Almawin - Tekutý prací prostriedok Sport+Outdoot, 750 ml

Kód: 41796
€12,15
Skladom (>5 ks)

Prvý ekologický prací prostriedok pre šport a outdoor vybavenie!

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Almawin - Tekutý prací prostriedok Sport+Outdoot, 750 ml

Ekologicky vyperie všetky nečistoty. Účinne odstraňuje stopy potu. Pri praní zachováva funkčnosť membránových tkanín (ich priedušnosť a funkčnosť). Pri praní zachováva účinnosť a kvalitu moderných materiálov ako sú špeciálne vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečenie, membránové tkaniny a pod.

Ako funguje nový AlmaWin Sport + Outdoor?

Pracieho účinku a tým aj ochrany špeciálnych tkanín je dosiahnuté jedinečným zložením. AlmaWin Sport + Outdoor obsahuje čisté cukrové tenzidy (vyrobené zo zemiakov, kukurice a cukrovej trstiny a cukrovej repy), sulfáty z rastlinných olejov, zmes soľných kyselín a kyselinu citrónovú na zmäkčenie vody a zlepšenie pracieho efektu. Neobsahuje mydlo, ktoré by mohlo narušiť ochranné membrány a vlákna. Pre dezinfekciu a vôňu je pridaný BIO levanduľový éterický olej.
Účinný pri teplotách 20 °, 30 ° a 40 °C.

Dávkovanie

podľa tvrdosti vody a miery zašpinenia bielizne

Mäkká voda: 40-60 ml
Stredne tvrdá voda: 50-70 ml
Tvrdá voda: 60-80 ml

1 uzáver = 30 ml

Ručné pranie: 1/2 uzáveru na 5 litrov vody. Vhodné pre všetky tvrdosti vody.

Tipy a triky pre dlhšiu životnosť funkčného oblečenia: Pred praním skontrolujte, či v zásobníkoch nezostali zvyšky klasického prášku, predovšetkým aviváž, ktorá najviac porušuje ochranné membrány. Najlepšie zásobníky prepláchnite čistou vodou. Perte pri maximálnej odporúčanej teplote, pranie bude účinnejšie. Neodporúčame použitie zmäkčovača vody. Na veľmi špinavé miesta naneste AlmaWin Sport+Outdoor v koncentrovanej podobe, nechajte vsiaknuť a potom vložte do bubna práčky. Nezabudnite pred praním zapnúť všetky klasické aj suché zipsy. Uchránite tak prané veci pred možným poškodením. Funkčné oblečenie nikdy príliš nežmýkajte az práčky vytiahnite pred žmýkaním, zbytočne by mohlo dôjsť k porušeniu ochranných membrán. Najvhodnejšie je mokré veci rozvesiť a nechať voľne uschnúť.

Zloženie

> = 5% <15% neiónové povrchovo aktívne látky (cukrové povrchovo aktívne látky), aniónové povrchovo aktívne látky (sírany mastných alkoholov), <5% vôňa (levanduľový olej), linalool. Ďalšie zložky: voda, etanol, sodné soli kyseliny jantárovej a polyasparagovej, kyselina citrónová, ricinoleát zinočnatý, kyselina mliečna.

Môže spôsobiť alergické reakcie. 96% zložiek je prírodného pôvodu. Obsahuje linalool.

HODNOTA PH: 5,5 - 8

Veľkosť balenia

750 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie gély a prášky
Veľkosť balenia: 750 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: