NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Vyskúšajte zdravé raňajky v podobe granoly TU
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

Detská drogéria

Najpredávanejšie

8 položiek celkom
29580 almawin myci prostredek na kojenecke lahve a dudliky 500 ml
€4

Šetrne odstraňuje nečistoty z dojčenských potrieb.

29580
i2 attitude laundry lullaby
Novinka
€12,15

Prostriedky pre domácnosť ATTITUDE s NATURE + technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Sú vyrobené z vysoko účinných...

6452/1016
LastSwab Baby (Farba Broskvový)
LastSwab Baby
Skladom (1 ks)
€11,35

LastSwab baby je ideálny na čistenie chúlostivých oblastí okolo očí, vonkajšku uší, nosa a bruška, alebo na aplikáciu krému na cielené miesta.

34692/BRO
attitude fabricsoftener
€6,05

Prostriedky pre domácnosť ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berú ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Sú vyrobené z vysoko účinných...

23075
attitude fabricsoftener lullaby
€6,45

Prostriedky pre domácnosť ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Sú vyrobené z vysoko účinných...

98571
attitude laundry
Tip + Darček zdarma
€12,15

Prostriedky pre domácnosť ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berú ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Sú vyrobené z vysoko účinných...

23074
attitude vlhcene ubrousky bez vune
€5,15

Hypoalergénne, 100 %-ne biodegradabilné, môžu byť kompostované.Veľmi hebké a jemné, sú odporúčané pre deti s citlivou pokožkou či pre trpiacich ekzémami.

23128
naty wipes unscented travel
€2,20

Extra silné a zároveň jemné vlhčené obrúsky.

10508

Tak, ako šetrne pristupujeme k deťom je potrebné pristupovať aj k ich pokožke. Tá je v detstve extrémne citlivá a preto je vhodné dbať na starostlivý výber pracích práškov a aviváží. Pracie prostriedky, ktoré nájdete v tejto kategórii sú špeciálne vyvinuté tak, aby boli čo najšetrnejšie k pokožke detí a zároveň spĺňajú ekologické štandardy.

Šetrnosť pracích prostriedkov

Kože je totiž svojou plochou najväčší orgán a v závislosti od typu látky, oblasti a stavu kože dokáže absorbovať 60 – 100 % všetkého, s čím prichádza do kontaktu. Všetko, čo koža dospelých poníma, je u detí niekoľkokrát násobne vyššia, pretože ich kožná bariéra nie je dostatočne vyvinutá.

Bez toho, aby sme si to možno uvedomili, výber pracích práškov a aviváží s prírodným zložením nie je dobrá voľba iba pre zdravie našej planéty, ale tiež je šetrná k pokožke tých najmenších. Pokožka deti je mimoriadne citlivá na akékoľvek syntetické aviváže a mnoho kožných alergií, s ktorými sa nielen deti stretávajú, je spôsobené práve nešetrnými pracími prostriedkami, ktoré bývajú často veľmi agresívne. V tejto kategórii Vám preto ponúkame pracie prostriedky a aviváže, ktoré sú vyrobené iba z prírodných ingrediencií a svojim zložením sú šetrné k pokožke detí.

To, čo často hľadáme pri pracích prostriedkoch je predovšetkým ich schopnosť odstraňovať škvrny a vôňu. O nič také u ekologických a šetrných pracích prostriedkov neprídete. Všetky ponúkané pracie prostriedky sú navyše pravidelne testované na nezávadnosť. Môžete si tak byť istí, že sú ideálnou voľbou pre pokožku detí i zdravie planéty.