Novinka! BrainMax Zinc Complex! Zakúpite: ZDE

BrainMax Pure Organic Cacao, 1000 g

Kód: 97990
Novinka Tip
Značka: Votamax
€14,93
Skladom

Organický kakaový prášok vyrobený z pravých peruánskych kakaových bôbu fermentovaných na slnku a pomaly ručne drvených pre zachovanie maximálneho množstva živín ako je železo, horčík a antioxidantov. Kakao vo forme prášku sa stáva obľúbenou zdravou zmesi, vďaka vysokému obsahu polyfenolov, čo sú prirodzene vyskytujúce sa antioxidanty. Táto superpotravina má rad priaznivých účinkov na ľudské zdravie. Okrem pozitivny vplyvu na psychiku, podporu energie a obehového systemu má tiež protizápalové účinky, znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a cukrovky, zlepšuje kognitívne funkcie a prekvapivo môže pomôcť aj pri regulácii hmotnosti.

Kakaový prášok l zo konzumovať ako lahodný kakaový nápoj či použiť na dochucovanie pokrmov, dezertov, a smoothie. Pure Organic Cacao by rozhodne nemala chýbať vo vašom arzenálu.

Prečo konzumovať Pure Prganic Cacao

  • podpora obehového systému
  • podpora energie
  • pozitívny vplyv na psychiku
  • silné antioxidačné účinky
  • zdroj polyfenolov, teobromínu a minerálov
  • pomáha pri regulácii hmotnosti

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoký obsah polyfenolov, teobromínu a minerálov

Kakaový prášok z čistých peruánskách bôbov predstavuje zdroj polyfenolov, teobromínu a minerálov. Tieto látky môžu mať rad pozitívnych funkcií v ľudskom tele. podporujú obehový system, pôsobí protizápalovo, znižujú riziko kardiovaskulárnych chorôb a cukrovky, zlepšujú kognitívne funkcie a prekvapivo môžu pomôcť aj pri regulácii hmotnosti. Okrem toho kakao obsahuje aminokyselinu tryptofán, ktorú telo používa na výrobu serotonínu a vďaka tomu pôsobí pozitívne na psychiku a podporu energie. Kakao je tiež zdrojom železa, ktorý je na rozdiel od niektorých rastlinných zdrojov minerálu ľahko vstrebateľný. Z toho môžu mať prospech najmä vegetariáni a vegáni, pretože ich zdroj železa je obmedzený.

Kakao radíme medzi tzv. Superlátky. Kakao zo samotnom Peru je považované za jedno z najkvalitnejších.

kakao infografika brainmarket CZ

Vhodné pre všetkých milovníkov kakaa

Brainiac Yerba Maté spolu s bylinkami (Ginkgo biloba, Guarana, Ženšen a ďalšie) podporuje myslenie a sústredenie, a je vhodná pre všetkých, ktorí potrebujú maximálny výkon po celý deň. Typickými užívateľmi tejto Yerby sú študenti, podnikatelia a tvrdo pracujúci ľudia.

zloženie

Brainiac zlozenie

Yerba vs. káva

Príval energie zo štartu je veľmi podobný tomu, ktorý každý z nás pozná vďaka káve. Ale potom? Nenastáva nič, žiadny prepad ako u kávy. Efekt je ďaleko dlhší, konzistentnejšie a plynulejšie. Navyše je spojený s zlepšenou náladou a posilnením pocitu vnútornej rovnováhy a sústredenosti. S Yerba sa ide pohodlne učiť, bez pocitu roztržitosti a nervozity, myseľ je rozjasnená, myšlienkové toky ucelené a je možné sa dostať do flow stavu, ktorý by sa dal opísať práve ako okamih úplne sústredenej motivácie.

Pokojne aj 6 nálevov bez straty chuti a účinku

Yerba je možné niekoľkokrát zaliať bez výraznej straty účinkov Yerby. Bežne na jednu dávku Yerby robíme až 6 nových nálevov. Nie je teda nutné pre každú ďalšiu kalabasu dávať "novú Yerba".

TIP: pre ultimátny mentálny výkon v krízových situáciách (štátnice, skúšky, dôležité pracovné rozhodnutia) skúste kombináciu Yerby Brainiac a Brainmax 2.1 NeuroHacker , jedného z najlepších komplexov nootropík na trhu pre maximalizáciu koncentrácie, motivácie a mentálneho výkonu.

Príprava Yerby je jednoduchý čtyřkrokové rituál

K tradičnej príprave Herby maté budete potrebovať kalabasu a bombillu , ktorú môžete zakúpiť na BrainMarketu . Ak nemáte varnú kanvicu, na ktoré sa dá nastaviť teplota, potom si pokojne kúpte aj   teplomer .

 1. Ak ste začiatočník, bohato postačí, keď dáte do kalabasy 2-3 polievkové lyžice. Heroické dávka pre skúsených užívateľov je 4-5 polievkových lyžíc (nutné sa k nej prepracovať a len pre niektoré genotypy). Každý milovník Yerby si nájde svoje optimum. Ak sa cítite nervózny, alebo úzkostlivo tak doporučujeme dávku znížiť. Tiež odporúčame začať s nižšími dávkami, ak pijete Yerba na prázdny žalúdok.  
 2. Nalejte do kalabasy trochu vody, tak aby sa zvlhčila lístky Herby. Medzitým postavte vodu na 70 až 80 stupňov.
 3. Akonáhle je voda pripravená a lístky Herby v kalabasu namočené, zalejte kanvicou Yerba v kalabasu až po okraj.
 4. Nechajte 3 minúty lúhovať a potom môžete cez bombillu popíjať pokojne celý deň. Zaliať Yerba môžete opakovane.

kognitívne funkcie

Pravidelné pitie Yerby maté má viac výhod na naše zdravie. Priaznivo ovplyvňuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Nemôžeme pominú aj jej protizápalové účinky, pretože obsahujú silné flavonoidy.

zdroj energie

Yerba maté je v prvom rade výborný stimulant. Látky obsiahnuté v Yerba mate sú vynikajúci zdroj energie, ktoré zároveň zlepšujú koncentráciu. Obsahuje kofeín, ale aj ďalšie alkaloidy ako teobromín a teofylín.

antioxidačné vlastnosti

Yerba maté je významný antioxidant. Obsahuje totiž polyfenoly quercetin a kyselinu chlorogenovú, ktoré znižujú oxidačný stres a pomáhajú predchádzať autoimunitným poruchám.

Nákupom podporíte i českej lesy #stromzaobjednavku

Kilové balenie, ktoré si zamilujete!

Zloženie: 90% lístky Yerba mate, ginkgo biloba, ženšen, guarana, ananás, pomarančová kôra. slez divoký, prírodná aróma.

Pôvod: Brazília

Distribútor: Votamax sro, Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladovanie: V suchu, v uzavretom obale.

Hmotnosť: 1000 g

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax
Hmotnosť: 1.05 kg
Obsah balení: 1000 g
Krajina pôvodu: Peru

Příprava Yerby Maté

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: