Jarné upratovanie skladu! Stovky produktov výhodnejšie! NAKUPOVAŤ

Proteíny

Najpredávanejšie

Performance Protein Dark Knight, 30 g, VZORKA
 
€1,90
40 položiek celkom
performance protein čokolada
Imunita
€39,50
BM01
performance protein vanilka
Tip
€39,50
BM02
Performance Protein Dark Knight, 30 g, VZORKA
€1,90
45426
qwqeq
+ Darček zdarma
€55,35
1639
anima mundi qi energy protein 227 gram
Novinka Tip
€37,55
48862
Hore
Ďalšie produkty

Proteíny sú dnes už bežným doplnkom každého športovca, pretože sú neoddeliteľnou súčasťou tvorby a udržania svalovej hmoty. V ponuke bio proteínov si zvolíte aj vami obľúbenú príchuť. Taktiež môžete voliť medzi proteínmi zo srvátky, ako aj rastlinnej vegánskej verzie proteínov.

Optimálne dodanie základných stavebných blokov, ktoré podporia obnovu svalovej hmoty sú aminokyseliny alebo proteíny. V tomto nejde iba o celkové množstvo proteínov, ale aj ako sú spracované. Najlepšie je využiť samostatných esenciálnych a semi-esenciálnych aminokyselín, ktoré pokiaľ budú správne skombinované, tak ponesú základnú informáciu a efekt komplexnej bielkoviny, ale súčasne si uchovávajú rýchlu vstrebateľnosť čistých aminokyselín. Tzn. že telo ich nemusí tráviť v zmysle štiepenia bielkoviny.

Srvátkový proteíny ako je Performance Protein je zmes komplexných bielkovín obsahujúci všetkých deväť esenciálnych aminokyselín. Aminokyseliny sú dôležité pre mnoho funkcií v tele, od budovania svalov po tvorbu nových imunitných buniek. Preto je zaradenie po tréningu obzvlášť dôležité.