Novinka! BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU / K2 ako MK7 150 mcg. Zakúpite: ZDE

EcceVita Imunita - zahuštěné extrakty, 50 ml

Kód: 9934
Imunita
Značka: Ecce Vita
€11,29
Skladom

Zahustené extrakty bylín s antioxidantmi pre podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu podľa originálnej receptúry Ecce Vita.

Detailné informácie

Podrobný popis

EcceVita Imunita

Zahustený extrakt bylín je koncentrovanejší forma bylinného macerátu, kedy po vylúhovaní sušené časti bylín, dochádza následne k odpareniu alkoholu šetrnou metódou tzv.vakuovým odparovaním za nízkych teplôt (max do 30 ˚C). Získa sa tak koncentrovaná sušina, ktorá sa rozpustí do konečného extraktu. Dávka, vzhľadom k zahustené forme je nižšia.

Sambucus nigra (baza čierna) je antioxidant, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podporuje normálne funkcie dýchacieho systému, podporuje potenie.

Echinacea purpurea (echinacea purpurová) patrí medzi antioxidanty, podporuje imunitný systém.

Solidago virgaurea (zlatobyľ obyčajný) je antioxidant, podporuje odolnosť a prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Althea officinalis (ibiš lekársky) podporuje činnosť čriev a trávenie.

Marrubium vulgare (jablčník obyčajný) je antioxidant, podporuje mikrocirkuláciu, normálne funkcie pečene, žlčníka a trávenie.

Verbascum thapsus (divozel malokvetá) má vplyv na imunitný systém a normálny stav slizničných buniek. Podporuje činnosť hltana, dýchacích ciest.

Odporúčané dávkovanie

Dávkovanie pre vnútorné použitie: 1 ml (obsah jednej pipety) 3 x denne s jedlom počas aspoň 15 dní. Pri tomto dávkovaní sa môže užívať až tri mesiace, potom je vhodná pauza 7-14 dní a kôru možno opakovať.

Pri zvýšenom dávkovaní 3 × 3 ml môže užívať 5-14 dní.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

ingrediencie

Sambucus nigra (baza čierna), Echinacea purpurea (echinacea purpurová), Tropaeolum majus (kapucínka väčšia), Solidago virgaurea (zlatobyľ obyčajný), Althaea officinalis (ibiš lekársky), Marrubium vulgare (jablčník obyčajný), Verbascum thapsus (divozel malokvetá), Lonicera japonica (zimolez japonský), etanol 40%

obsah

50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny, antioxidanty
Hmotnosť: 0.07 kg
Počet kapsúl: 60 kapslí
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: