SONETT PRACÍ GÉL NA BIELU A FAREBNÚ BIELIZEŇ 2 L

Kód: 1450
Tip
Značka: SONETT
€13,30
Skladom (>5 ks)

Tekutý prostriedok s nádhernou vôňou levandule na pranie bielej i farebnej bielizne pri teplotách 30°C - 95°C. So zvláštnou energetickou úspornou metódou zmydelňovania, použitie olejov a éterických olejov z ekologického poľnohospodárstva a tekutý prací prostriedok vyložene priaznivý pomer ceny k množstvu vypranej bielizne, to sú vynikajúce znaky tohto produktu.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

SONETT Prací gél na bielu a farebnú bielizeň  2 l

Tekutý prostriedok s vôňou levandule na pranie bielej aj farebnej bielizne pri teplotách 30°C - 95°C

Prvý diel SONETT pracieho modular systému.

Dávkovanie:

Pranie v práčke: na 5kg bielizne (uzáver slúži ako odmerka)
mäkká voda: 50 - 100ml
stredne tvrdá voda: 100ml + 40ml zmäkčovača vody SONETT
tvrdá voda: 100ml + 60ml zmäkčovača vody SONETT

Poznámka: Účinky mydlových pracích prostriedkov sa môžu plne rozvinúť iba v mäkkej vode, z toho dôvodu je NUTNÉ pridať zmäkčovadlo ku každému praniu. Pri teplotách od 50°C je možné na odolné škvrny pridať 60 ml bielidla SONETT.

Zvláštnosti produktu

Zvláštna energeticky úsporná metóda zmydelňovania, použitie olejov a éterických olejov z ekologického poľnohospodárstva a na tekutý prací prostriedok vyložene priaznivý pomer ceny k množstvu vypranej bielizne, to sú vynikajúce znaky tohto produktu.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
Mydlo, cukrovej zmáčadlo a deriváty kokosového oleja sa v tomto tekutom pracom prostriedku vzájomne posilňujú a dopĺňajú. Pri výrobe mydla sa repkový olej z ekologického poľnohospodárstva zmydelňuje za pomoci lúhu draselného zvláštnym postupom bez privádzania tepla zvonku. Mydlo ako aktívna mycia látka v sebe jedinečným spôsobom spája všetky pre proces prania nevyhnutné vlastnosti zmáčania nečistoty, jej rozpúšťania a nesenia. V tomto účinku je mydlo zosilňované cukrovým zmáčadlom a derivátmi kokosového oleja, ktoré sa získavajú z čisto rastlinných surovín cukru, škrobu a kokosového tuku chemickými premenami za pomoci kyselín. Zároveň je touto kombináciou odstránená nevýhoda mydla, ktorou je tvorba vápenatého mydla, ktoré sa pri nepresnom dávkovaní aviváže môže usadzovať na bielizni. Alkohol, ktorý sa získava skvasením rastlinných škrobov, slúži k tomu, aby bol prací prostriedok udržovaný v tekutom stave a umožňuje tak vysokú koncentráciu aktívnej čistiacej látky. Biologické odbúravanie mydla z rastlinných olejov má oproti všetkým ostatným čistiacim látkam tú zvláštnosť, že bezprostredne po použití sa s vápnikom obsiahnutým vždy v odpadovej vode zlučuje na vápenaté mydlo a samo sa tak neutralizuje vo svojom povrchovom účinku na vodné organizmy (primárne odbúravanie). Vápenaté mydlo je potom zo 100% rozkladané mikroorganizmami na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Pri procese výroby cukrových zmáčadiel a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy jednoduché tieto tenzidy plne odbúrať. Mydlo, cukrové zmáčadlá a deriváty kokosového oleja považuje organizácia OECD za biologicky ľahko odbúrateľné.

Upozornenie: Za teplôt pod 10°C sa produkt mení a trochu hustne a zakaľuje sa, čo za tepla, resp. po miernom pretrepaní opäť zmizne.

Celý obal je recyklovateľný

Zásady ekologickej drogérie SONETT
Výrobky sú 100% odbúrateľné, v priebehu hodín až dní sa vo vode úplne rozložia na bežné prírodné zložky. Sonett odmieta používať prísady škodlivé pre životné prostredie a pre zdravie človeka. Suroviny použité pri výrobe pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu. Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesi energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov. Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátov.

Zloženie
INCI: Aqua, potassium soap *, alkylpolyglucoside C8-16, sodium C8-14, fatty alcohol sulphate, alcohol, sulphated castor oil, potassium citrate, perfume * (fragrance), linalool *
* Certified organically grown

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: