NOVINKA! Methyl Folát! Najlepšie vstrebateľná forma kyseliny listovej! Viac: TU
NOVINKA! Wellmax - certifikovaná BIO kozmetika z Álp! Viac: TU
Kupujte, kým sa vypredá! Zľavy až 53%! Viac: TU

Detská drogéria

Najpredávanejšie

7 položiek celkom

Tak, ako šetrne pristupujeme k deťom je potrebné pristupovať aj k ich pokožke. Tá je v detstve extrémne citlivá a preto je vhodné dbať na starostlivý výber pracích práškov a aviváží. Pracie prostriedky, ktoré nájdete v tejto kategórii sú špeciálne vyvinuté tak, aby boli čo najšetrnejšie k pokožke detí a zároveň spĺňajú ekologické štandardy.

Šetrnosť pracích prostriedkov

Kože je totiž svojou plochou najväčší orgán a v závislosti od typu látky, oblasti a stavu kože dokáže absorbovať 60 – 100 % všetkého, s čím prichádza do kontaktu. Všetko, čo koža dospelých poníma, je u detí niekoľkokrát násobne vyššia, pretože ich kožná bariéra nie je dostatočne vyvinutá.

Bez toho, aby sme si to možno uvedomili, výber pracích práškov a aviváží s prírodným zložením nie je dobrá voľba iba pre zdravie našej planéty, ale tiež je šetrná k pokožke tých najmenších. Pokožka deti je mimoriadne citlivá na akékoľvek syntetické aviváže a mnoho kožných alergií, s ktorými sa nielen deti stretávajú, je spôsobené práve nešetrnými pracími prostriedkami, ktoré bývajú často veľmi agresívne. V tejto kategórii Vám preto ponúkame pracie prostriedky a aviváže, ktoré sú vyrobené iba z prírodných ingrediencií a svojim zložením sú šetrné k pokožke detí.

To, čo často hľadáme pri pracích prostriedkoch je predovšetkým ich schopnosť odstraňovať škvrny a vôňu. O nič také u ekologických a šetrných pracích prostriedkov neprídete. Všetky ponúkané pracie prostriedky sú navyše pravidelne testované na nezávadnosť. Môžete si tak byť istí, že sú ideálnou voľbou pre pokožku detí i zdravie planéty.