OnlyBio - Sprchový gel pro děti od 3 let, 250ml

Kód: 23293
€9,45
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Deti sú stále v pohybe a ich jemná pokožka si zaslúži zvláštnu starostlivosť. Prírodné sprchový gél od OnlyBio ju po každodenných dobrodružstvách krásne zregeneruje a posilní, takže bude druhý deň pripravená čeliť novým detským výzvam. Že svojím najmenším dávate to najlepšie, dokazuje zloženie, ktoré garantuje 99% prírodných surovín. Svoju kvalitu dosvedčuje certifikáciou od EcoCert - Cosmos Natural.  

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

OnlyBio - Sprchový gél pre deti od 3 rokov

Deti sú stále v pohybe a ich jemná pokožka si zaslúži zvláštnu starostlivosť. Prírodné sprchový gél od OnlyBio ju po každodenných dobrodružstvách krásne zregeneruje a posilní, takže bude druhý deň pripravená čeliť novým detským výzvam. Že svojím najmenším dávate to najlepšie, dokazuje zloženie, ktoré garantuje 99% prírodných surovín. Svoju kvalitu dosvedčuje certifikáciou od EcoCert - Cosmos Natural.  

Že svojím najmenším dávate to najlepšie, dokazuje zloženie, ktoré garantuje 99% prírodných surovín. Svoju kvalitu dosvedčuje certifikáciou od EcoCert - Cosmos Natural. Stavia na jedinečnej technológii biorafinace surfaktinu z repky (ktorý výrobca používa ako prvý na svete prostredníctvom lokálnych surovín), ktorý má prirodzené umývacie a čistiace účinky a zároveň antibakteriálny efekt.

Čím o vás stará

 • Hlavnou prísadou je tu prvotriedne   sezamový olej, ktorý vyživuje, zvláčňuje a pôsobí antisepticky.
 • vitamín E   je dôležitý antioxidant, ktorý podporuje prirodzenú funkciu pokožky.
 • Glycerín sa zase postará o jemnosť a hebkosť na dotyk.

Kto za tým stojí?

"Veríme, že pre ľudskú pokožku i životné prostredie má najväčšie porozumenie príroda sama. Využívame teda jej dary rovnako ako vysokú odbornú znalosť a skúsenosť expertov z prvej ruky. Robíme všetko pre to, aby naše produkty dosahovali tej najvyššej kvality - boli účinné a výkonné a zároveň v súlade s našou planétou. "

 • tím OnlyBio

Za značkou OnlyBio stojí poľská firma Laboratorium Naturella. Maximálna profesionalita a neustále vzdelávanie sa vo svojom odbore sú vpísané hlboko v jej DNA. Je totiž zároveň biotechnologickú laboratórií, ktorá sa zaoberá vývojom a výskumom. Starostlivo vyvíja a vyrába prírodnú kozmetiku pre starostlivosť o telo a vlasy detí i dospelých

V koreňoch tejto značky sa ukrýva príbeh veľkého precitnutia. O tom, ako ľudia pracujúci 20-30 rokov vo vedúcich pozíciách tradičných kozmetických, technologických a biochemických firiem, vložili svoje cenné zručnosti a skúsenosti do niečoho, čo má zmysel. Sami z prvej ruky spoznali, ako škodlivý dopad na životné prostredie aj zákazníkov samotné majú tradičné kozmetické prípravky. Preto sa rozhodli svoju expertízu obrátiť v dobro - začať robiť veci inak. Lepšie. Čítajte ďalej a uvidíte sami. :-)

Prečo sme sa museli o značku s vami podeliť?

 • Obsah všetkých produktov garantuje prítomnosť minimálne 99% prírodných zložiek.
 • Ako potvrdenie, že to v Laboratorium Naturella myslia s kvalitou vážne, získali čistiace produkty radu OnlyBio uznávaný certifikát Cosmos Natural. Že sa nejedná len o nejaký bezvýznamný "zdrap papiera", sa dočítate nižšie, kde význam certifikátov vysvetľujeme.
 • Všetky produkty sú vyvíjané aj vyrábané v Poľsku primárne z lokálnych surovín. Využívanie (alebo nevyužívanie) lokálnych zdrojov je bez debát jeden z významných faktorov pri posudzovaní celkovej udržateľnosti ekologických produktov. U OnlyBio sa nám páči nielen to, že zásielky k nám z Poľska putujú len kúsok, ale predovšetkým krásna práca s vybranými surovinami miestnych poľnohospodárov.
 • Používajú primárne kvalitné oleje (slnečnicový, repkový, sezamový) a pomocou špeciálnej technológie biorafinace surfaktinu z repky (prirodzený čistiaci prostriedok tvorený mikroorganizmy počas procesu fermentácie) sa usilujú o maximálnu obnoviteľnosť zdrojov, ktoré sa vďaka tomu navracajú znovu do obehu.
 • Majú certifikát Vegan Society, teda   neobsahujú žiadne živočíšne suroviny
 • A teraz sa pripravte na bombu na záver ...

Dosť bolo plastu. Konečne sú tu sklenené obaly!

Snaha o zníženie ekologickej stopy je u OnlyBio zjavná vo všetkých častiach celého výrobného i distribučného procesu. Nielen, že stále makajú na zdokonaľovanie   technológií šetriacich vodu aj energiu   a využívajú   priemyselný odpad. Moc dobre sú si vedomí, že kvalitný obsah nie je všetko a vymakali i formu.   Kozmetické prípravky radu OnlyBio pre dospelých sú totiž balené do sklenených fliaš.   Hurá. Starostlivosti o svoju pokožku aj vlasy si môžete konečne dopriať naozaj úplne bez výčitiek.

Ešte váhate? Tak neváhajte!

Ak vám teda doteraz bežali hlavou otázky na tému, ako je to vlastne s tou nie príliš preslávenú poľskú "kvalitou", možno je na čase sa práve teraz a tu takýchto predsudkov zbaviť. Produkty OnlyBio & OnlyEco majú totiž   srdce i rozum na správnom mieste.   Sú minimálne z 99% čisto prírodné. Zaručujú taky absencii akejkoľvek potenciálne škodlivé chémie. Používajú lokálne suroviny a kvalitné oleje. Pýši sa jedinečnou technológiou biorafinace surfaktinu z repky, ktorá už raz použité zdroje vracia späť do obehu. Používajú sklenené fľaše. To nie je málo, nemyslíte?   Od nás dostali za túto dôslednosť a precíznosť palec hore. Sú skutočnou zárukou   udržateľnej kvality bez kompromisov.

Produktový rad OnlyBio

OnlyBio je kozmetická rad prípravkov pre   starostlivosť o telo aj vlasy pre dospelých, deti i novorodenca. Na prvý dobrou vás prekvapí svojou prívetivou nekompromisnosťou. Vo všetkých produktoch je garantovaných   minimálne 99% prírodných zložiek,   pričom zvyšné 1% tvorí len neškodné konzervanty (napríklad kyselina citrónová, sorban draselný alebo benzoan sodný). Pre potenciálne škodlivé látky ako parabény, silikóny, sulfáty, formaldehyd, minerálne oleje a ďalšie, totiž nie je v produktoch OnlyBio miesto. Nemusíte teda robiť žiadne ústupky, aby ste sa mohli rozmaznávať s čistým svedomím.

Hlavným hrdinom všetkých produktov je   prírodný čistiaci prostriedok - biosurfaktin z repky. O výživu a starostlivosť o vašu pokožku sa starajú lokálne   oleja   najvyššej kvality -   slnečnicový, repkový a sezamový. Produkty OnlyBio totiž neobsahujú nič zbytočne. V prípade vysokej kvality netreba veľkého množstva prísad, ba naopak. tu presne   viete, čo si púšťate k telu.

hlavné prísady

fytosteroly   (Látky, ktoré patria do skupiny sterolov a nachádzajú sa v rastlinách):

✓ Posilňujú prirodzenú obranyschopnosť pokožky, ktorá zostáva vlhká a hebká.

✓ Stimulujú produkciu kolagénu, vďaka ktorému je koža krásne pevná.

✓ Zabraňujú strate pružnosti.

✓ Majú protizápalové a antioxidačné účinky.

✓ Neutralizujú voľné radikály.

oleje:

  sezamový olej   - hydratuje pokožku dospelých a zároveň chráni tú najcitlivejšiu novorodeneckú.

  slnečnicový olej   - chráni kožu pred starnutím a regeneruje, tiež podporuje hojenie.

  repkový olej   - perfektný pre citlivú, alergickú a ekzematickú pokožku.

Mrknite taky na druhú produktovú radu   OnlyEco , čo je rad prírodných, vysoko šetrných a biologicky odbúrateľných   čistiacich prostriedkov pýšiacich sa jedinečnou certifikáciou EcoCert - Natural Detergent.

Čo znamenajú certifikácia od EcoCert?

Kozmetická rada   OnlyBio   má certifikát   EcoCert Cosmos Natural. Certifikácia Cosmos bola založená neziskovou organizáciou EcoCert v Belgicku s účelom zjednotiť európsky štandard a podporiť motiváciu firiem, aby vyrábali udržateľnejšie ak prírode šetrnejšie kozmetiku, skôr než tú chemickú a na zvieratách testovanú. Cieľom je tiež poskytnúť zákazníkom jednotné meradlo, ktorému môžu pri výbere produktov   plne dôverovať.

Certifikát Cosmos Natural zaručuje:

 • neprítomnosť GMO   (Organizmov, ktorých genetický materiál (teda DNA, príp. RNA u RNA vírusov) bol úmyselne zmenený, a to spôsobom, ktorého sa nedosiahne prirodzenou rekombináciou);
 • splnenie prísnych   obmedzenia toxicity   a požiadaviek   biologického rozkladu;
 • obsiahnutá voda spĺňa   hygienické normy;
 • minerály a zložky minerálneho pôvodu sú   prírodného charakteru   a sú upravené nanajvýš jednoduchými chemickými reakciami;
 • je povolené iba obmedzené množstvo konzervantov a iných látok a je pravidelne preverované, či nie sú dostupné prijateľnejšie alternatívy;
 • produkty ani ich zložky   nie sú testované na zvieratách;
 • ak je obsiahnutý palmový olej alebo jeho deriváty, potom musí mať certifikáciu udržateľnosti;
 • pre distribúciu sú využívané   recyklovateľné obalové materiály.

Čo je to tá zázračná technológia, ktorá pracuje s obnoviteľnými zdrojmi?

OnlyBio & OnlyEco sa ako prvý na svete pýši využívaním špeciálne prísady výhradne vo svojich produktoch - tou je   biosurfaktin z repky, čo je prirodzený čistiaci prostriedok tvorený mikroorganizmy počas procesu fermentácie, ktorý veľmi efektívne umýva, čistí, je prirodzene penivý   a ešte navyše:

 • Je úplne netoxický.
 • Je antiseptický (zabraňuje vzniku a prenosu infekcie).
 • Na rozdiel od chemických čističov nenesie riziko vzniku rakoviny.
 • Je plne biologicky rozložiteľný (zhruba po týždni).
 • Je to obnoviteľný zdroj.
 • Prirodzene napomáha zjemnenie pokožky aj jej hĺbkovému vyčistenie.

Prečo je použitie repkového biosurfaktinu tak špeciálny a ako celý proces funguje?

 

1) Semená repky olejnej

Pestovaná poľskými farmári a vyberaná len tá najlepšia na základe mnohých faktorov.

2) Lisovaný olej

Olejové mlyny vyrábajú nerafinovaný, za studena lisovaný olej špičkovej kvality.

3) Pokrutiny

Sú odpadom po lisovanie, odoberanej z vybraných lisov. Každá dávka sa ešte v laboratóriu starostlivo kontroluje.

4) Biorafinace

Lisované výlisky sú fermentované probiotickými mikroorganizmy v aeróbnych podmienkach a pri konštantnom miešaní pri 27 ° C. Následne sa vykonáva kaskádová biorafinace.

5) Surfaktin

Mikroorganizmy produkujú látky surfaktin a Levan, ktoré sú od seba oddeľované a ďalej očisťované prírodnými rozpúšťadlami.

6) OnlyBio / OnlyEco

V závislosti od funkcie cieľového produktu sa používa surfaktin alebo Levan pri príprave kozmetiky alebo čistiacich prostriedkov.

7) Krmivo pre hospodárske zvieratá

Vedľajším produktom biorafinace surfaktinu a Levante je probiotické krmivo pre zvieratá. To stimuluje vývoj žalúdočných baktérií, ktoré majú priaznivý vplyv na trávenie zvierat. Krmivo je prednostne predávané poľnohospodárom, ktorí pestujú repku.

8) Hnojivo

Prírodné hnoj produkovaný týmito hospodárskymi zvieratami sa používa na hnojenie polí, na ktorých je repka pestovaná - čím sa kruh pomaly uzatvára.

Obsahujú produkty OnlyBio & OnlyEco palmový olej?

Žiadna receptúra palmový olej ako primárny surovinu neobsahuje. Môže sa stať, že niektoré ingrediencie už v sebe obsahujú deriváty palmového oleja, v takom prípade sú ale vždy certifikované (RSPO / CSPO) ako udržateľné.

V zimnom období môže tovar doraziť stuhnuté

V zimných mesiacoch sa môže stať, že počas dopravy z nášho skladu k vám obsah balenia vplyvom mrazu stuhne.

Ak je tovar pár hodín cez deň v aute, tak by k úplnému premrznutiu produktov ani nemalo dôjsť. Všetky depa, na ktorých je tovar počas prepravy uskladnené, sú temperovaná, takže premrznutiu tovar na depe nie je možné. Krátkodobé vystavenie mrazu nemá vplyv na zmenu konzistencie či zníženie účinnosti produktov. Výrobca odporúča nechať fľaštičku jednoducho nechať odstáť pri izbovej teplote.

balenie

250 ml

zloženie

Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaín, Glycerín, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Surfactin, Canola Oil repkový olej), Glyceryl Oleate, hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Chloride (chlorid sodný čiže soľ), Citric Acid (kyselina citrónová), Tocopherol (vitamín E), Potassium Sorbate (sorban draselný), Sodium Benzoate (benzoan sodný)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: