DOPRAVA ZADARMO! Len od piatku do nedele!⁠ *Platí len pre DPD a pri nákupe nad 24 €.⁠

Veľkoobchod

Máte predajňu, posilňovňu, e-shop alebo len nakupujete vo veľkom? Poďte s nami meniť svet k lepšiemu! Všetok sortiment, ktorý ponúkame koncovým zákazníkom, predávame tiež veľkoobchodne. Vrátane našej vlastnej značky BrainMax.

Všetky produkty, ktoré máme v sortimente sme starostlivo vybrali, skontrolovali ich zloženie tak, aby bolo v súlade s našou víziou lepšieho a zdravšieho sveta. A hlavne nami predávané produkty sami skúšame a používame! Doma, v práci, v posilňovni.

Dôvody prečo s nami spolupracovať:

  • Vysoká marža už s minimálnym odberom na začiatku spolupráce
  • Nízka hodnota minimálnej objednávky
  • Nami vybrané kvalitné produkty, ktoré sami používame a veríme im
  • Distribúcia našej vlastnej značky Brainmax
  • Exkluzívna podpora našich partnerov - odporučíme Vám, aký tovar na začiatok spolupráce nakupovať, poskytneme Vám feed s aktuálnou skladovou dostupnosťou, tiež kompletné popisky produktov vrátane produktových fotografií, tiež sme schopní Vám vyrobiť bannery na Váš e-shop či do predajne
  • Široký sortiment a skladová dostupnosť - máme široký sortiment tovaru, ktorý každým dňom rozširujeme, navyše sa snažíme všetko držať skladom a dostupné

Zaujala Vás táto ponuka, ale stále ešte váhate? Ozvite sa mi, a spoločne to preberieme a vymyslíme! Vyjdem Vám maximálne v ústrety.

Marek Tomíček

marek@brainmarket.cz

+420 603 738 837

velkoobchod-header3

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie