BrainMax Pure Organic Yerba Maté - Detox, 500 g

Kód: 34962
Novinka
Značka: BrainMax
€9,36 –9 %
yerba mate detox 500g JPG eshop
€9,36 –9 % €8,54
Skladom (> 5 ks)

Zmes Herby obohatená o pestrec, zelený čaj Gunpowder, žihľavu, šalvia, mätu a šípok. Jedinečné zloženie podporuje fungovanie tela, čistí organizmus od toxínov a spolu s plodmi šípok a zeleného čaju Gunpowder posilňuje imunitný systém.

Prečo piť Detox Yerba mate

  • zmes podporujúca detoxikáciu organizmu.
  • silné antioxidačné účinky.
  • podporuje imunitný systém.
  • zdroj vitamínov a minerálov.
  • prírodný zdroj energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Má silu kávy a zdravotné prínosy ako čaj

Yerba Maté, je nápoj majúci skoro až magické vlastnosti: Zlepšuje rad zdravotných markerov obdobne ako niektoré lieky, spaľuje tuk ako niektoré zakázané látky a zvyšuje Vašu fyzickú a psychickú výkonnosť a privádza eufóriu a dobrú náladu ako niektoré drogy . A to všetko bez negatívnych následkov, vzniku závislostí či abstinenčného syndrómu.

Yerbu radíme medzi tzv. superlátky. V samotnej Paraguaji či Brazílii, kde Yerba rastie jo pravidelne denne pije až 95% obyvateľstva. Viac informácií o účinkoch yerby sa dozviete na BrainPedia.cz

Prečo yerba maté Detox?

Zloženie novej yerby maté Detox je skutočne výnimočné. Cezmína je tu obohatená o tradičné byliny široko známe pre svoje detoxikačné vlastnosti. Nájdete tu pestrec, žihľavu, šípky, šalvia, mätu a zelený čaj gunpowder. Jedinečné zloženie, ktoré prirodzene pomáha s detoxikačnými procesmi organizmu, podporuje zdravie pečene a obličiek, a okrem príjemnej horkastej chuti je aj skvelý zdroj energie!

Zloženie

brainmax detox zlozenie yerby

Detoxikácia organizmu

Yerba maté je v prvom rade výborný stimulant. Látky obsiahnuté v Yerbe maté sú vynikajúci zdroj energie, ktoré zároveň zlepšujú koncentráciu. Obsahuje kofeín, ale aj ďalšie alkaloidy ako teobromín a teofylín.

Podpora imunitného systému

Yerba maté je sama o sebe významný antioxidant. Tu je navyše obohatená o zelený čaj gunpowder a šípky, ktoré majú taktiež antioxidačné vlastnosti, pozitívne ovplyvňujú náladu a zvyšujú duševnú aj fyzickú výkonnosť.

Zdroj energie

Yerba maté je v prvom rade výborný stimulant. Látky obsiahnuté v Yerbe maté sú vynikajúci zdroj energie, ktoré zároveň zlepšujú koncentráciu. Obsahuje kofeín, ale aj ďalšie alkaloidy ako teobromín a teofylín.

Yerba vs. Káva

Príval energie zo štartu je veľmi podobný tomu, ktorý každý z nás pozná vďaka káve. Ale potom? Nenastáva nič, žiadny prepad ako pri káve. Efekt je oveľa dlhší , konzistentnejší a plynulejší . Navyše je spojený s zlepšenou náladou a posilnením pocitu vnútornej rovnováhy a sústredenosti . S Yerbou sa ide pohodlne učiť, bez pocitu roztržitosti a nervozity, myseľ je rozjasnená, myšlienkové toky ucelené a je možné sa dostať do flow stavu, ktorý by sa dal popísať práve ako okamih úplne sústredenej motivácie .

Pokojne aj 6 nálevov bez straty chuti a účinku

Yerbu je možné niekoľkokrát zaliať bez výraznej straty účinkov Yerby. Bežne na jednu dávku Yerby robíme až 6 nových nálevov. Nie je teda nutné pre každú ďalšiu kalabasu dávať „novú Yerbu“.

Príprava Yerby je jednoduchý štvorkrokový rituál

Na tradičnú prípravu yerby maté budete potrebovať kalabasu a bombillu , ktorú môžete zakúpiť na BrainMarketu . Ak nemáte varnú kanvicu, na ktorej sa dá nastaviť teplota, potom si pokojne kúpte aj   teplomer .

  1. Ak ste začiatočník, bohato postačí, keď dáte do kalabasy 2-3 polievkové lyžice. Heroická dávka pre skúsených užívateľov je 4-5 polievkových lyžíc ( nutné sa k nej prepracovať a iba pre niektoré genotypy). Každý milovník Yerby si nájde svoje optimum . Ak sa cítite nervózny , alebo úzkostlivo tak odporúčame dávku znížiť. Tiež odporúčame začať s nižšími dávkami, ak pijete Yerbu na prázdny žalúdok.  
  2. Nalejte do kalabasy trochu vody, tak aby sa zmočili lístky yerby. Medzitým postavte vodu na 70 až 80 stupňov.
  3. Akonáhle je voda pripravená a lístky yerby v kalabase zmočené, zalejte kanvicou yerbu v kalabase až po okraj.
  4. Nechajte 3 minúty lúhovať a potom môžete cez bombillu popíjať pokojne celý deň. Zaliať yerbu môžete opakovane.

Nákupom podporíte aj slovenské lesy #stromzaobjednávku

Zloženie: 90% lístky yerby mate , pestrec , šípok , šalvia , mäta , čaj gunpowder ,

Pôvod: Brazília

Distribútor: Votamax sro, Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladovanie: V suchu, v uzavretom obale.

Hmotnosť: 500 g

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax Pure
Hmotnosť: 0.55 kg
Forma: Drcené lístky
Typ: Yerba
Velikost balení: 500 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: