Navrhni nový produkt a získaj 80 €!

Navrhni nám nový produkt a získaj
voucher na 80 €
Chýba ti v našej ponuke nejaký produkt, ktorý možno už aj nakupuješ inde? Daj nám naň tip, my tvoj návrh zvážime a v prípade, že ho zaradíme do sortimentu a budeš prvý, kto tento produkt navrhoval, dostaneš odmenu 80 €!
1
Daj nám tip
Odporuč nám produkt, ktorý zatiaľ nepredávame a myslíš, že by sme mali.
2
My tip premyslíme
Zvážime, či by produkt bol zaujímavý aj pre ostatných zákazníkov a spĺňa naše ďalšie kritériá.
3
Dostaneš odmenu
Ak uznáme, že je produkt vhodný, zaradíme ho do ponuky a ty dostaneš odmenu.
Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Aký produkt ti u nás chýba?
Ďakujeme Vám za vyplnenie formulára!
Veľmi si vážime Vášho času a nápadu. Úspešne sme ho zaznamenali. V prípade, že tento produkt zaradíme do sortimentu a Váš nápad bol medzi prvými, tak Vám pošleme sľubovanú odmenu. Veľmi ďakujeme za spoluprácu!
 

Ako to funguje?

Máte tip na nový produkt? Podeľte sa oň s nami.

Vaše nápady sú pre nás inšpiráciou! Vyplňte formulár a podeľte sa o svoju myšlienku na nový doplnok stravy, ktorý by ste radi videli v našej ponuke. Vaše odporúčanie môže posunúť naše portfólio doplnkov stravy o krok vpred.

Produkt preskúmame a otestujeme

Každý nový nápad podrobne preskúmavame. Vykonávame dôkladné testy a analýzy, aby sme zistili, či je produkt skutočne kvalitný a bezpečný pre našich zákazníkov. Vaše odporúčanie je pre nás cenné a motivuje nás k neustálemu zlepšovaniu.

Máte tip na nový produkt? Podeľte sa oň s nami.

Ak váš tip obstojí v skúške, radi ho zaradíme do našej ponuky. A ako poďakovanie za vašu pomoc vám darujeme voucher na 80 €! Vaša pomoc môže priniesť nové možnosti pre našich zákazníkov a prispieť k ich celkovému zdraviu a pohode.