NOVINKA! Sada Yuna - kompletná starostlivosť o zdravie každej ženy! Viac: TU
NOVINKA! Wellmax - certifikovaná BIO kozmetika z Álp! Viac: TU
O chvíľu sú Vianoce! Mrknite na darčeky! Viac: TU
35 položiek celkom
vizual beet booster JPG 37149
vizual fruit booster JPG 37140
CBG shoptet
€4,45
6452/856
image0
€3,05
6452/855
image1 6452/1141
1364x1024 chilli 99276
Hore
Ďalšie produkty

Džúsy, ľadové yerby a kombuchy najrôznejších príchutí, tvoria hlavné produkty tejto kategórii. Kombucha je fermentovaný čaj, ktorý sa konzumuje tisíce rokov. Nielen, že má rovnaké zdravotné prínosy ako čaj - je tiež bohatý na prospešné probiotiká.

Kombucha sa vyrába pridaním špecifických kmeňov baktérií, kvasiniek a cukru do čierneho alebo zeleného čaju a potom sa nechá týždeň alebo dlhšie fermentovať. Počas tohto procesu vytvoria baktérie a kvasinky na povrchu. To je dôvod, prečo je kombucha tiež známa ako „hubový čaj“. Vďaka tomu je výborným zdrojom probiotík!

A pretože mnoho z nás potrebuje denne stimulovať mozog a podporiť mentálny výkon, je tu yerba, ktorá vhodná na každodenné popíjanie. Yerba maté je nápoj pripravovaný z usušených listov Cezmíny paraguajskej, posvätného stromu juhoamerických indiánov Guarani, ktorý rastie predovšetkým v Paraguaji, Uruguaji a Argentíne. Yerba je pomocník, ktorý vás podrží nielen pri učení, dlhých monotónnych prácach, riadení, tréningu, alebo kreatívnych činnostiach. Yerba maté je zdroj antioxidantov, vitamínov, minerálov a látok podporujúcich zdravie srdca. Nie je len pitím, ale spolu s jej prípravou je malou ceremóniou, vďaka ktorej si môžete z každého dňa urobiť deň nevšedný.

Jednu dávku Yerby (2-3 lyžice) môžete opakovane zalievať celý deň, a popíjať tak počas práce alebo učenia. Okrem stimulácie mozgu, chráni napríklad srdce a pečeň alebo znižuje hladinu cholesterolu.