RO membrána KRISTALL-OSMO-50K

Kód: 12143
€78,55
Skladom (>5 ks)

Reverzná osmotická membrána je tretí stupeň čistenia vody v RO AQUAPHOR KRISTALL-OSMO-50K, Morion, ktorá zbavuje vodu organických a neorganických látok, solí, baktérií, vírov, cýst.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 60 eur.

Podrobný popis

RO membrána KRISTALL-OSMO-50K

 • Životnosť: 2-3 roky
 • Výkon: 7,8 l za hodinu.
 • Membrána pre ultra-hĺbkové čistenie a zmäkčovanie vody.
 • Používa sa na Aquaphor KRISTALL-OSMO-50K a ku všetkým typom Morion

Reverzná osmotická membrána je tretí stupeň čistenia vody v RO AQUAPHOR KRISTALL-OSMO-50K Morion, ktorá zbavuje vodu organických a neorganických látok, solí, baktérií, vírusov, cýst.
Trup, v ktorom je umiestnená membrána, je vybavená dvoma východmi: východ čistej vody a východ drenážnej vody. Drenážna voda potom odteká do kanalizácie cez obmedzovač prúdu.

Čo je reverzná osmóza?

Reverzná osmóza je metóda filtrácie vody pod tlakom cez špeciálnu membránu, ktorá prepúšťa iba molekuly čistej vody. Okrem toho, reverzná osmóza dovoľuje odstraňovať baktérie a vírusy, a tak úplne znižuje tvrdosť vody. Natoľko kvalitné čistenie vody nemôže prebiehať rýchlo. Preto, aby ste vždy a v akomkoľvek množstve mali prístup k čistej vode, reverzná osmóza je vždy vybavená zbernou nádržou na čistú vodu.

Momentálne je reverzná osmóza najproduktívnejší čistič vody, pretože ako jediná zbavuje vodu 99,9% prísad ..

Čo tento filter dokáže odstrániť z vody?

 • odstráni chlór
 • odstráni fenol, benzol
 • odstráni pesticídy
 • odstráni mechanické prísady (piesok, hlinu, hrdzu atď.)
 • odstráni ťažké kovy
 • odstraňuje tvrdosť vody
 • odstraňuje vápnik a horčík
 • odstraňuje biele usadeniny na kohútiku, drezu atď.
 • odstráni baktérie
 • odstráni vírusy
 • odstráni cysty atď.
 • odstráni dusičnany
 • odstráni chloridy
 • odstráni rádionuklidy
 • odstráni príchuť, zápach, farbu

Ako funguje reverzná osmóza Aquaphor?
Všeobecné vysvetlenie: studená voda prichádza z vodovodu do vchodu čističa vody, prechádza blokom predbežnej úpravy vody (1. a 2. stupeň), potom cez automatickú záklopku voda prúdi k reverznej osmotickej membráne (3. stupeň). Čistá voda prúdi do zásobovacej nádrže. A nakoniec pri otvorení kohútika čistá voda prejde kontrolným 4. stupňom a dostane sa k Vám.

Detailné vysvetlenie: 

1. stupeň čistenia je filtračný modul K1-03, ktorý znižuje obsah aktívneho chlóru, ťažkých kovov a organických látok. Materiál filtra je vysoko hydrofilný s labyrintovou štruktúrou pórov, takže efektívne zachytáva nerozpustné prímesi s veľkosťou častíc nad 5 mikrónov, vrátane hydroxidu železitého. Je vyrobený technológiou carbon block a predstavuje filtračnú mriežku s makro pórmi, vyplnenými aktívnym kokosovým uhlím a ionomeničovým vláknom Akvalen. Ako baktericídny prvok je použité mikrokryštalické striebro. Hlavným cieľom modulu K1-03 je intenzívne sorpčné dočistenie pitnej vody

2. stupeň čistenia je filtračný modul K1-02, ktorý zbavuje vodu mechanických suspenzií, aktívneho chlóru, ropných produktov, fenolu, pesticídov, chloroformu a ťažkých kovov. Je zhotovený technológiou carbon block a predstavuje filtračnú mriežku so zvýšeným obsahom aktívneho kokosového uhlia a ionomeničového vlákna Aqualen. Ako baktericídny prvok je použité mikrokryštalické striebro. Hlavným cieľom modulu K1-02 je záverečné intenzívne dočistenie a úprava pitnej vody.

3. stupeň čistenia je reverzná osmotická membrána, ktorá zbavuje vodu organických a neorganických látok, solí, baktérií, vírusov, cýst. Trup, v ktorom je umiestnená membrána je vybavený dvoma východmi: východ čistej vody a východ drenážnej vody. Drenážna voda potom odteká do kanalizácie cez obmedzovač prúdu.

ďalšou etapou je zásobovanie čistej vody do nádrže. Výkonnosť reverzne osmotického systému nie je veľká - od 7,8 do 15,6 l za hodinu (záleží na type membrány, teplote vody a tlaku vo vodovode). Po čistení voda automaticky prúdi do zásobovacej nádrže na vodu, aby ste vždy mali k dispozícii potrebné množstvo čistej vody. Zásobovacia nádrž má vstavanú membránu, vzduch sa nachádza po jednej strane membrány a čistá voda sa nachádza na druhej strane membrány. V priebehu naplnenia nádrže vodou sa vzduch stláča. Až sa zásobovacia nádrž naplní, automatická záklopka uzavrie prítok vody k reverzne osmotickej membráne.

4. stupeň čistenia je filtračný modul K1-07, ktorý zbavuje vodu vedľajších príchutí a zápachov a tiež ju dezinfikuje.

Reverzná osmóza sa skladá z 3 filtračných modulov, 1 osmotickej membrány, 1 nádrže, 1 kohútika, sady hadíc pre pripojenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: