O nás

O nás
Už 9 rokov udávame trendy
v oblasti zdravia
9 rokov vyrábame vlastné doplnky stravy BrainMax, ktoré sú postavené na najnovších vedeckých poznatkoch na prekonávanie vlastných limitov.
Již 5 let udáváme trendy v oblasti zdraví

BrainMarket v číslach

689 325+
odoslaných balíkov
98 %
spokojných klientov
494 516
produktov skladom
4500m2
veľkosť skladu
Vzděláváme (se)
Vzdelávame (sa)
Tvoríme pre Vás náučné infografiky na sociálne siete, videá, vytvárame recepty či píšeme články a nahovárame podcasty. Sami sa vzdelávame, aby sme tieto informácie mohli odovzdať Vám. Veríme, že so správnymi informáciami, nemôžete urobiť zlé rozhodnutie.
až 10
nových článkov/mesiac
30
nových infografík/mesiac
Naša misia
Našou misiou je prinášať na trh najkvalitnejšie produkty, najhodnotnejšie informácie, najlepšie služby pre klientov a byť svojim transparentným a férovým prístupom vzorom pre ostatné firmy.
Vízia
Pracujeme na tom, aby sme sa stali kráľom kvality v oblasti doplnkov stravy, potravín a v zákazníckom servise. Chceme byť najlepší, aby sme dokázali zmeniť celé odvetvie k lepšiemu, z čoho budú ťažiť všetci zákazníci nielen tí naši.
Minimalizujeme dopad našeho podnikání
Minimalizujeme dopad
nášho podnikania
Aby Vám Vaše balíčky dorazili v poriadku, musíme používať obalový a výplňový materiál, rovnako ako väčšina ostatných e-shopov. My však minimalizujeme vplyv na prírodu, pretože namiesto bublinkovej fólie používame skartovaný kartón, čo mimochodom zamestnáva jedného pracovníka na takmer plný úväzok. Miesto plastové lepiace pásky papierovú a pokiaľ to ide, používame aj už použité krabice.
600 m+
ušetrenej bublinkovej fólie mesačne

Naša história

BrainMax 1.0
V roku 2015 si Jiří Votava splnil svoj sen a vyrobil prvý produkt: BrainMax 1.0, ktorý bol zameraný na podporu kognitívnych funkcií.
Prvý bestseller Anabolic Dagger
2017 bol prelomový rok, kedy bola na trh uvedená revolučná predtréningová Anabolic Dagger a Jirka si začína uvedomovať, že doplnkami stravy sa bude môcť aj živiť.
Spustený BrainMarket
Spustený BrainMarket.cz - miestnosť 15 m2 a historicky prvý zamestnanec Víťa. Víťa komunikovala so zákazníkmi, zabalila objednávky a ešte balíčky odviezla na poštu.
Sťahujeme sa do väčšieho!
Pôvodné priestory sme obsadili kompletne vrátane pivnice a tak prišlo prvé sťahovanie do skladu o 350 m2.
Expandujeme na Slovensko
Rozhodli sme sa rozšíriť naše pôsobenie aj na ďalší trh a vybrali sme si našich slovenských bratov. Vznikol tak BrainMarket.sk.
Sťahujeme sa po druhé!
Vďaka našim zákazníkom a nášmu rýchlemu rastu sme sa museli veľmi skoro sťahovať aj druhýkrát a to do priestoru 700 m2. V areáli sme dodnes, ale máme navyše ďalšie 3 poschodia + jedno poschodie vedľajšej budovy.
Recyklujeme kartóny!
Nakúpili sme stroje na spracovanie starých krabíc, ktoré sme začali používať na výrobu výplňového materiálu, aby sme sa zbavili plastov.
Spúšťame BrainMarket.hu!
Postupne sme začali obzerať po ďalších trhoch, kde by sme mohli pomôcť ľuďom žiť zdravo a voľba padla na Maďarsko.
Ideme do Poľska
Rok po spustení Maďarska sme sa rozhodli, že vstúpime na ďalší trh a to konkrétne v Poľsku.
Vyrábame BIO potraviny
Keďže vieme, že iba doplnky stravy k zdraviu nestačia, zamerali sme sa na ďalší veľmi dôležitý faktor – potraviny. Nakúpili sme stroje a spustili vlastnú potravinársku výrobu.
Vlastná kozmetika WellMax
Chceli sme našim zákazníkom poskytnúť kozmetiku najvyššej kvality, tzn. bez xenoestrogénov, parabénov a podobne. Nechali sme teda vyrobiť v Rakúsku vlastnú kozmetiku WellMax, ktorá je vyrobená z tamojších byliniek.
Spustený LAUF!
Vytvorili sme podznačku v rámci BrainMaxu a to LAUF. Táto značka prinesie opäť nové produkty, ktoré doteraz v našom portfóliu chýbali. A tiež TrainMax - nová značka, s ktorou Vám chceme sprostredkovať cestu k zdravému pohybu a posilneniu svalstva.
Vraciame späť 
Pomáhame tam, kde je potreba. Napríklad za každú objednávku nad 80 € vysadíme 1 strom, a z každého predaného BrainMaxu prispejeme 0,04€ na dobrú vec.
25+ tis.
vysadených stromov
80+ tis €.
darovaných financií
Vracíme zpátky

Naše značky

BrainMax
Pure
BrainLight
WellMax
Minimalizujeme dopad našeho podnikání
Pomáhame žiť zdravo
už v 7 krajinách
V súčasnosti pôsobíme v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Taliansku a Bulharsku. Po spustení českého eshopu v únore 2018 sme o 2 roky neskôr spustili slovenskú verziu. V júli roku 2021 sme vstúpili aj do Maďarska a v júli 2022 do Poľska, v júni 2023 Rumunsko, v novembri 2023 Taliansko a poslednou krajinou, kde pomáhame našim zákazníkom žiť zdravo je Bulharsko, ktoré odštartovalo v januári 2024. Čoskoro sa objavíme aj na ďalších trhoch!
Naše hodnoty
Udávať smer
Férovosť
Otvorenosť
Kvalita
Starostlivosť Vás

Chceme byť vzorom pre ostatných

Sme prvý Gamechanger e-shop v zdravom životnom štýle v Česku. Prinášame na trh produkty s najvyššou možnou kvalitou a snažíme sa aj zákazníkov a širokú verejnosť vzdelávať. Vďaka nášmu celkovému prístupu veríme, že pomáhame zdvíhať kvalitu celého trhu, teda aj vrátane konkurencie.

Férové jednanie

Voči našim zákazníkom, ale aj partnerom, sa snažíme byť vždy féroví. Sme tiež len ľudia a občas robíme chyby. Ale vždy sa k nim staviame čelom, ospravedlníme sa a riešime ich.

Otvorenosť a informovanosť

Snažíme sa byť maximálne transparentní vo všetkých našich činnostiach. Produkty popisujeme podrobne a pravdivo tak, aby sa zákazník sám mohol rozhodnúť, či daný produkt potrebuje alebo nie. Navyše so zákazníkmi aktívne komunikujeme prostredníctvom telefónu či emailu a ďalších komunikátorov.

Kvalita už na prvom mieste

Od začiatku našej spoločnosti je primárnym cieľom čo najvyššia kvalita a funkčnosť. Všetky produkty, ktoré máme na eshope musia prejsť našou kontrolou, že sú čo sa týka zloženia a celkovej kvality na najlepšej možnej úrovni. Zjednodušene povedané, to čo by sme si sami do pusy nedali či našim deťom, to u nás nenájdete.

Sme tu pre Vás

Každý deň pre vás pracuje 5 našich kolegov, aby vám pomohli s objednávkou a výberom správneho produktu alebo radou na riešenie vášho problému. Naša telefonická podpora je tu pre vás 10 hodín každý pracovný deň. Radi vyriešime každú vašu požiadavku. Sme tu pre vás!

Chceš sa pridať k nám?