Vyladené hormóny sú základ zdravia! ZĽAVA 13% na takmer všetko z kategórie Hormonálna rovnováha. Nakupujte: ZDE

Wayusa Pachamama Organic 250 g

Kód: 70062
Novinka
Značka: Poyerbani
€14,59
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.7.2020

Wayusa z Ekvádoru je posvätný čaj indiánov z listov Ilex Gayusa povzbudzujúci telo i myseľ rovnako ako Yerba Maté. Obsahuje viac antioxidantov než zelený čaj a menej kofeínu ako káva. Pachamama znamená matka krajiny. Pachamama znamená pomoc. Pachamama znamená dar.

Detailné informácie

Podrobný popis

Wayusa Pachamana - elixír energie z Ekvádoru

100% prírodný produkt pochádzajúci z Ekvádoru. Ide o čaj s energizujúcim účinkom. Wayusa sa stala neoddeliteľnou súčasťou každodenného života Indiánov z amazonských dažďových pralesov. Nazývajú ju "nočná stráž", pretože pomáha zostať čulým do neskorých hodín. Oceníte ju napríklad pri práci. Obsahuje viac antioxidantov než zelený čaj a menej kofeínu ako káva. Wayusu je možné popíjať po celý deň. Prečítajte si tiež článok o Wayuse.

Wayusa je vhodná pre sústredenú, niekoľkohodinovú psychickú, alebo i fyzickú   prácu a navyše vám pomôže posilniť vašu imunitu. Vďaka pozvoľnému uvoľňovaniu energie možno Wayusu popíjať po celý deň a je tak ideálnym pomocníkom napríklad vodičom.

Pachamama znamená ,, matka krajiny ". Táto Wayusa je zbieraná tradičným, šetrným spôsobom. Ochraňuje sa tak prirodzené a rozmanité prostredie ekvádorských pralesov, ktoré je domovom zraniteľných domorodých kmeňov a mnohých druhov zvierat a ďalších rastlín. Nákupom tohto produktu podporujete udržateľný rozvoj a zároveň ochranu tamojšieho biotopu.

Wayusa patrí medzi stimulanty, zvyšujú energiu, koncentráciu a zlepšujú náladu a to bez efektu nervozity, ktorý je známy napríklad u kávy. Wayusa je v porovnaní s Yerba viac relaxačné. A to hlavne vďaka obsahu aminokyseliny L-theanin. Chuť Wayusy je jemnejšia a menej horká a to vďaka rozdielnemu spracovania. U niektorých typov Wayusy môžeme dokonca chuť označiť za sladkastú.

Príprava:

Do 1 l studenej vody nasypte 3 až 5 polievkových lyžíc, priveďte vodu do varu. Nechajte variť na miernom ohni 3 až 5 minút.

Distribútor: Votamax sro, Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladovanie: V suchu, v uzavretom obale.

Hmotnosť: 250 g

Dodatočné parametre

Kategória: Čaj a Káva
Hmotnosť: 0.13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: