Pomôžte nám! S jarným upratovaním skladu! Viac: ZDE

Jarrow - novinka z USA pre biohackerov

Viac než 40 rokov evolúcie a práce viedlo k revolúcii v biohackingu, ktorá sa teraz dostáva aj k nám!

Značka Jarrow Formulas je Kalifornskou značkou najvyššej kvality. Bola založená v roku 1977 a v súčasnosti má svojich verných zákazníkov ako v USA, tak v Mexiku, Kanade, Anglicku, Francúzsku, Japonsku, Singapure, Číne a ďalších viac než 15tich krajinách a teraz novo vďaka BrainMarketu aj  v ČR a na Slovensku.

Jarrow Formulas spolupracuje s radou amerických univerzít na rozsiahlych vedeckých, a predovšetkým klinických štúdií s cieľom maximalizovať pozitívnu biologickú hodnotu svojich výrobkov, a tým aj spokojnosť tých najnáročnejších klientov, medzi ktorých sa radia aj poprední svetoví biohackeri. Filozofiou spoločnosti je podporovať prevratnú starostlivosť prostredníctvom výzkumu a vzdelania a s cieľom poskytnúť v oblasti biohackingu zatiaľ nepoznanú širokospektrálnu podporou svojimi jedinečnými produktmi.

jarrow_formulasInfografika_Instagram_BrainMarket

Na BrainMarkete nájdete cez 30 produktov najvyššej kvality tejto značky. Môžete očakávať, že čoskoro sortiment rozšírime.

Osobná skúsenosť:

Mnoho produktov som mal možnosť na vlastnú kožu otestovať, a vďaka ich vysokej účinnosti by som ich zaradil na popredné priečky po boku NOW, Virdian alebo Doctor´s Best.

Napríklad skvelých výsledkov som dosiahol s Jarrow Alpha GPC s 300 mg Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholín).

Ten v jednej tabletke zaisťuje rýchly prísun cholínu skrz hematoencefalickú beriéru, ktorý je prekurzorom acetylcholínu, čo je významný neurotransmiter, nevyhnutne dôležitý pre kognitívne funkcie a nervovosvalovú činnosť. Zodpovedný je tiež za myslenie, pamäť, jazykové schopnosti a pozornosť. Zaújmavosťou je, že vo vysokých dávkach je používaný k zmierneniu príznakov Alzheimerovej či Parkinsonovej choroby a je tiež spojovaný so znížením rizika vzniku rakoviny, a to predovšetkým vďaka schopnosti znižovať hladinu homocysteínu (predovšetkým rakovina pŕs a prostaty).

Alpha GPC naviac prispieva ku zvýšeniu energie a sily, pretože pomáha s regeneráciou svalov po cvičení a zvyšuje produkciu rastového hormónu, podrobnejšie informácie nájdete v našom článku:

10 nootropík pre zvýšenie mentálneho výkonu a zlepšenie zdravia mozgu

predtreningova_sumplementacia

Skvelé výsledky mám tiež s Jarrow NAC (N-Acetyl-L-Cystein).

Shodou okolností teraz, v dobe celosvetovej paniky z pandémie som mohol ako jeden z prvých u nás testovať túto modifikovanú formu cysteínu, ktorý v organizme prirodzene stimuluje hladinu najsilnejšieho antioxidantu glutathiónu. Ten podporuje celkovú detoxikáciu a imunitu a pomáha telu sa zbavovať odpadných látok. Aj vďaka tejto podpore fungujú aj cez fakt, že mnohí z môjho okolia trpia teraz rôznymi formami nachladnutia a som si istý, že vírusová nálož, s ktorou sa musím v týchto dňoch vysporiadať je značná.

Ďalej musím zmieniť Jarrow Adrenal Optimizer.

Adrenálna únava je v súčasnosti tak rozšírený jav, že sa tento stav pomaly stáva pre radu ľudí bežným stavom, ktorý si ani neuvedomujem. Týka sa to až 80% populácie. Je spôsobená chronickým stresom, na ktorý naše nadobličky nie sú evolučne stavané. Neustále vyplavovanie kortizolu ich unaví a náš prirodzený kortizolový rytmus sa stane nepravidelným. To isté sa deje aj s produkciou ostatných hormónov. Výsledok je taký, že ľudia trpia chronickou únavou a to aj napriek tomu, že veľa spia. Jarrow Adrenal Optimizer optimalizuje hladinu kortizolu a ostatných hormónov produkovaných v nadobličkách a tým znižuje adrenálnu únavu. Osobne sa mi podarilo skrátiť potrebu spánku o cca hodinu so súčasným zvýšením mojej produktivity v práci, aj po nej.

A tiež Jarrow Liver Optimizer.

Tneto komplexný prípravok obsahuje NAC v kombinácii s Thiamínom, vitamínom B6, Biotínom, výťažkom pestreca mariánskeho a ďalšími látkami, ktoré aktívne pomáhajú detoxikovať pečeň, a tým prispievajú nedeliteľnou súčasťou k zvyšovaniu imunity. A tá je v tomto období v hľadáčiku asi každého.

IMG_0720

Ako posledné som vyskúšal špičkové Jarrow Colostrum.

Kolostrum (slovensky tiež mledzivo) je tekutina unikátna pre všetky cicavce, respektíve pre všetky matky. Tvorí sa v mliečnej žľaze len v prvých 3 až 5 dňoch po pôrode a jeho zloženie je oproti materskému mlieku výrazne odlišné. Okrem vitamínov, minerálov, stopových prvkov a významných bielkovín predáva kolostrum novorodeniatku tiež pasívnu imunitu v podobe už hotových protilátok, ktoré pomáhajú chrániť jeho organizmus v prvých dňoch a týždňoch života. Aj preto je kolostrum považované za jeden z kľúčových faktorov, ktorý rozhoduje o tom, akú imunitu si potomok do života odnesie.

Hahackoval som tak svoju imunitu na vyšší level. 

Pokiaľ vás biohacking zaujíma a chcete neustále posúvať svoje biologické hranice stať sa lepším a efektívnejším, posunúť sa a testovať hranice svoje aj svojho mozgu, tak by ste rozhodne značku Jarrow Formulas nemali prehliadnúť, pretože:

Jarrow znamená prelomovú kvalitu...

Jarrow znamená biohacking...

Jarrow znamená navýšenie genetického potenciálu...

Matěj Veselý

 

Ak ste v článku zaznamenali chybu alebo preklep, dajte nám, prosím, vedieť na mail korektura@brainmarket.sk. Ďakujeme!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie