NOVINKA! Methyl Folát! Najlepšie vstrebateľná forma kyseliny listovej! Viac: TU
NOVINKA! Wellmax - certifikovaná BIO kozmetika z Álp! Viac: TU
Kupujte, kým sa vypredá! Zľavy až 53%! Viac: TU

Zubné kefky

Najpredávanejšie

11 položiek celkom
baba
Tip
€3,75
481
Jack n jil dětský zubní kartáček
€5,25
3527
obal45
€4,15
41028
ffffffg
€3,75
1198
hydrophil bambusovy kartacek soft modry
€4,15
6530
Snímek obrazovky 2020 08 12 v 12.48.42
Tip
€2,45
9843

Ponuka prírodných kefiek, ktoré sú 100% biologicky odbúrateľné. Sú vyrobené z bambusového dreva a ich štetinky z prírodného vlákna, takže ak chcete šetriť životné prostredie, sú tieto kefky správnou voľbou. Taktiež v starostlivosti o ústnu dutinu, pretože ich veľmi jemné štetinky nedráždia ďasná.

Akú kefku zvoliť?

Výber správnej kefky môže byť často alchýmia. Či už budete voliť manuálnu kefku elektrickú alebo sonickú, dbajte na jemnosť a hustotu štetiniek. V závislosti na intenzite čistenia zubov a sile zubov môžu kefky so strednými a tvrdými štetinami skutočne poškodiť ďasná, povrch koreňov aj zubnú sklovinu. Hlavica kefky musí byť dostatočne malá, aby ste sa pohodlne dostali aj k vzdialenejším zubom. V opačnom prípade majú tieto zuby tendenciu sa viac kaziť. Dôkazom sú toho osmičky, takzvané zuby múdrosti, ktoré spôsobujú problémy práve kvôli jej zlému prístupu hlavicou kefky.

Na dôkladné čistenie sú dobrou voľbou sonické kefky. Sonické zubné kefky majú vibračné kefové hlavice, ktoré pohybujú štetinami zo strany na stranu vysokou rýchlosťou. Vibrujú rýchlosťou 31 000 pohybov za minútu. Ich patentovaná sonická technológia umožňuje dynamické čistenie, ktoré poháňa tekutinu medzi zubami a pozdĺž línie ďasien, kde sa najviac usadzuje povlak a zubný kameň.

Kefku by ste mali vymeniť každé tri mesiace, alebo ak uvidíte, že je už opotrebovaná.