Puhdistamo - Keto Collagen + MCT, 150 g

Kód: 31524
€12,25
Skladom (>5 ks)

Keto Collagen + MCT je komplexný doplnok určený pre náhradu pevnej stravy alebo pre podporu akéhokoľvek typu redukčnej diéty. Poskytuje telu tri hlavné zložky (stavebné látku, palivo a vlákninu) potrebné pre jeho fungovanie v prípade, že chceme nahradiť pevnú stravu a podporiť spaľovanie nadbytočného tuku. (Pozri - Benefity MCT tukov nielen pri prerušovanom pôstu).

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Puhdistamo - Keto Collagen + MCT, 150 g

Keto Collagen + MCT   je komplexný doplnok určený pre náhradu pevnej stravy alebo pre podporu akéhokoľvek typu redukčnej diéty. Poskytuje telu tri hlavné zložky (stavebné látku, palivo a vlákninu) potrebné pre jeho fungovanie v prípade, že chceme nahradiť pevnú stravu a podporiť spaľovanie nadbytočného tuku. (Pozri - Benefity MCT tukov nielen pri prerušovanom pôstu).

Keto Collagen + MCT   možno konzumovať samostatne, ako súčasť smoothies, kávy alebo iných nápojov.

kolagén   BobyBalance®   = Stavebné látka - najviac zastúpený proteín v ľudskom tele, ktorý je dôležité pre takmer všetky druhy tkanív, od kostí, cez šľachy, svaly, až po kožu. Je doslova a do písmena stavebnou látkou pre celé telo, jeho vlastnosti priamo súvisí so stavom svalov, zažívacieho traktu, ale aj psychickú kondíciou.

MCT tuky   = Palivo a zdroj energie - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom čiže MCT je špeciálnymi druhmi tukov obsiahnutými okrem iného v kokosovom oleji. Telo je spracováva iným spôsobom ako klasické - sú okamžite využívané pre tvorbu energie ATP a nie sú ukladané vo forme tukových buniek. Oproti sacharidom majú navyše dvojnásobnú energetickú hodnotu

vláknina Sunfiber®   = Očista a pocit plnosti - vláknina je nevyhnutná súčasť ľudskej stravy, prečisťuje črevá, pomáha im pracovať, nepriamo znižuje glykemickú hodnotu jedál, navodzuje pocit plnosti a zároveň funguje ako prebiotikum. Výhodou vlákniny Sunfiber je, že na rozdiel od mnohých iných podobných produktov nespôsobuje nadúvanie.

Predĺžený pôst - Metóda Brave

Keto Kollagen + MCT možno využiť na podporu prerušovaného pôstu. Prerušovaný pôst je veľmi obľúbeným a silným trendom! Jedná sa starú a účinnú metódu reštarte organizmu postavenú na koncepte cyklovanie väčšieho časového okna bez jedla a menších s jedlom. Najznámejšie sú dva systémy prerušovaného pôstu:

  • 16/8 - 16 hodín pôstu a 8-hodinové okno pre jedlo - doporučované skôr pre mužov
  • 14/10 - 14 hodín pôstu a 10hodinová okno pre jedlo - doporučované skôr pre ženy

Odporúčame vám sofistikovanú metódu Brave! Ako na to? Je to jednoduché, ráno si dáte malú desiatu (Keto MCT), ktorá Vám pomôže pôst predĺžiť a netrpieť. Ak ste jedli naposledy v 19:00 hod a ďalšie jedlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvelé - máte za sebou 12 hodinový pôst.

  • My odporúčame pôst predĺžiť na 14 až 16 hodín, to znamená posledné jedlo o 19:00 a prvý v 9:00, postupne až o 11:00.

A opakovať v priebehu 3 až 7 dní po celý týždeň. Pre vyhnutie sa pocitu hladu stačí pre ľahkú reštartoval raňajkách využiť doplnok Keto MCT. Veľmi decentne vás zasýti a pomôže metabolizmu pracovať na očiste dlhšiu dobu bez nežiaducich výkyvov. Budete sa cítiť lepšie.

Produkt neobsahuje laktózu, mlieko a lepok.

Vyvinuté a vyrobené vo Fínsku.

zloženie

Kolagénové peptidy Bodybalance ®, MCT - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, rozpustná vláknina Sunfiber ®

dávkovanie

Pridajte 5 - 10 g (1 - 2 polievkové lyžice) do svojho obľúbeného nápoja. Balenie obsahuje podľa zvoleného dávkovania 15 - 30 dávok.

výživové údaje

Počet dávok v balení: 15-30 100 g 5 g
Energetická hodnota 1084 kJ / 415 KCA 54 kJ / 21 kcal
tuky 21,9 g 1,1 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 21,9 g 1,1g
sacharidy 1,1 g 0,06 g
- z toho cukry 0 g 0 g
vláknina 12,8 g 0,6 g
bielkovina 60,7 g 3 g
soľ 1,3 g 0,07 g

balenie

150 g

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby, väzy
Obsah: 150 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: