Ako sa prihlásiť s účtom z BrainMarket.cz na BrainMarket.sk

Ako ste už pravdepodobne zaznamenali, konečne sme spustili slovenskú verziu BrainMarketu na adrese www.BrainMarket.sk. K vytvoreniu slovenskej verzie e-shopu muselo dôjsť z legislatívnych dôvodov, avšak nesie to pre zákazníkov hlavne pozitíva - popisky produktov v slovenčine, články v slovenčine, a ďalšie výhody, ktoré si môžete prečítať tu.

Aby sme Vám prechod na slovenskú verziu čo najviac spríjemnili, snažili sme sa zachovať, čo šlo. Bohužiaľ preniesť históriu nákupov sa nám nepodarilo, avšak aspoň sa nebudete musieť znova registrovať (v prípade, že ste už mali vytvorený účet na BrainMarket.cz). Je však potrebné dodržať určitý postup. Ako teda na to?

1. Prihláste sa na BrainMarket.sk

V pravej hornej časti na BrainMarket.sk  kliknite na Prihlásenie. Potom vyplňte svoj mail (ten, pod ktorým ste boli zaregistrovaní na českom e-shope) a do poľa heslo môžete vyplniť čokoľvek. Kliknite na Prihlásiť sa.

1-prihlaseni

2. Nechajte si odoslať odkaz na reset hesla

Po kliknutí na Prihlásiť sa budete odkázaní na stránku, kde budete žiadať o vyresetovanie hesla (to z bezpečnostných dôvodov nie je možné preniesť z našej strany). Už budete mať predvyplnený váš e-mail a stačí teda kliknúť na Odoslať.

2-prihlaseni

3. Pomocou odkazu v maile zmeňte heslo

Na Váš mail vám príde správa, ktorá bude obsahovať aj odkaz, na ktorý kliknite. Po kliknutí na odkaz budete presmerovaní na BrainMarket.sk a budete prihlásený pod svojím účtom, avšak zostáva ešte posledný krok, a tým je nastavenie nového hesla.

3-Prihlaseni-2

4. Zvoľte si nové heslo

Do políčka Nové heslo a Nové heslo (kontrola) vyplňte, prosím, Vaše nové heslo. Následne potvrďte tlačidlom Uložiť, ktoré sa nachádza dole.

4-prihlaseni

Týmto je nastavenie Vášho účtu hotové. :-)

V prípade, že by ste mali akýkoľvek problém s touto migráciou, ozvite sa mi, prosím - mail: marek@brainmarket.cz alebo telefón: +420 603 738 837

Ďakujem,

Marek Tomíček