napísanú pre západné študentov. Jej vydanie by malo na Západe prispieť k rozvoju prvých skutočných ajurvédskych vysokých škôl, ktoré jedného dňa budú na svoje pohostinné pôde vychovávať generácia žiakov Ajur-vidji. Táto kniha preto predstavuje novú, vzrušujúcu fázu procesu adaptácie Ajur-vidji na kedysi cudzie pôde. Každý takýto vývojový krok prichádza prostredníctvom určitého nástroja a v tomto prípade je týmto prostredníkom Dr. Vasanta D. Lad. Táto kniha je vyvrcholením ako jeho celoživotného osobného štúdia a Ajurvédske klinickej praxe, tak dvadsaťročného zasvätenie životnej sily vyššiemu cieľu, ktorým je rozšírenie Ajur-vidji do oblastí, ktoré sú pre ňu nové a vzrušujúce. Predstavuje ďalší z hodnotných obetí, ktorú doktor Dr. Lad pokladá na oltár Ajur-vidji.

Počet stránok: 401

Väzba: brožovaná

ISBN: 978-80-87249-45-1

Vasanta Lad - ajurvédsky lekar, popredný odborník v tomto odbore, vyučuje Ájurvéda ako vedu prítomného okamihu. Každá jeho prednáška v rámci Programu ajurvédskych štúdií mu plynie zo srdca ako rieka múdrosti a je inšpirovaná momentálnymi potrebami jeho študentov. Jeho trojdielna Učebnica ajurvédy je zhrnutím jeho dlhoročné výučby, je považovaná za zrejme najlepší učebnicu, aká kedy vyšla v angličtine a znamená celosvetovú revolúciu v štúdiu aj v Ajurvédske praxi. Predstavuje filozofické základy a hlavné princípy ajurvédy, dynamicky a inšpiratívne podané tak, ako sa vyučujú v prvom ročníku Programu ajurvédskych štúdií na ájurvédskou inštitútu. Dr. Vasanta Lad získal lekárske vzdelanie (Bamse) v roku 1968 na indickej Univerzite v Pune.

Dodatočné parametre

Kategória: Knihy
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: