NOVINKA! Sada Yuna - kompletná starostlivosť o zdravie každej ženy! Viac: TU
NOVINKA! Wellmax - certifikovaná BIO kozmetika z Álp! Viac: TU
O chvíľu sú Vianoce! Mrknite na darčeky! Viac: TU
19 položiek celkom

Presvedčte sa s nami, že aj pri zdravom životnom štýle si môžete osladiť život. Nahraďte biely rafinovaný cukor niektorými z našich prírodných sladidiel. A ešte k tomu v BIO kvalite.

V tejto sekcii, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť najrôznejšie prírodné zladila. Väčšinou sa jedná o sladidlá, ktoré majú výrazne nižší glykemický index oproti rafinovanému cukru. Navyše majú veľmi podobnú sladivosť a sú bohaté na minerály. Vyberať môžete napríklad z kokosového cukru alebo sirupu. Sladivosť má takmer totožnú s repným cukrom a čo je najdôležitejšie, je jeho glykemický index, pretože ten je 35! Kokosový nektár obsahuje desaťkrát viac zinku, štyrikrát viac horčíka a dvakrát viac železa ako hnedý cukor. Okrem toho je bohatý na vitamíny B1, B2, B3, B6 a vitamín C a tiež mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom.

A to je len zlomok sladidiel, ktoré tu môžete nájsť. Prednosť môžete dať samozrejme javorovému sirupu, datľovému sirupu alebo xylitolu či erytritolu. Uvidíte, že sladkej chuti sa nemusíte nutne vzdať!