NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Veľká novinka! Vlastná potravinárska výroba! Více: ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

BrainMax 2.1: NEUROHACKER MANIFESTO

Je u nás doposiaľ nevídanou kombináciou nootropík (mozgových stimulantov a látok zvyšujúcich psychické zdravie), ktorá bola navrhnutá na základe rešerša aktuálnej vedeckej literatúry. Aký je jeho efekt?
 1. Zvyšovanie sily na tréning (zvyšuje acetylcholínu v hybných neurónov, pozri včerajší príspevok).
 2. Nárast svalovej hmoty / lepší regenerácia (zvyšuje rastový hormón na 2-3 hodiny po podaní).
 3. Dodanie agresivity na tréning / motivácia do práce (zvyšuje dopamín).
 4. Zrýchľuje rýchlosť spracovania informácií v mozgu = myslite lepšie, rýchlejšie a kvalitnejšie (Alpha GPC na rozdiel od iných cholín (bitartrát, citrát) zvyšuje acetylcholínu priamo v mozgu).
 5. Zlepšuje pamäť a schopnosť učiť sa = ideálne pri práci aj pre štúdium (akútny efekt 4-5 hodín po podaní).
 6. Pri dlhšom užívaní zlepšuje dlhodobú pamäť a vedie k rastu nových mozgových buniek aj ich synapsií (efekt pretrváva aj po vysadení, a áno je u jednotlivých látkach valídne vedecky potvrdený). Stojí za ním Bacopa a Gotu kola, dve byliny z tradičnej Indickej medicíny.
 7. Vďaka tomu je vhodná nielen pre študentov a pracantov, ale aj pri rôznych úrazoch hlavy a mozgových príhodách k regenerácii poškodeného tkaniva.
 8. Brať ho potom môžu a mali by na dennej báze tiež Vaši starí rodičia / rodičia, pretože znižuje úbytok intelektu s vekom a pomáha aj pri Alzheimerovej demencií (opäť klinicky preukázané). .

BrainMax 2.1: NEUROHACKER MANIFESTO zakúpite preklikom

BM - neurohacker manifesto

Dávkovanie


Základná dávka je 2 tbl. ráno po prebudení a / alebo pred tréningom, nalačno KAŽDÝ DEŇ po dobu aspoň 3 mesiacov. Niektoré efekty pocítite 30 minút po podaní, iné sa objavujú až po prvom mesiaci (vplyv na vytváranie nových mozgových buniek). Z hľadiska tréningových výsledkov je najvhodnejšie kombinovať s 2 odmerkami BM 3.0, kedy následne ale už nedávate žiadne iné predtréningovky ani stimulanty.

Unikátny svojím zložením


Brainmax 2.1 NEUROHACKER manifestu sa nelíšia iba krabičkou a dizajnom, ale predovšetkým zložením. Do BM 2.1 sme pridali dve kľúčové zložky: Gotu kolu a Alphu GPC, ktoré spolu s extraktom z Bacopa tvoria triádu najefektívnejších nootropík, ktoré môžete na našom trhu zohnať.

Efekt Alphy GPC (ktorú máme zatiaľ ako jediní v SR) ide cítiť okamžite po užití a zahŕňa vplyv na:

 • Zlepšenie pracovnej pamäte a učenia (ako navýšenie RAM pri počítači).
 • Rýchlosť mozgu (myslíte rýchlejšie).
 • Zvýšenú produkciu sily.
 • Zvýšenie rastového hormónu (obdobne ako pri užívaní peptidov).

Efekt Gotu koly a Bacopa, ktoré sa v kombinácii označujú v Ajurvede ako Brahmi, potom nastupuje pri pravidelnom užívaní až po 4 týždňoch a zahŕňa:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie