Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.

Prejsť na obsah

Prihlásenie k vášmu účtu

Nevypĺňajte toto pole

Nová registráciaZabudnuté heslo

alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:+421 222 205 759objednavky@brainmarket.sk
  • Blog
  • O nás
  • Doprava a platba
  • Kontakty
  • Recepty
    Ceny v:
    • CZK
    • EUR
    BrainMarket.sk
    Nákupný košík Prázdny košík
    • BrainMax®
      • BrainMax® výživové doplnky
        • Adaptogény,
        • Ciele,
        • Pre mužov,
        • Minerály, multiminerály, elektrolyty,
        • Prebiotiká a probiotiká,
        • Tinktúry,
        • Omega 3,
        • Vitamíny a multivitamíny,
        • Aminokyseliny,
        • Proteíny,
        • Kolagény,
        • Antioxidanty,
        • Predtréningové stimulanty,
        • Hovädzie orgány,
        • Pre ženy,
        • Huby a morské riasy,
        • Pre vegánov
      • BrainMax pre mužov
        • Výživové doplnky BrainMax pre mužov,
        • Kozmetika pre mužov,
        • Športové oblečenie pre mužov
      • Potraviny
        • Sladké snacky a slané krekry,
        • Potraviny bez lepku,
        • Sušené plody,
        • Cereálie, obilniny a pseudoobilniny,
        • Vegánske potraviny,
        • Oleje, tuky a prepustené maslá,
        • Pizza, wrapy,
        • Prírodné sladidlá,
        • Dochucovadlá a korenie,
        • Múky, zmesi, pudingy,
        • Ryža, cestoviny, strukoviny,
        • Superpotraviny,
        • Omáčky a pestá,
        • Fermentované a konzervované potraviny,
        • Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje,
        • Orechové krémy, džemy a marmelády,
        • Huby a morské riasy
      • BrainMax pre ženy
        • Výživové doplnky BrainMax pre ženy,
        • Športové oblečenie pre ženy,
        • BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
      • BrainMax pre deti
      • LAUF
      • Vzorky
        • Vzorky výživových doplnkov,
        • Vzorky potravín
      • Fitness pomôcky
      • Oblečenie a módne doplnky
    • Imunita
    • BrainWeek
    • Ušetri
      • Výhodné balenia
        • Výhodné balenia výživových doplnkov,
        • Výhodné balenia potravín,
        • Výhodné balenia kozmetiky
      • Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
      • Zachráň ma
      • Výpredaj - posledné kusy
      • Akcia týždňa
    • Ciele
      • Tréning a šport
      • Imunita
        • Bylinky,
        • Multiminerály,
        • Multivitamíny
      • Koncentrácia
      • Mužské zdravie
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na prostatu,
        • Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
      • Pamäť
      • Energia, vitalita
      • Spánok
      • Duševné zdravie
      • Libido a plodnosť
        • Výživové doplnky na plodnosť pre muža,
        • Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
      • Hormonálna rovnováha, systém
      • Cholesterol
      • Plánovanie tehotenstva
      • Longevity
      • Hydratácia
      • Telesná hmotnosť
      • Opaľovanie
      • Trávenie
        • Probiotiká,
        • Tráviace enzýmy,
        • Podpora čriev,
        • Prebiotiká
      • Detské zdravie
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Multivitamíny pre det,
        • Probiotiká pre deti
      • Očista
      • Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
      • Krvný cukor
      • Výživové doplnky v tehotenstve
      • Ženské zdravie
    • Výživové doplnky a výživa
      • Minerály a Multiminerály
        • Horčík,
        • Zinok,
        • Draslík,
        • Chróm,
        • Jód,
        • Meď,
        • Molybdén,
        • Selén,
        • Vápnik,
        • Železo,
        • Multiminerál,
        • Elektrolyty
      • Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
        • Srdce a cievy,
        • Kosti, kĺby, väzy,
        • Mozog,
        • Oči,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Črevo, žalúdok,
        • Pečeň, obličky,
        • Močové cesty,
        • Pľúca, dýchacie cesty
      • Športová výživa
        • Športová výživa podľa športu,
        • Fitness výživové doplnky,
        • Proteíny,
        • Aminokyseliny,
        • Elektrolyty
      • Vitamíny a multivitamíny
        • Vitamín A,
        • Vitamín B,
        • Vitamín C,
        • Vitamín D,
        • Vitamín E,
        • Vitamín K,
        • Multivitamíny,
        • Vitamíny pre ženy,
        • Vitamíny pre mužov,
        • Vitamíny pre deti
      • Výživové doplnky pre vegánov
      • Antioxidanty
      • Proteíny
        • Srvátkové whey proteíny,
        • Ochutené proteíny,
        • Vegánske proteíny
      • Tuky
        • Omega 3,
        • MCT tuky
      • Aminokyseliny
        • Ostatné aminokyseliny,
        • Glycín,
        • L-citrulin,
        • L-glutamin,
        • L-arginin,
        • BCAA,
        • EAA,
        • Kreatín
      • Adaptogény
        • Ashwagandha,
        • Adaptogény v kapsulách,
        • Adaptogény v naturálnej forme
      • Probiotiká
      • Elektrolyty
      • Kolagény
      • Huby
        • Čaga (chaga),
        • Reishi,
        • Shiitake,
        • Cordyceps,
        • Maitake,
        • Hericium
      • Výživové doplnky pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Omega kyseliny - omega 3 pre deti,
        • Minerály pre deti,
        • Probiotiká pre deti
      • Morské a sladkovodné riasy
      • Colostrum (Kolostrum)
      • Prebiotiká
      • Výživové doplnky pre mužov
      • Tinktúry BrainMax
      • Výživové doplnky podľa cieľa
      • Výživové doplnky pre ženy
    • Novinky
      • Novinky vo výživových doplnkoch
      • Novinky v potravinách
      • Novinky v kozmetike
      • Novinky v domácnosti
      • Novinky v oblečení
    • Muži
      • Výživové doplnky pre mužov
        • Pre športový výkon a regeneráciu,
        • Plodnosť pre mužov,
        • Na prostatu
      • Prírodná kozmetika pre mužov
      • Športové oblečenie pre mužov
    • Ženy
      • Výživové doplnky pre ženy
        • Pre ženy,
        • Pleť, vlasy, nechty,
        • Tehotenstvo,
        • Podpora hormonáleho systému,
        • Plodnosť,
        • Močové cesty
      • TOP výber výživových doplnkov pre ženy
      • Menštruačné pomôcky
      • Prírodná kozmetika pre ženy
      • Športové oblečenie pre ženy
    • Deti
      • Vitamíny a minerály pre deti
        • Vitamíny na imunitu pre deti,
        • Multivitamíny pre deti,
        • Probiotiká pre deti,
        • Omega 3,
        • Pre športujúce deti,
        • Minerály pre deti
      • Zdravá výživa a potraviny pre deti
      • Ekodrogéria pre deti
      • Prírodná kozmetika pre deti
    • Oblečenie a doplnky
      • Športové oblečenie pre ženy
        • Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy,
        • Dámske športové tričká a topy,
        • Dámske cyklistické dresy,
        • Dámske športové spodné prádlo
      • Športové oblečenie pre mužov
        • Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy,
        • Pánske športové tričká a mikiny,
        • Pánske cyklistické dresy
      • Unisex športové oblečenie a doplnky
    • Potraviny
      • Sladké snacky a slané krekry
        • Chipsy a crackery,
        • Ovocie v čokoláde,
        • Proteínové tyčinky a cookies,
        • Čokolády,
        • Žuvačky,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry
      • Superpotraviny
        • Matcha BrainMax,
        • Spirulina BrainMax,
        • Chlorella BrainMax,
        • Moringa BrainMax,
        • Maca BrainMax,
        • Guarana BrainMax
      • Potraviny bez lepku
        • Bezlepkové krémy, džemy a marmelády,
        • Sladké snacky a slané krekry bez lepku,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
      • Nápoje
        • Kakao,
        • Yerba Maté,
        • Káva,
        • Čaje,
        • Energetické drinky a nápoje,
        • Osviežujúce nápoje
      • Potraviny pre vegánov
        • Vegan krémy, džemy a marmelády,
        • Vegan sladké snacky a slané krekry,
        • Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Vegan ryža, cestoviny a strukoviny,
        • Vegan proteíny
      • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
        • Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov,
        • Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny,
        • Granola BrainMax,
        • Vločky,
        • Raňajkové kaše,
        • Obilniny a pseudoobilniny,
        • Quinoa BrainMax
      • Dochucovadlá a korenie
      • Orechy a semienka
      • Sušené plody
        • Lyofilizované ovocie,
        • Sušené ovocie a zelenina
      • Huby a riasy
        • Huby,
        • Cordyceps,
        • Morské a sladkovodné riasy
      • Orechové krémy, džemy a marmelády
        • BIO džemy a marmelády,
        • 100% orechové krémy,
        • Sladké orechové krémy,
        • BIO arašidové krémy,
        • BIO kešu krémy,
        • BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax,
        • BIO mandľové krémy a maslá BrainMax,
        • Krémy, džemy a marmelády bez lepku,
        • Proteínové krémy a maslá,
        • Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
      • Oleje, tuky a prepustené maslá
      • Prírodné sladidlá
      • Fermentované a konzervované potraviny
      • Pizza, wrapy
      • Omáčky a pesta
      • Múky, zmesi a pudingy
      • Ryža, cestoviny a strukoviny
    • Domov
      • Vodné filtre a kanvice
      • Blokácia modrého svetla
        • Blokácia 100 % modrého svetla,
        • Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla,
        • Blokácia 25-40 % modrého svetla,
        • Blokácia 80 % modrého svetla
      • Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
      • Terapia červeným svetlom
      • Osvetlenie
      • Zero waste
      • Ekodrogéria
        • Čistiace prostriedky,
        • Prírodné a ekologické pracie prostriedky,
        • Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
      • Arómaterapia
        • Aróma difúzery,
        • Éterické a esenciálne vonné oleje
      • Knihy
      • Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
    • Darčeky
      • Darčekové poukážky
      • Darčeky do 80 €
      • Výber TOP darčekov pre mužov
      • Darčeky do 40 €
      • Výber TOP darčekov pre ženy
      • Darčeky do 20 €
    • Prírodná kozmetika
      • Darčekové sady
      • Starostlivosť o pleť a pery
      • Starostlivosť o telo
      • Deodoranty
      • Opaľovacie krémy a oleje
      • Zubná starostlivosť
        • Zubné kefky,
        • Zubné pasty
      • Starostlivosť o ruky a nohy
      • Starostlivosť o vlasy
      • Pre mužov
      • Detská kozmetika
      • Pre ženy
    • Značky
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Garden of life
      • Jarrow Formulas
      • Life Extension
      • NOW® Foods
      • Swanson
      • Viridian
    • Mena (EUR)
        • CZK
        • EUR
    • Prihlásenie
    Viac
    Domov / Muži / Výživové doplnky pre mužov / Pre športový výkon a regeneráciu

    Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu

    Tvrdý tréning si žiada poriadnu regeneráciu. Aby telo rástlo, silnelo a bolo pripravené na ďalšie výzvy, potrebuje správnu výživu a odpočinok. V tejto kategórii nájdeš kľúčové výživové doplnky pre každého aktívneho muža. Tu nájdete presne to, čo vás dostane späť do hry. Doprajte svojmu telu dokonalý reštart!

    Najpredávanejšie

    PERFORMANCE MAG
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    1339
     
    €24,40
    creatine monohydrate JPG ESHOP
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatín monohydrát, 500 g Organická zlúčenina pre rast svalov, podporu výkonu a tvorbu energie, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    37524
     
    €12,90
    Creatine BrainMax JPG ESHOP
    BrainMax Creatine (Creapure®), Kreatín monohydrát, 500 g Patentovaná forma kreatínu v nemeckej kvalite Creapure®, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    36828
     
    €28,50
    magnesium tropical vizual
    Performance Magnesium® Powder, horčík bisglycinát v prášku, 90 dávok, 550 g Organický horčík nemeckej kvality MagChel®, 375 mg elementárneho horčíka v jednej dávke = 100% DDD! Výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    36735/LIM
     
    €24,40
    performance magnesium novy vizual 50
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rastlinných kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60814
     
    €13
    l citrulline vizual
    BrainMax L-Citrulline, L-citrulín, 500 g Aminokyselina, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    61060
     
    €19,90
    NO BOOSTER EXTREME BRAINMAX JPG ESHOP
    BrainMax NO Booster Extreme®, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g Maximálne uvoľnenie oxidu dusnatého, vhodné pre športovcov, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    36840
     
    €36,65
    Citrulline Malate BrainMax JPG ESHOP
    BrainMax Citrulline Malate, Citrulín Malát, 500 g Aminokyselina pre pumpu, zvýšenie výkonu a sily, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    35886
     
    €22,35
    8595726808006 creapure gluco tablets
    BrainMax Creatine Creapure® Gluco tablets, Lemon, Kreatín monohydrát tablety, Citrón, 350 g, 115 tablets Patentovaný kreatín Creapure® v citrónových tabletách s glukózou, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    60985
     
    €24,40
    BrainMax® Creatine CreaBrain®, Monohydrate, 500 g  HPLC testovaný kreatín monohydrát, 100 dávok, výživový doplnok
    BrainMax® Creatine CreaBrain®, Monohydrate, 500 g HPLC testovaný kreatín monohydrát, 100 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    70366
     
    €22,28

    Bočný panel

    Cena

    € 1€ 61
    1161

    Značky

    Zobrazených položiek: 43
    Navrhni produktNavrhnite nám nový produkt a získajte voucher na 80 eurZobraziť

    Radenie produktov

    43 položiek celkom

    Výpis produktov

    PERFORMANCE MAG
    Imunita Regenerácia
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 100 vegan kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €24,40
    Jednotková cena: €0,24 / 1 kapsula
    1339
    creatine monohydrate JPG ESHOP
    BrainMax Creatine® Monohydrate, Kreatín monohydrát, 500 g Organická zlúčenina pre rast svalov, podporu výkonu a tvorbu energie, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,6 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €12,90
    Jednotková cena: €2,58 / 100 g
    37524
    Creatine BrainMax JPG ESHOP
    BrainMax Creatine (Creapure®), Kreatín monohydrát, 500 g Patentovaná forma kreatínu v nemeckej kvalite Creapure®, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €28,50
    Jednotková cena: €5,70 / 100 g
    36828
    performance magnesium novy vizual 50
    Regenerácia
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Horčík 200 mg + Vitamín B6 P5P, 50 rastlinných kapsúl Najlepšie vstrebateľný horčík bisglycinát MagChel® 53% DDD + Aktívna forma vitamínu B6 100% DDD, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €13
    Jednotková cena: €0,26 / 1 kapsula
    60814
    magnesium tropical vizual
    Regenerácia
    Performance Magnesium® Powder, horčík bisglycinát v prášku, 90 dávok, 550 g Organický horčík nemeckej kvality MagChel®, 375 mg elementárneho horčíka v jednej dávke = 100% DDD! Výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €24,40
    Jednotková cena: €4,44 / 100 g
    Detail
    36735/LIM
    8595726808006 creapure gluco tablets
    BrainMax Creatine Creapure® Gluco tablets, Lemon, Kreatín monohydrát tablety, Citrón, 350 g, 115 tablets Patentovaný kreatín Creapure® v citrónových tabletách s glukózou, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €24,40
    Jednotková cena: €6,97 / 100 g
    60985
    l citrulline vizual
    BrainMax L-Citrulline, L-citrulín, 500 g Aminokyselina, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €19,90
    Jednotková cena: €3,98 / 100 g
    61060
    cluster dextrin
    Akcia
    €26,45 –29 %
    BrainMax Cluster Dextrin®, 1000 g Sacharid s postupným uvoľňovaním energie pre vytrvalostné športy, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €18,52
    Jednotková cena: €1,85 / 100 g
    47487
    NO BOOSTER EXTREME BRAINMAX JPG ESHOP
    BrainMax NO Booster Extreme®, Arginin, Citrulin, Ornitin, 510 g Maximálne uvoľnenie oxidu dusnatého, vhodné pre športovcov, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €36,65
    Jednotková cena: €7,19 / 100 g
    36840
    lauf non stim malina
    Energia
    BrainMax LAUF® Preworkout, bez kofeínu, malina, 400 g Predtréningovka pre podporu výkonu bez kofeínu, NO-STIM, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €32,60
    Jednotková cena: €8,15 / 100 g
    67704
    Citrulline Malate BrainMax JPG ESHOP
    BrainMax Citrulline Malate, Citrulín Malát, 500 g Aminokyselina pre pumpu, zvýšenie výkonu a sily, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €22,35
    Jednotková cena: €4,47 / 100 g
    35886
    lemonade
    Akcia Regenerácia Výživa svalov
    €68,40 –18 %
    BrainMax Whey Protein Lemonade, 24 x 330 ml Proteínová limonáda s broskyňovou príchuťou a 20 g bielkovín
    Skladom (>5 ks)
    €56,05
    Jednotková cena: €0,71 / 100 ml
    70571
    BrainMax® ISOFUEL, Lemon, 700 g  Dual carb 1 : 0,8 s maltodextrínom DE 1 AGENANOVA®, voliteľná tonicita, 20 dávok, výživový doplnok
    Novinka Energia
    BrainMax® ISOFUEL, Lemon, 700 g Dual carb 1 : 0,8 s maltodextrínom DE 1 AGENANOVA®, voliteľná tonicita, 20 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €22,65
    70964
    BrainMax® Creatine CreaBrain®, Monohydrate, 500 g  HPLC testovaný kreatín monohydrát, 100 dávok, výživový doplnok
    Novinka
    BrainMax® Creatine CreaBrain®, Monohydrate, 500 g HPLC testovaný kreatín monohydrát, 100 dávok, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €22,28
    70366
    70682 brainmax isotonic hot drink beef 25 g
    Novinka Energia
    BrainMax® Isotonic Hot Drink, Beef, 25 g Teplý nápoj s príchuťou hovädzieho vývaru, zdroj horčíka a fosforu, výživový doplnok
    Skladom (>5 ks)
    €1,60
    Jednotková cena: €6,40 / 100 g
    70682
    photo 2025 02 03 10 20 02
    Energia
    BrainMax LAUF® Preworkout, bez kofeínu, červený pomaranč, 400 g Predtréningovka pre podporu výkonu bez kofeínu, NO-STIM, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €32,60
    Jednotková cena: €8,15 / 100 g
    46481
    lauf pomeranc
    Energia
    BrainMax LAUF® Preworkout, s kofeínom, 400 g Predtréningovka pre podporu výkonu s kofeínom, STIM, výživový doplnok
    Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
    Skladom (>5 ks)
    €32,60
    Jednotková cena: €8,15 / 100 g
    Detail
    46460/CER
    protein balicek
    z-sada
    BrainMax Majstri výkonu Výživové doplnky na zvýšenie fyzického výkonu a rast svalovej hmoty - Creatine (Creapure®) + Grass-fed Whey Protein
    Skladom (>5 ks)
    €60,75
    67077
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Chocolate, 500 g  Mikrofiltrovaný nedenaturovaný proteín z mlieka kráv kŕmených trávou, čokoláda, 14 dávok
    Novinka Výživa svalov
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Chocolate, 500 g Mikrofiltrovaný nedenaturovaný proteín z mlieka kráv kŕmených trávou, čokoláda, 14 dávok
    Skladom (>5 ks)
    €24,85
    70499
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Coconut, 500 g  Mikrofiltrovaný nedenaturovaný proteín z mlieka kráv kŕmených trávou, s príchuťou kokosu, 14 dávok
    Novinka Výživa svalov
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Coconut, 500 g Mikrofiltrovaný nedenaturovaný proteín z mlieka kráv kŕmených trávou, s príchuťou kokosu, 14 dávok
    Skladom (>5 ks)
    €24,85
    70493
    Jarrow Formulas L-glutamin, 750 mg, 120 rostlinných kapslí
    Novinka
    Jarrow Formulas L-glutamin, 750 mg, 120 rostlinných kapslí
    Skladom (4 ks)
    €19,83
    Jednotková cena: €0,17 / 1 kapsula
    273260
    Jarrow Formulas Arginine-Citrulline Sustain, 120 tablet
    Novinka
    Jarrow Formulas Arginine-Citrulline Sustain, 120 tablet
    Skladom (5 ks)
    €28,94
    Jednotková cena: €0,24 / 1 tableta
    784388
    Life Extension horčík s postupným uvoľňovaním, 60 rastlinných kapsúl
    Novinka
    Life Extension horčík s postupným uvoľňovaním, 60 rastlinných kapsúl
    Skladom (3 ks)
    €12,38
    Jednotková cena: €0,21 / 1 kapsula
    620873
    NOW Arginine a Citrulline, 120 rostlinných kapslí
    Novinka
    NOW Arginine a Citrulline, 120 rostlinných kapslí
    Skladom (2 ks)
    €17,76
    Jednotková cena: €0,15 / 1 kapsula
    258041

    Ovládacie prvky výpisu

    Stránkovanie

    Nachádzate sa na strane 1 z 2.

    • 1
    • 2
    43 položiek celkom
    Hore

    Aké výživové doplnky zvoliť na športový výkon?

