Zinzino BalanceOil AquaX, 300 ml

Kód: 98788
€61,26
Skladom (> 5 ks)

AquaX je prielom v oblasti spracovania tuku omega-3. AquaX je forma BalanceOil s obsahom unikátneho prírodného emulgátora Aquacelle, ktorý umožňuje rozpustenie oleja vo vode. To výrazne zlepšuje chuť, vzhľad a v mnohých prípadoch absorpcii tukov omega-3.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zinzino BalanceOil AquaX, 300 ml

AquaX je prielom v oblasti spracovania tuku omega-3. AquaX je forma BalanceOil s obsahom unikátneho prírodného emulgátora Aquacelle, ktorý umožňuje rozpustenie oleja vo vode. To výrazne zlepšuje chuť, vzhľad a v mnohých prípadoch absorpcii tukov omega-3.

Na čo BalanceOil AquaX slúži:

  • Podporuje normálne funkcie mozgu
  • Podporuje normálne funkcie srdca a imunitného systému.
  • Ľahšie a účinnejšie vstrebávanie.
  • Osviežujúca citrónová chuť.
  • Bezpečne a efektívne zvyšuje hladinu mastných kyselín EPA a DHA v tele.
  • Napomáha vyváženie optimálneho pomeru Omega-6 / Omega-3 mastných kyselín.
  • Zvyšuje hladiny polyfenolov, a chráni tak krvné lipidy pred oxidatívnym stresom.
  • Prispieva k normálnej funkcii zraku, normálnej hladine triglyceridov v krvi, k normálnemu krvnému tlaku, optimálnu hladine vápnika v krvi, prospieva kostiam, napomáha zdravej funkcii svalov, zdravým zubom a správnemu delenie buniek.

rybí olej

Použité sú kvalitné islandskej rybie oleje od spoločnosti LYSI, ktoré sú primárne získavané z malých pelagických rýb ako sú sardinky, ančovičky a makrely. Rozhodujúcim faktorom je profil mastných kyselín, ktorý do 120 dní účinne optimalizuje rovnováhu mastných kyselín Omega-6/3 v tele. Olej pochádza z celých nespracovaných rýb. Prechádza procesom rafinácie, ktorá ho zbavuje nežiaducich látok znečisteného životného prostredia. Rybie oleje používané v produktoch Balance spĺňajú prísnu špecifikáciu pre mastné kyseliny EPA a DHA a sú certifikované na neprítomnosť ťažkých kovov a iných toxínov. L YSI, výrobca BalanceOil +, spĺňa všetky predpisy pre výrobu a riadia sa zásadami GMP (osvedčených výrobných postupov) pre potraviny a farmaceutické produkty.

Extra panenský olivový olej
Oliva španielskej odrody Picual bola zvolená pre svoje bohatstvo kyseliny omega-9 a veľmi vysoký obsah antioxidantov. Kvalitu olív zaručuje ručný zber pred hlavnou zberom: v jeho priebehu sú odstránené kamienky, a za studena sú tak lisované iba plody, výsledkom čoho je extra panenský olivový olej s bohatstvom kyseliny omega-9 (kyseliny olejovej) a veľmi vysokým obsahom antioxidantov zvaných polyfenoly ( viac ako 750 mg / kg), pričom oboje má hneď niekoľko priaznivých účinkov. Tieto polyfenoly chránia olej BalanceOil + vo fľaštičke, ale hlavne a predovšetkým vaše bunky.

vitamín D3
BalanceOil + obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol). Používame prírodný vitamín D3 (cholekalciferol) vyrábaný z lanolínu. Lanolín je prirodzene vznikajúce tuk, ktorý môžeme nájsť v ovčej vlne. Vitamín D3 sa vyrába z lanolínu rozpustením prekurzora na vitamín D3. Potom je chemicky upravený a aktivovaný pôsobením ultrafialového (UV) žiarenia. Tento chemický proces je porovnateľný s tým, ku ktorému dochádza pri produkcii vitamínu D3 v ľudskej koži.

prírodné tokoferoly
Zmiešané tokoferoly sú antioxidanty bežne používané v potravinových doplnkoch. Používané prírodné tokoferoly sú vyrábané z destilátov vysoko rafinovaného oleja zo sójových bôbov pestovaných bez genetických zásahov, a pretože tieto destiláty prechádzajú ďalšie rafináciou, neobsahujú žiadne sójové proteíny. To znamená, že nie sú prítomné žiadne alergény. Typická skladba je: alfa-, beta-, gama a delta-tokoferoly.

Aquacelle - prírodný emulgátor
Emulgátor použitý v BalanceOil + AquaX sa vyrába iba z prírodných zdrojov, napr. Kokosového oleja, citrusového oleja, ovseného oleja a podobne. Keď sa AquaX zmieša s chladnou kvapalinou, emulgátor rozpustí AquaX na veľmi malé kvapôčky, a zmieša sa tak s kvapalinou. Štruktúra a chuť prípravku AquaX takmer zmizne. Zmiešajte ho s pomarančovým džúsom alebo iným nápojom so silnou chuťou a chuť úplne zmizne. Nikdy nemiešajte AquaX s teplými kvapalinami.

dôležité
Je veľmi dôležité fľašu riadne pretrepať zakaždým, keď chcete naliať dennú dávku do pohára.

zloženie

Rybí olej emulgátory (frakcionovaný kokosový olej, polyglycerolpolyricínoleát, mono a diglyceridy mastných kyselín, ovsený olej, lecitín, citrusový olej, olivový olej), lecitín, citrusový olej, olivový olej), zmiešané tokoferoly (antioxidant), prírodná aróma citrónu, vitamín D, (cholekalciferol).

Nutričná hodnota a obsah v: 7.5 ml 12 ml
rybí tuk 4142 mg 6627 mg
Mastné kyseliny omega-3 1549 mg 2478 mg
z toho EPA 802 mg 1283 mg
z toho DHA 427 mg 683 mg
olivový olej 2557 mg 4092 mg
z toho kyselina olejová (omega-9) 1918 mg 3069 mg
z toho polyfenoly 2.2 mg 3,5 mg
Vitamín D 3 12.6 ug (250% of RV *) 20 ug (400% of RV *)

*% Of reference value


Odporúčané dávkovanie

0,15 ml na kilogram telesnej hmotnosti. Upravte dávku podľa telesnej hmotnosti.

Dospelí s telesnou hmotnosťou do 50 kg: 7,5 ml denne.

Dospelí s telesnou hmotnosťou do 80 kg: 12 ml denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali slúžiť ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Upozornenie: Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred použitím BalanceOil + sa poraďte so svojím lekárom.


skladovanie

Neotvorené fľaštičky skladujte na tmavom suchom mieste pri izbovej teplote, alebo v chladničke. Otvorené fľaštičky skladujte v chladničke a spotrebujte do 45 dní. Pri teplotách nižších ako 4 ° C sa olej môže v dôsledku tuhnutia olivového oleja zakaliť. Pri izbovej teplote sa olej opäť vyčistí. Uchovávajte mimo dosahu detí

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Hmotnosť: 0.3 kg
Země původu: Švédsko
Objem: 300 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MD Avatar autora | 12.1.2022
Histamici pozor na zloženie ! Mam histaminovu intoleranciu-po 3 dňoch užívania, produkt som musela vysadiť a 1 týžden som sa regenerovala. Majka