Novinka! BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! Viac: TU
Nová receptúra! TestoBoss - Komplexné riešenie pre testoster0n! Viac: TU
Novinka! Kozie kolostrum! Viac: TU

Vitargo® - Pure, 2kg

Kód: 11816
€31,65
Skladom (>5 ks)

Vitargo ® Pure je sacharidový nápoj bez prídavku umelých sladidiel pre suplementáciu pred alebo počas výkonu. Môžete využiť aj ako náhradu maltodextrínu.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Vitargo® - Pure

Vitargo ® Pure je sacharidový nápoj bez prídavku umelých sladidiel pre suplementáciu pred alebo počas výkonu. Možno ho konzumovať až 3350 kJ / 800 kcal počas hodiny podľa intenzity tréningu. Vitargo ® Pure je úplne bez prídavku sladidlá alebo aróm, možno ho dochutiť na príklad Stevia kvapkami.
Môžete ho užiť aj po tréningu v kombinácii s vašim obľúbeným proteínom alebo v období 2-3 dní pred pretekmi pre doplnenie telesných zásob glykogénu.
Vitargo je unikátny, patentovaný vysokomolekulárne sacharid s nulovým obsahom cukru, vyrobený vo Švédsku. Špeciálna štruktúra Vitarga v kombinácii s optimálnou osmolalitou je garanciou ľahkej stráviteľnosti a maximálnej využiteľnosti. Originálne produkty Vitargo od priameho výrobcu sú garanciou jasného pôvodu a najvyššej kvality.
ČO JE VITARGO ®
 • THE BEST IN THE WORLD - Vitargo je revolučný, ľahko stráviteľný zdroj energie využívaný nielen olympijskými a elitnými atlétmi, ale aj milióny športovcov na všetkých kontinentoch.
 • MADE IN SWEDEN = GMO free patentovaná forma komplexných sacharidov (špeciálna frakcia amylopektínu) s unikátnymi vlastnosťami. Ideálne molekulárna štruktúra, ktorá je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového glykogénu (tým sa odlišuje od štandardných foriem maltodextrínov, cyklických dextrínov s rozvetveným reťazcom atď.).
 • SUGAR FREE = Vitargo neobsahuje aditívum jednoduchých cukrov, neobsahuje stopy lepku a je 100% kosher.
 • DÁVKOVANIE PRED, POČAS aj PO VÝKONE = Vitargo nezaťažuje žalúdok a vstrebáva sa cca do desiatich minút.
 • Vitargo je klinicky testované s nasledujúcimi výsledkami: Vitargo zvyšuje hladinu glykogénu o 70% rýchlejšie ao 77% viac než štandardné sacharidové kombinácie a 2,3x prechádza rýchlejšie žalúdkom, a to bez zažívacích problémov. Viac tu: https://www.vitargo.com/clinical-studies-intl/
 • Vitargo je vhodným transportným médiom pre ďalšie účinné látky ako sú voľné aminokyseliny, kreatín, arginín a ďalšie, ktorých účinok výrazne znásobuje.
 • 100% ORIGINAL = originálne Vitargo priamo od výrobcu je garanciou jasného pôvodu a kvality, žiadne medzičlánky. Originálne Vitargo je navyše vo všetkých vyšších gramážach balené do špeciálnych ochranných vreciek po 1kg (2 kg balenie tak obsahuje 2 vrecúška, 5 kg päť balíkov atď.).
Prečo Vitargo ®?
Voľba produktu z radu Vitargo záleží na type vášho tréningu. Väčšina ľudí volí vďaka rýchlemu vstrebaniu z žalúdka do tela pred pretekmi i po ňom základnej Vitargo. Ak sa venujete vytrvalostnému športu, bude pre vás najlepšie Vitargo s elektrolyty a to aj počas výkonu vďaka rýchlemu trávenie a okamžitému nárastu energie. Pri silovom tréningu sa najviac osvedčí Vitargo v kombinácii s kreatínom, pre rekonvalescenciu po cvičení zase Vitargo v kombinácii s proteínom.
Palivo pred výkonom
20-60 minút pred výkonom pite Vitargo. Z žalúdka sa vstrebe v priebehu desiatich minút. Je však potrebné pamätať na to, že niektorí jedinci sa potrebujú cítiť pripravení a plní energie 20 minút pred pretekmi, zatiaľ čo iní už 30-45 minút pred výkonom.
Palivo počas výkonu
Pri výkone dlhšom ako 90 minút sa oplatí dopĺňať zdroj energie približne každých 45-60 minút. Ak chcete oddialiť moment vyčerpania energie a byť takzvane napred - teda doplniť Vitargo ešte pred vyčerpaním zásob energie - môžete doplňovať počas výkonu po cca 20 minútach.
Palivo po výkone
Po výkone užite Vitargo spolu proteínom čo najskôr (pred jedlom) pre doplnenie paliva, regeneráciu a rast. Jedinci s veľmi vysokým príjmom sacharidov a bielkovín si môžu neskôr dať ešte jednu dávku Vitarga s proteínom.
kedy suplementovať
pred aktivitou
počas aktivity
po aktivite
naplnenie glykogénu
Šport drink
regenerácia
Vitargo ® Pure
X
X
X
Vitargo ® Carboloader
X
X
X
Vitargo ® + Electrolyte
X
X
Vitargo ® Post
X

Produkcia - garancia kvality
Špičkovo kvalitné 100% prírodný škrob Vitargo je patentovanou formou komplexných sacharidov (špeciálna frakcia amylopektínu) s unikátnymi vlastnosťami. Má ideálne molekulárnu štruktúru, ktorá je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového glykogénu (tým sa odlišuje od štandardných foriem maltodextrínov, cyklických dextrínov s rozvetveným reťazcom atď.).
Patentovaný škrob Vitargo pochádza zo špeciálne vybraných a striktne non-GMO fariem na juhovýchode Švédska. Tie sú vlastnené priamo farmári, nie korporáciami. Produkcia prebieha pod dohľadom počítačov a je neustále kontrolovaná, aby bola zaistená najvyššia možná kvalita.
Prášok Vitargo je vyrábaný v uzavretom systéme. To znamená, že z produkcie ide priamo do balenia. Továreň spracovávajúci Vitargo tiež produkuje iba škrob. Neexistuje teda žiadne riziko kontaminácie. Každá vyprodukovaná šarža je mimo to testovaná v akreditovanom laboratóriu.
Kvalita a certifikácia
- Zakázané látky - všetky produkty majú laboratórne certifikáciu na absenciu zakázaných substancií.
- Garancia kvality - Certifikácia podľa HACCP zaručuje bezpečnosť vyrábaných potravín a prevenciu distribúcie nebezpečných produktov. Systém HACCP je súčasťou štandardu BRC.
Továreň má tiež IPM systém (Integrated Pest Management) a neustále udržuje pracovné prostredie bez škodcov za pomoci preventívnych opatrení a absolútne minimálneho použitia pesticídov. Trvalá práce so systémom IPM vyraďuje riziko hygienických problémov.
- Produkcia a spracovanie - kontrola kvality výroby je zaistená vďaka týmto certifikáciám (továreň LYCKEBY Starch AB):
 • ISO 9001, od roku 1991
 • ISO 14001, od roku 1998
 • ISO 50001, od roku 2006
 • Non-GMO, od roku 2013
 • FSSC 22000
 • Halal, Kosher
 • Certifikát National Veterinary Institute, SVA, since 2005

DÁVKOVANIE VITARGO ® PURE
Balenie: 2 kg (2 x 1 kg)
Návod na prípravu: Rozpustite 72 g (1 porcia = cca 2,5 odmerky) v 600 ml vody.
Postup: rozpúšťajte 72 g v 200 ml vody 30 s, po rozpustení doplňte do konečného objemu (500 - 600 ml).

Návod na použitie: pite ako športový nápoj pred alebo počas intenzívneho tréningu či pretekov, alebo ako prípravu pred pretekmi: 1-2 porcie denne dva až tri dni pred pretekmi. V priebehu jednej hodiny konzumujte maximálne množstvo zodpovedajúce energetickej hodnote 3350 kJ / 800 kcal v závislosti na intenzite a dĺžke trvania tréningu (závodu).

VITARGO ® PODROBNÉ DÁVKOVANIE
1 / Kulturistika, kalistenika a silové športy
ENERGIE PRED VÝKONOM
V prípade nadmernej záťaže počas dňa, veľkého pracovného vyťaženia atď., Je vhodné zaradiť pred výkonom ľahko stráviteľnú energiu. Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody a popíjajte 30 - 45 minút pred začatím tréningu.
Regenerácie po výkone
Bezprostredne po tréningu, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72g) v 500 - 600 ml vody. Nápoj možno obohatiť o proteín, napr. MyoTec Undenatured WPI (25g).
2 / Kolektívne a loptové športy (futbal, hokej, hádzaná, basketbal, volejbal, tenis ..)
VYTVORENIE energetických zásob pred zápasom / VÝKONOM
 • jeden deň pred zápasom: Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody. Vypite celkom dve dávky počas dňa medzi jedlami.
 • v deň zápasu: Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody a popíjajte 30 - 45 minút pred začiatkom zápasu.
ENERGIA POČAS ZÁPASU / VÝKONU
Rozmixujte Vitargo + Electrolyte (72g) v 500 - 600 ml vody. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72g) v 500 - 600 ml vody a pridajte 1 až 2 tablety High5 Zero Neutral. Tieto inštrukcie sú pre okolitú teplotu 20 až 30 stupňov Celzia, ak je teplota vyššia pridajte 100 ml vody k uvedenej hodnote, ak je teplota pod 20 stupňov, uberte 100 ml vody.
REGENERÁCIA PO ZÁPASE / VÝKONU
Bezprostredne po zápase, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72g) a MyoTec Undenatured WPI (25g) v 600 ml vody.
3 / Vytrvalostné disciplíny (cyklistika, beh, triatlon, maratón ..)
VYTVORENIE energetických zásob PRED PRETEKMI
 • dva dni pred pretekmi: Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody. Vypite celkom dve dávky počas dňa medzi jedlami.
 • jeden deň pred pretekmi: rovnaký postup
 • v deň pretekov: Rozmixujte jednu dávku (72g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody a začnite popíjať 30 - 60 minút pred začatím výkonu.
POČAS PRETEKOV
Rozmixujte Vitargo + Electrolyte (72g) v 500 - 600 ml vody. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72g) v 500 - 600 ml vody a pridajte 1 až 2 tablety High5 Zero Neutral. Tieto inštrukcie sú pre okolitú teplotu 20 až 30 stupňov Celzia, ak je teplota vyššia pridajte 100 ml vody k uvedenej hodnote, ak je teplota pod 20 stupňov, uberte 100 ml vody. Vitargo môže byť konzumované v množstve 3.350 kJ / 800 kcal za hodinu, a to v závislosti na dĺžke a intenzite výkonu.
REGENERÁCIA PO UKONČENÍ PRETEKOV
Bezprostredne po zápase, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72g) a MyoTec Undenatured WPI (25g) v 600 ml vody.

Produkty Vitargo ® možno zakúpiť v dvoch variantoch:
 • Bez obsahu umelých sladidiel - Vitargo Pure, alebo Vitargo Pure + Stevia kvapky
 • S obsahom umelých sladidiel * - Vitargo Carboloader, Vitargo Electrolyte, Vitargo Post
* Umelé sladidlá (syntetická sladidlá): sú umelo vytvorené chemické deriváty s nulovým obsahom kalórií (sukralóza, aspartám, acesulfam-k, sacharín). Spoločným menovateľom umelých sladidiel je fakt, že sú svojou skladbou v rámci ľudského tela a životného prostredia neprirodzená. Všetky vyššie uvedené umelé sladidlá sú v EÚ legalizovaná. Jednotlivé krajiny sa následne líšia v preferencii konkrétnych foriem. Severské krajiny zvyčajne uprednostňujú kombinácia viacerých typov sladidiel v malých dávkach, ako je napr. Aspartám + acesulfam-k, a naopak napr. Postoj k Sukralóza je veľmi rezervovaný, pretože nie je stále preukázané, že sa rozkladá v životnom prostredí a navyše je na trhu veľmi krátku dobu. V rámci východnej európy je naopak sukralóza preferovaná atď.

Upozornenie: skladujte v chlade a suchu.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 27 x 72 g
100 g
72 g *
Energetická hodnota
1600 kJ / 370 kcal
1150 kJ / 270 kcal
tuky
0 g
0 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny
0 g
0 g
sacharidy
91,7 g
66 g
Z toho cukry
0 g
0 g
Z toho škrob
91,0 g
65,5 g
bielkoviny
0,1 g
0 g
soľ
0 g
0 g
1 porcia zodpovedá 72 g. Balenie obsahuje 27 porcií.

Zloženie: Škrob - patentovaná forma Vitargo ®

Sacharidový nápoj v prášku.

Dodatočné parametre

Kategória: Fitness doplnky
Forma: Prášok
obsah balenia: 2 kg
Pre jedincov riešiacich: Svalovú hmotu a fyzický výkon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: