Brain Friday! Akčné ceny na desiatky obľúbených produktov! Zľavy až 60% sú len raz za rok! Zakúpite: TU

Verde Mate Green Despalada 0,5kg

Kód: 2905
€7,58
Skladom

Dlho sme premýšľali, ako charakterizovať Despaladu od Verde Mate. Naberá obraz dvadsaťročnej, vysokej a ladnej Indiánky, ktorá číha v brazílskych pralesoch aby Vás svojím šípom zasiahla priamo do srdca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Yerba Verde Mate Green Despalada 

Je skvelá! - moja prvá myšlienka po ochutnaní Despalady od Verde Mate. Delikátna, aromatická, krásne zelená a prakticky bez peľu, práve tým všetkým uchvacuje gurmánov, ktorí hľadajú jemné, svieže chute. Tento produkt je jeden z popredných výrobkov Yerba mate dostupných na trhu.

Už po otvorení balíčka sa ukazuje krásne zelená farba rozdrobených lístkov. Objem je stopercentne zložený z listov. Je to umožnené vďaka špeciálnemu spracovaniu rastliny, ktorá je starostlivo zrezávaná, ale nie je vykurovaná či pálená. Táto Despalada je sušená len horúcim vzduchom, čo môžete vidieť a tiež pocítiť. Je oveľa lepšie ako zmesi, ktoré sú vysušované. Po zaliatí intenzívne zozelenie.

Aróma Verde Mate je niečo nezvyčajne originálne. Je rastlinná, sladká, ale pritom svieža a to ešte pred samotným zaliatím. Vôňa Vás neomrzí a každú chvíľu budete objavovať niečo nové. Aróma poukazuje na svoje bohatstvo živej a prírodnej chuti.

Pri ochutnaní, hneď pocítite rozdiel medzi silnými a dymovými chuťami populárnych značiek. Despalada Verde Mate patrí k najviac vyváženým yerbám. Vďaka svojej jemnosti preniká ku každému chuťovému poháriku jazyka a prekvapuje rastlinnou chuťou. Lahodná pre jazyk, žalúdok, ale pritom povzbudivá a dostatočne silná. Po niekoľkých chvíľach od posledného dúška je cítiť sviežu chuť, ktorá zostáva na jazyku.

ČO DOKÁŽE Yerba Mate?

  • V prvom rade povzbudzuje myseľ i telo. Stimuluje, bráni únave, zlepšuje koncentráciu, prejasňuje myseľ.
  • Pokiaľ ide o zažívanie, konzumácia náleve potláča pocity hladu, podporuje trávenie a prispieva k rýchlejšiemu odbúravaniu tukov.
  • Prispieva k obnove poškodenej žalúdočnej a črevnej sliznice.
  • Osobitná pozornosť je dobré venovať detoxikačnému potenciálu Yerba mate. Pomáha vyplavovať z tela škodlivé látky.
  • Priaznivo ovplyvňuje optimálnu hladinu cholesterolu v krvi, prospieva obličkám aj srdcu.
  • Zvyšuje obranyschopnosť, posilňuje fyzickú kondíciu.

Balenie

500g

Dodatočné parametre

Kategória: Čaj a Káva
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: