Novinka! BrainMax NeuroHacker, Dopamine Upgrade! Viac: TU
Nová receptúra! TestoBoss - Komplexné riešenie pre testoster0n! Viac: TU
Novinka! Kozie kolostrum! Viac: TU

Zachráň ma

Najpredávanejšie

vizual fruit booster JPG
€12,65 –50 %
Pôvodne: €12,65  (–50 %)
€6,30
vizual beet booster JPG
€8,40 –45 %
Pôvodne: €8,40  (–45 %)
€4,60
13 položiek celkom
NOW Apricot oil (Meruňkový olej), 118 ml
€7,05 –6 %
€6,60
70119

Pomôžte nám neplytvať. Za kvalitu produktu ručíme až do poslednej chvíle expirácie, ktorá sa však blíži, preto Vám tieto produkty ponúkame s náležitou zľavou a nemožno na ne uplatniť zľavový kód. Ďakujeme :)

Koniec plytvania

Vedeli ste, že až tretina vyprodukovaných potravín sveta sa vyhodí? Pre predstavu sa jedná približne o množstvo, ktoré by nasýtilo asi 3 miliardy ľudí! To, čo nám príroda tak pracne vytvorila a akým úsilím to človek dokázal dostať do konečnej podoby na náš stôl, často končí v koši. Plytvanie potravinami je celosvetový problém, ktorý nemá človek zatiaľ vôbec pod kontrolou. Veľakrát je tomu presne naopak. Pod ťarchou najrôznejších nariadení, sú často vyraďované potraviny, ktoré sú v poriadku, ale na pultoch supermarketov nevyzerajú dobre. A tak sa vyhodia skôr, než sa dostanú k zákazníkovi.

Preto sme povedali STOP! Máme skladom produkty v tej najvyššej kvalite a s označením BIO. Avšak tiež to znamená, že tieto potraviny oveľa rýchlejšie podliehajú skaze. Pravidelne preto prispievame do tejto kategórie, aby sme prírode neboli nič dlžní a všetko čo nám dala, sa zužitkovalo v prospech zdravia Vás – zákazníkov. Všetky potraviny, ktoré ponúkame starostlivo kontrolujeme a sme si tak istí, že to čo kupujete, je v poriadku. Nemusíte sa teda obávať, že kupujete potraviny II. akosti. Ide iba o produkty, ktorým za nejaký čas bude končiť záručná doba. Pokiaľ Vás teda trápi plytvanie potravinami ako nás, pomôžte nám ich zužitkovať na vlastnú spotrebu.