84 položiek celkom
performance greens
€27,60
99990
testoboss brainmax jpg eshop
€31,55
999986
Creatine BrainMax JPG ESHOP 36828
creatine monohydrate JPG ESHOP 37524
GLUTAMIN BrainMax JPG ESHOP
€19,70
36084
adaptogenic vizual JPG
€23,65
1429
GLYCIN BrainMax PNG
BrainMax Glycín, 500 g
Skladom (>5 ks)
€17,70
35892
Hore
Ďalšie produkty

V tejto sekcii si prídu na svoje vegetariáni a vegáni. Tu ponúkame všetky doplnky stravy, ktoré sú vhodné pre vegetariánov a vegánov, pretože neobsahujú živočíšne zložky. Nájdete tu všetky vitamíny, minerály a zdravé tuky, to všetko na rastlinnej báze.

Vegánstvo je životný štýl, ktorý odmieta akékoľvek prijímanie živočíšnych produktov a to nielen z hľadiska výživy, ale aj všetkých produktov, ktoré zo zvierat pochádzajú. Dôvody vegánskeho životného štýlu sú predovšetkým etické a dohromady tvoria vegánsky štýl veľké množstvo ľudí. Práve pre tých sme vytvorili kategóriu, kde nájdu tie najdôležitejšie doplnky stravy bez živočíšnych zložiek.

Najmä je dobré sa vo vegánskom životnom štýle zamerať na vitamín B12 a vitamín D. Z minerálov predovšetkým zinok, železo alebo vápnik, ako minerály, ktoré môžu byť vo vegánskom stravovaní deficitné. Zinok môže byť v jedálničku vegánov tiež zastúpený strukovinami, orechmi alebo semienkami. Zinok má priamy vplyv na imunitný systém a celkové zdravie buniek. Železo je taktiež dôležitý prvok, ktorý hrá hlavnú úlohu pri tvorbe červených krviniek. Nedostatok železa často nemusíme pociťovať ihneď, ale až vo chvíli, keď sa dostavia príznaky ako je malátnosť alebo nepretržitá únava.

Taktiež je dobré sa zamerať na omega tuky, ktoré môžu byť doplnené prostredníctvom ľanového oleja, konopného oleja alebo oleja extrahovaného z morských rias.