Doporučujeme! Lipozomálne doplnky najvyššej kvality! Viac: TU
NOVINKA! Wellmax - certifikovaná BIO kozmetika z Álp! Viac: TU
Kupujte, kým sa vypredá! Zľavy až 53%! Viac: TU

Zdravě jíst - Veganská, bez pšenice, bez cukru, bez tropických plodin - Lenka Špaček

Kód: 6452/183
€13,40
Skladom (2 ks)

V tejto kuchárke nájdete 70 receptov, ktoré spája absencia bielej múky, cukru, palmového oleja a tropických plodín. Samozrejmosťou je, že všetky jedlá sú 100% rastlinná a varená s čo najväčším dôrazom na lokálnu produkciu. 70 dôkazov, že chutne variť sa dá aj s dôrazom na životné prostredie, ekológiu a bez zbytočného utrpenia.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Zdravo jesť - Vegánska, bez pšenica, bez cukru, bez tropických plodín - Lenka Špaček

Podtitul: Vegánska, bez pšenica, bez cukru, bez tropických plodín. V tejto kuchárke nájdete 70 receptov, ktoré spája absencia bielej múky, cukru, palmového oleja a tropických plodín. Samozrejmosťou je, že všetky jedlá sú 100% rastlinná a varená s čo najväčším dôrazom na lokálnu produkciu. 70 dôkazov, že chutne variť sa dá aj s dôrazom na životné prostredie, ekológiu a bez zbytočného utrpenia. Na svoje si prídu ľudia s diétnymi obmedzeniami, vegetariáni, vegáni, reduktariáni, ale aj všetci tí, ktorí chcú objavovať a spoznávať nové chute. S výnimkou niekoľkých jedál, ktoré sú kořeněnější, sú obsiahnuté pokrmy svojou skladbou vhodné aj do detského jedálnička.

Počet stránok: 112

Prekladateľ: Lenka Špačková

väzba: viazaná

Formát: 260 x 210 mm

ISBN: 978-80-88316-27-5

Lenka Špaček je populárny vegánska blogerka. Pravidelne prispieva do časopisu Bylinky revue. Pred pár rokmi sa odsťahovala z veľkého mesta na vidiek, kde žije v dome pri lese so svojím manželom, dvoma deťmi a zvieracie partiou zloženú z dvoch bíglov a tlupy šťastných adoptovaných sliepok. Od tej doby s láskou stará o svoju bylinkovo-zeleninovú záhradku, ktorá sa jej stala veľkou inšpiráciou.

Už od detstva rada varí a objavuje nové chute, zároveň oslavuje tie tradičné, po generácie opatrovaná recepty. Varí chutné a zdravé jedlá väčšinou z lokálnych surovín, z ktorých si veľkú časť tiež sama pestuje. Aby svojim najbližším mohla servírovať len to najlepšie a pomáhať im na ceste k zdravšiemu ja, urobila si kurz výživového poradenstva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: