Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 759
objednavky@brainmarket.sk
Blog
O nás
Doprava a platba
Kontakty
Recepty
Ceny v:
EUR
CZK
EUR
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
BrainMax®
BrainMax® výživové doplnky
Adaptogény
,
Ciele
,
Pre mužov
,
Minerály, multiminerály, elektrolyty
,
Prebiotiká a probiotiká
,
Tinktúry
,
Omega 3
,
Vitamíny a multivitamíny
,
Aminokyseliny
,
Proteíny
,
Kolagény
,
Antioxidanty
,
Predtréningové stimulanty
,
Hovädzie orgány
,
Pre ženy
,
Huby a morské riasy
,
Pre vegánov
BrainMax pre mužov
Výživové doplnky BrainMax pre mužov
,
Kozmetika pre mužov
,
Športové oblečenie pre mužov
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
,
Potraviny bez lepku
,
Sušené plody
,
Cereálie, obilniny a pseudoobilniny
,
Vegánske potraviny
,
Oleje, tuky a prepustené maslá
,
Pizza, wrapy
,
Prírodné sladidlá
,
Dochucovadlá a korenie
,
Múky, zmesi, pudingy
,
Ryža, cestoviny, strukoviny
,
Superpotraviny
,
Omáčky a pestá
,
Fermentované a konzervované potraviny
,
Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje
,
Orechové krémy, džemy a marmelády
,
Huby a morské riasy
BrainMax pre ženy
Výživové doplnky BrainMax pre ženy
,
Športové oblečenie pre ženy
,
BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
BrainMax pre deti
LAUF
Vzorky
Vzorky výživových doplnkov
,
Vzorky potravín
Fitness pomôcky
Oblečenie a módne doplnky
Imunita
Ušetri
Výhodné balenia
Výhodné balenia výživových doplnkov
,
Výhodné balenia potravín
,
Výhodné balenia kozmetiky
Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
Zachráň ma
Výpredaj - posledné kusy
Akcia týždňa
Ciele
Tréning a šport
Imunita
Bylinky
,
Multiminerály
,
Multivitamíny
Koncentrácia
Mužské zdravie
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na prostatu
,
Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
Pamäť
Energia, vitalita
Spánok
Duševné zdravie
Libido a plodnosť
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
Hormonálna rovnováha, systém
Cholesterol
Plánovanie tehotenstva
Longevity
Hydratácia
Telesná hmotnosť
Opaľovanie
Trávenie
Probiotiká
,
Tráviace enzýmy
,
Podpora čriev
,
Prebiotiká
Detské zdravie
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Multivitamíny pre det
,
Probiotiká pre deti
Očista
Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
Krvný cukor
Výživové doplnky v tehotenstve
Ženské zdravie
Výživové doplnky a výživa
Minerály a Multiminerály
Horčík
,
Zinok
,
Draslík
,
Chróm
,
Jód
,
Meď
,
Molybdén
,
Selén
,
Vápnik
,
Železo
,
Multiminerál
,
Elektrolyty
Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
Srdce a cievy
,
Kosti, kĺby, väzy
,
Mozog
,
Oči
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Črevo, žalúdok
,
Pečeň, obličky
,
Močové cesty
,
Pľúca, dýchacie cesty
Športová výživa
Športová výživa podľa športu
,
Fitness výživové doplnky
,
Proteíny
,
Aminokyseliny
,
Elektrolyty
Vitamíny a multivitamíny
Vitamín A
,
Vitamín B
,
Vitamín C
,
Vitamín D
,
Vitamín E
,
Vitamín K
,
Multivitamíny
,
Vitamíny pre ženy
,
Vitamíny pre mužov
,
Vitamíny pre deti
Výživové doplnky pre vegánov
Antioxidanty
Proteíny
Srvátkové whey proteíny
,
Ochutené proteíny
,
Vegánske proteíny
Tuky
Omega 3
,
MCT tuky
Aminokyseliny
Ostatné aminokyseliny
,
Glycín
,
L-citrulin
,
L-glutamin
,
L-arginin
,
BCAA
,
EAA
,
Kreatín
Adaptogény
Ashwagandha
,
Adaptogény v kapsulách
,
Adaptogény v naturálnej forme
Probiotiká
Elektrolyty
Kolagény
Huby
Čaga (chaga)
,
Reishi
,
Shiitake
,
Cordyceps
,
Maitake
,
Hericium
Výživové doplnky pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Minerály pre deti
,
Probiotiká pre deti
Morské a sladkovodné riasy
Colostrum (Kolostrum)
Prebiotiká
Výživové doplnky pre mužov
Tinktúry BrainMax
Výživové doplnky podľa cieľa
Výživové doplnky pre ženy
Novinky
Novinky vo výživových doplnkoch
Novinky v potravinách
Novinky v kozmetike
Novinky v domácnosti
Novinky v oblečení
Muži
Výživové doplnky pre mužov
Pre športový výkon a regeneráciu
,
Plodnosť pre mužov
,
Na prostatu
Prírodná kozmetika pre mužov
Športové oblečenie pre mužov
Ženy
Výživové doplnky pre ženy
Pre ženy
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Tehotenstvo
,
Podpora hormonáleho systému
,
Plodnosť
,
Močové cesty
TOP výber výživových doplnkov pre ženy
Menštruačné pomôcky
Prírodná kozmetika pre ženy
Športové oblečenie pre ženy
Deti
Vitamíny a minerály pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Probiotiká pre deti
,
Omega 3
,
Pre športujúce deti
,
Minerály pre deti
Zdravá výživa a potraviny pre deti
Ekodrogéria pre deti
Prírodná kozmetika pre deti
Oblečenie a doplnky
Športové oblečenie pre ženy
Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy
,
Dámske športové tričká a topy
,
Dámske cyklistické dresy
,
Dámske športové spodné prádlo
Športové oblečenie pre mužov
Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy
,
Pánske športové tričká a mikiny
,
Pánske cyklistické dresy
Unisex športové oblečenie a doplnky
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
Chipsy a crackery
,
Ovocie v čokoláde
,
Proteínové tyčinky a cookies
,
Čokolády
,
Žuvačky
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
Superpotraviny
Matcha BrainMax
,
Spirulina BrainMax
,
Chlorella BrainMax
,
Moringa BrainMax
,
Maca BrainMax
,
Guarana BrainMax
Potraviny bez lepku
Bezlepkové krémy, džemy a marmelády
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
Nápoje
Kakao
,
Yerba Maté
,
Káva
,
Čaje
,
Energetické drinky a nápoje
,
Osviežujúce nápoje
Potraviny pre vegánov
Vegan krémy, džemy a marmelády
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
,
Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Vegan ryža, cestoviny a strukoviny
,
Vegan proteíny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Granola BrainMax
,
Vločky
,
Raňajkové kaše
,
Obilniny a pseudoobilniny
,
Quinoa BrainMax
Dochucovadlá a korenie
Orechy a semienka
Sušené plody
Lyofilizované ovocie
,
Sušené ovocie a zelenina
Huby a riasy
Huby
,
Cordyceps
,
Morské a sladkovodné riasy
Orechové krémy, džemy a marmelády
BIO džemy a marmelády
,
100% orechové krémy
,
Sladké orechové krémy
,
BIO arašidové krémy
,
BIO kešu krémy
,
BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax
,
BIO mandľové krémy a maslá BrainMax
,
Krémy, džemy a marmelády bez lepku
,
Proteínové krémy a maslá
,
Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
Oleje, tuky a prepustené maslá
Prírodné sladidlá
Fermentované a konzervované potraviny
Pizza, wrapy
Omáčky a pesta
Múky, zmesi a pudingy
Ryža, cestoviny a strukoviny
Domov
Vodné filtre a kanvice
Blokácia modrého svetla
Blokácia 100 % modrého svetla
,
Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla
,
Blokácia 25-40 % modrého svetla
,
Blokácia 80 % modrého svetla
Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
Terapia červeným svetlom
Osvetlenie
Zero waste
Ekodrogéria
Čistiace prostriedky
,
Prírodné a ekologické pracie prostriedky
,
Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
Arómaterapia
Aróma difúzery
,
Éterické a esenciálne vonné oleje
Knihy
Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
Darčeky
Darčekové poukážky
Darčeky do 80 €
Výber TOP darčekov pre mužov
Darčeky do 40 €
Výber TOP darčekov pre ženy
Darčeky do 20 €
Prírodná kozmetika
Darčekové sady
Starostlivosť o pleť a pery
Starostlivosť o telo
Deodoranty
Opaľovacie krémy a oleje
Zubná starostlivosť
Zubné kefky
,
Zubné pasty
Starostlivosť o ruky a nohy
Starostlivosť o vlasy
Pre mužov
Detská kozmetika
Pre ženy
Značky
BrainMax
BrainMax Pure
Garden of life
Jarrow Formulas
Life Extension
NOW® Foods
Swanson
Viridian
Mena
(EUR)
CZK
EUR
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Ciele
/
Imunita
/
Bylinky
Bylinky
, Strana 2
Najpredávanejšie
BrainMax Shilajit & Ashwagandha Gummies, 60 cukríkov
Adaptogénny komplex s príchuťou čiernych ríbezlí, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67260
€20,35
€8,10
–14 %
BrainMax Pure® Aloe Vera Juice, BIO, 500 ml
Nepasterizovaná, nesladená, čistá šťava s dužinou, *IT-BIO-008 certifikát
Skladom
(>5 ks)
62661
Pôvodne:
€8,10
(–14 %)
€6,90
BrainMax® Kid's Immunity Gummies, 60 cukríkov
Malinové gumové medvedíky pre deti so zinkom, vitamínom C a bazou čiernou, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
78214
€12,36
od
€10,95
až
–40 %
BrainMax Chlorella Spermidine
Chlorella bohatá na chlorofyl spolu so spermidínom, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
61407/200
(–40 %)
od
€10,95
BrainMax Reishi extrakt, 50% polysacharidov a 20% beta-1,3/1,6 D-glukánov, 500 mg, 100 rastlinných kapsúl
Extrakt z Genoderma lucidum s obsahom 50% polysacharidov a 20% beta-glukánov, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
47319
€32,20
od
€2,80
až
–14 %
BrainMax Pure® Ginger Shot, zázvorová šťava s kurkumou, BIO
Šťava zo zázvoru s kurkumou, medom, kokosovou vodou a kampotským korením, *CZ-BIO-001 certifikát
Skladom
(>5 ks)
47553/60
Pôvodne:
€2,80
(–14 %)
od
€2,40
€15,14
–16 %
BrainMax® Ashwagandha Gummies, 60 cukríkov
Gumený cukrík s extraktom 10:1 z Ashwagandhy a vitamínom B6, jablko, 60 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
70766
Pôvodne:
€15,14
(–16 %)
€12,60
BrainMax Oregano Oil 80% Carvacrol, 100 rastlinných kapsúl
Štandardizovaný extrakt z oregana s vysokým obsahom karvakrolu, 100 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
66807
€22,35
BrainMax Enhanced Ginseng & Shilajit, 60 rastlinných kapsúl
Extrakt z kórejského ženšenu (20% ginsenoidov) a shilajit, 60 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
66552
€16,25
MycoMedica - Acerola v optimálnej koncentrácii, 90 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
97863
€11
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
155
položiek celkom
Výpis produktov
Spánok
Trávenie
Osavi Oregano Oil Carvacrol, oregánový olej, 180 mg, 60 enterosolventných softgel kapsúl
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10,95
Jednotková cena:
€0,18 / 1 kapsula
Do košíka
59122
Imunita
Pohybový aparát
Srdce a cievy
Swanson Turmeric & Black Pepper (Kurkuma a čierne korenie), 60 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€8,50
Jednotková cena:
€0,14 / 1 kapsula
Do košíka
23575
Nature's Answer Rhodiola Root, extrakt, 30 ml
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€15,45
Jednotková cena:
€51,50 / 100 ml
Do košíka
66711
Imunita
Life Extension Curcumin ™ Turmeric Extract - extrakt z kurkumy, 60 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€32,60
Jednotková cena:
€0,54 / 1 kapsula
Do košíka
98144
Srdce a cievy
Epigemic® Shogaol, extrakt zo zázvoru, 30 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€15,90
Jednotková cena:
€0,53 / 1 kapsula
Do košíka
59988
ChildLife Essentials Echinacea, pomeranč, 30 ml
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€11,35
Jednotková cena:
€37,83 / 100 ml
Do košíka
66549
Nature's Answer Rhodiola, extrakt, 100 mg, 60 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€21,55
Jednotková cena:
€0,36 / 1 kapsula
Do košíka
65301
Krvný tlak
Cholesterol
NOW Odorless Garlic (cesnakový extrakt bez zápachu), 100 softgélových kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€9,30
Jednotková cena:
€0,09 / 1 kapsula
Do košíka
37482
Organic India - Amalaki Bio
*CZ-BIO-001 certifikát, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€11,35
Do košíka
5578
Imunita
Trávenie
Organic India - Triphala Bio
*CZ-BIO-001 certifikát, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€15,05
Do košíka
5581
Srdce a cievy
Cholesterol
NOW Garlic 5000 mcg alicinu, česnekový olej bez zápachu, 90 enterosolventních tablet
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€20,05
Jednotková cena:
€0,22 / 1 tableta
Do košíka
48387
Imunita
Imunostim - devätoro bylín kvapky, 50 ml
Skladom
(1 ks)
€3,60
Do košíka
709
Imunita
Srdce a cievy
Swanson Astragalus Root (Kozinec), 470 mg 100 kapsúl
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,90
Jednotková cena:
€0,06 / 1 kapsula
Do košíka
23557
Imunita
Swanson Reishi Mushroom Extract, 500 mg, 90 kapsúl
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€13,65
Jednotková cena:
€0,15 / 1 kapsula
Do košíka
238773
Himalaya Koflet-H Lemon, pastilky s príchuťou citrónu, 12 pastiliek
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€2
Jednotková cena:
€0,17 / 1 cm2
Do košíka
99996.72
Nature's Answer Kid's Sambucus Chewables, žuvacie tablety pre deti, extrakt z bazy čiernej, 45 ks
Výživový doplnok
Skladom
(1 ks)
€16,25
Jednotková cena:
€0,36 / 1 tableta
Do košíka
65277
Viridian Curcumin Co-Q10 60 kapsúl (Kurkumín a Koenzým Q10)
Výživový doplnok
Skladom
(5 ks)
€32,60
Jednotková cena:
€0,54 / 1 kapsula
Do košíka
3551
Imunita
Swanson Ginger & Turmeric (zázvor + kurkuma), 60 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€5,90
Jednotková cena:
€0,10 / 1 kapsula
Do košíka
23847
Tip
Imunita
Pohybový aparát
Swanson Turmeric - kurkuma, 720 mg, 100 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€6,30
Jednotková cena:
€0,06 / 1 kapsula
Do košíka
97883
Link Natural Samahan, ájurvédský bylinný čaj, 100 ks
výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€37,05
Do košíka
69486
Link Natural Samahan, ájurvédský bylinný čaj, 25 ks
výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€9,75
Do košíka
69483
Pohybový aparát
Nature's Answer Cat's Claw Bark, mačací pazúr, 60 ml
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€22,80
Jednotková cena:
€38 / 100 ml
Do košíka
64725
Zdravie pečene
NOW Dandelion Root (Púpava koreň), 500 mg, 100 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10,65
Jednotková cena:
€0,11 / 1 kapsula
Do košíka
98798
Swanson Fo-Ti, Rdesno mnohokveté, 500 mg, 60 kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
€5,50
Jednotková cena:
€0,09 / 1 kapsula
Do košíka
49786
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 7.
1
2
7
155
položiek celkom
Hore