    Hľadáte výživové doplnky pre športový výkon? Zamerajte sa najmä na vhodné výživové doplnky. Správne zvolená suplementácia môže byť rozdielom medzi priemerným výkonom a posunom na vyšší level.

    Medzi najvyhľadávanejšie patria:

    • výživový doplnok pred tréningom (pre-workout)
    • kreatín pre všetkých aktívnych jedincov
    • beta-alanín pre intenzívny tréning
    • proteín pre športovcov
    • BCAA a EAA aminokyseliny
    • iónové nápoje s elektrolytmi

    Športové výživové doplnky sú obľúbené u silových športovcov, bežcov, cyklistov aj rekreačne aktívnych ľudí. Kľúčové je sledovať zloženie, dávkovanie a kvalitu surovín. Ak hľadáte najlepšie výživové doplnky na výkon, zamerajte sa na čistotu zloženia bez zbytočných plnidiel a transparentné uvedenie účinných látok. Správna suplementácia nenahrádza tréning. Ale môže podporiť jeho efektivitu.

    Zápätie

    BrainMarket.sk

    Kontakt

    • objednavky@brainmarket.sk
    • +421 222 205 759
    • https://www.facebook.com/brainmarketsk
    • brainmarketc
    • brainmarket_sk
    • https://www.youtube.com/@BrainMarket
    • @brainmarket_sk

    Odoberať newsletter

    Vložte svoj e-mail a my Vám budeme zasielať informácie o nových produktoch na našom e-shope.

    Nevypĺňajte toto pole

    Vložením e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

    Instagram

    Telo si ľadovú vodu vyloží ako signál k poplachu – cievy sa stiahnu, teplo zostane vo vnútri a za pár minút sa potíš ešte... Tropické noci dokážu spálňu premeniť na hotové peklo a klasické rady ako „otvor okno“ v lete veľmi nefungujú 😩 Aby si... Plná chladnička, ale polovica vecí skončí v koši? 🛒💔 Plytvanie jedlom je veľkou témou, pritom správnym skladovaním a... Zabalené máš všetko... ale na mieste sa objaví nečakaný spolucestujúci: lenivé črevo 🧳🤦‍♂️ Tzv. „cestovná zápcha“ stretne... Starostlivosť o vlasy začína zvnútra! 🙏 Zameraj sa na tieto potraviny: 🐟 Losos – zdroj kvalitných bielkovín, selénu a... Strácaš sa v tom, kedy jednotlivé doplnky užívať? 🤔 Nemusí to byť veľká veda ☺️ 🟣 Magnesium bisglycinát – po tréningu...
    Sledovať na Instagrame
    Napísali o nás:
    Forbes Seznam Patriot CNN Prima news Nova TN CZ
    Sme hrdými partnermi klubov:
    Banik Zbrojovka Brno Ocelari Trinec Verva Litvinov Slavia

    Informácie pre vás

    • Kontakty
    • Vaše obľúbené produkty
    • Doprava a platba
    • Reklamácie a vrátenie tovaru
    • Pre influencerov
    • Affiliate
    • Projekty EU
    • Ekológia a recyklácia

    O firme

    • O nás
    • Predajne
    • Kariéra
    • Vlastná výroba
    • Veľkoobchod
    • Pomáhame

    Naše projekty

    • Recepty
    • Blog

    Kontakty

    Avatar

    Prihláste sa na odber noviniek

    a získajte tipy pre zdravý životný štýl, exkluzívne akcie aj informácie o nových produktoch – stačí zadať e‑mail.

    Sledujte nás na sociálnych sieťach:

    CZ BIO Bio HACCP Vegan
    Heureka
    4.9/5 (2737x)
    Zbozi.cz
    98 % (774x)
    Google
    4.9/5 (1577x)
    GLS Packeta VISA MasterCard Apple Pay Google Pay
    Nájdete nás v 10 krajinách Európy:
    SK SK
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené.
    • Zásady spracovania osobných údajov
    • Obchodné podmienky
    • Cookies
    • Vytvoril Shoptet Premium
    Viac ako 200 000 overených recenzií
    Naše produkty sú laboratórne testované
    900 000+ vybavených objednávok
    Doprava zadarmo od €60
    Shoptet PremiumVytvoril Shoptet Premium Copyright 2026 BrainMarket.sk. Všetky práva vyhradené. Upraviť nastavenie cookies