Novinka! BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 ako MK7 150 mcg. Zakúpite: ZDE

BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony

Kód: 1429
€21,98
Skladom

Brainmax 1.5 Adaptogenic Hegemony je novou verziou originálneho Brainmax 1, ktorý sme obohatili o vedecky najviac preskúmanú adaptogény z celého sveta: od pravého indického (Panax ginseng) a sibírskeho ženšenu, cez Rhodiola, ktorú využívali už Vikingovia, až po Shizandra chinensis z tradičnej čínskej medicíny a Sladovku Lysú, ktorá sa tešila obľube už v antike.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo Brainmax 1.5

Cieľom trhu je  jedinečná kombinácia a pozitívne ovplyvňovať činnosť unavených nadobličiek (vitamín B12) (Viac informácií o "adrenálnymi vyčerpania" - unavených nadlenvinkách nájdete v článku TU), imunitu (sladkého drievka) a všeobecne odolnosť na psychický i fyzický stres (Panax ginseng - indický ženšen).

Storočiami preverené extrakty z bylín spojené v unikátnej kombinácii a obohatené o esenciálne vitamíny sú nástrojom, ktorý využijú nielen športovci, ale predovšetkým ťažko pracujúci ľudia, zahltenie technokratickým smogom dnešnej doby.

Pre koho je určený:

  • Máte problémy so vstávaním a ranné energiou. (Adaptogény - Panax ginseng čiže indický ženšen, rhodiola, sibírsky ženšen, rhodiola, schizandra.)
  • Pri problémoch so zaspávaním, potom vhodné kombinovať s Performance magnéziom. (Sibírsky ženšen.)
  • Výkyvy energie počas dňa. (Adaptogény - Panax ginseng čiže indický ženšen, rhodiola, sibírsky ženšen, rhodiola, schizandra.)
  • Dlhodobé problémy so zníženou imunitou. (Panax ginseng čiže indický ženšen, sibírsky ženšen, Sladké drievko, Vitamín B6.)
  • Nízka odolnosť na stres, pocit, že je toho na vás moc. (Adaptogény - Panax ginseng čiže indický ženšen, rhodiola, sibírsky ženšen, rhodiola, schizandra.)
  • Nízka po-tréningová regenerácia. (Panax ginseng čiže indický ženšen, rhodiola, vitamín B6)
  • Znížené libido. (Panax ginseng čiže indický ženšen.)
  • Nechuť do tréningu. (Adaptogény - Panax ginseng čiže indický ženšen, rhodiola, sibírsky ženšen, rhodiola, schizandra.)

 

Ako užívať

Základná denná dávka je 2 tablety ráno, ak máte problémy s nedostatkom energie po prebudení, respektíve kedykoľvek počas dňa, kedy sa objavuje prepad energie. Ak užívate z tréningových dôvodov, potom užívate 30 minút pred tréningom.

Brainmax 1.5 sa užíva každý deň, je dobré brať ho aspoň 2 mesiace v kuse a vyradiť po túto dobu všetky ostatné stimulanty (pred-tréninkovky, kávu, Yerba i čaje). Môžete však užívať Brainmax 2.1 Neurohacker manifesto aj Brainmax 3.0. Vždy ale testujte suplementy najprv oddelene, aby ste sa vyhli prípadnému predávkovaniu / over-stimuláciu.

Ak sa u Vás po požití Brainmax 1.5 dostaví agresivita, neužívajte ho.

Zloženie

Zloženie vo 2 kapsuliach (denní dávce):

Látka  Obsah RHP*
Panax ginseng extrakt 80% 100 mg nestanovena
Ženšen nepravý extrakt 1% 100 mg nestanovena
Lékořice extrakt 20% 100 mg nestanovena
Kyselina pantothenová 63 mg 1060 %
Rhodiola rosea extrakt 4% 50 mg nestanovena
Schisandra chinensis extrakt 4% 50 mg nestanovena
Vitamín B6 0,8 mg 58 %
Vitamín B12 25 µg 1000 %

 *RHP = Referenčná hodnota príjmu

Dávkovanie: 2 kapsule denne. Jedna dávka sú 2 kapsule. Užívajte nalačno.

Balenie obsahuje 60 želatínových kapsuly.

Skladovanie: Pri pokojovej teplote na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl.

Vyrobené v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o. (Distribútor) v spolupráci so spoločnosťou Medinox s.r.o. (výrobca).

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Hmotnosť: 0.3 kg
Počet kapsúl: 60
Počet dávok: 30
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
DV Avatar autora Adaptogény 12.2.2020 12:17
Som rada, že som objavila produkt ako je tento. Pomohol mi s úbytkom energie a pri stresoch doma aj v práci. Za mňa skvelá vec, určitě odporúčám.
Odpovedať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
4x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: