NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Veľká novinka! Vlastná potravinárska výroba! Více: ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

Ancient + Brave - Cacao + Grass Fed Collagen, 250 g

Kód: 23835
€26,30
Skladom (4 ks)

Cacao + Grass Fed Collagen je sedemzložkový metabolický optimalizér zostavený z tých najčistejších prírodných zdrojov produkovaných etickou cestou. Prémiová kvalita a kompozícia produktu je optimalizovaná pre ideálny začiatok dňa, a to ako v rámci efektívneho predĺženia prerušovaného pôstu (metóda Brave), tak pre posilnenie, vitalizáciu a reštart organizmu v rámci normálneho režimu.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Ancient + Brave - Cacao + Grass Fed Collagen, 250 g

Cacao + Grass Fed Collagen je sedemzložkový metabolický optimizér zostavený z tých najčistejších prírodných zdrojov produkovaných etickou cestou. Prémiová kvalita a kompozícia produktu je optimalizovaná pre ideálny začiatok dňa, a to v rámci efektívneho predĺženia prerušovaného pôstu (metóda Brave), tak pre posilnenie, vitalizáciu a reštart organizmu v rámci normálneho režimu.

Delikátnu zamatovú chuť surového peruánskeho kakaa si môžete vychutnať vo vysoko účinnej synergickej zmesi, ktorá sa skladá zo siedmich bioaktívnych zložiek:
 
 1. BIO RAW kakao z Peru (30 %) = super antioxidant, zdroj energie i mnohých minerálov a antioxidačných látok, boj proti oxidatívnemu stresu.
 2. Grass fed kolagénne peptidy z Brazílie (20 %) = stavebné látky pre pokožku, nechty, vlasy, spojivové tkanivo, sliznicu (2000 mg v dávke).
 3. BIO červená repa = superantioxidant, zdroj mnohých minerálov a antioxidačných látok, boj proti oxidatívnemu stresu.
 4. BIO škorica = hladina krvného cukru, chuť na sladké, cholesterol.
 5. BIO karob = karob je podobne ako kakao antioxidant, zdroj mnohých minerálov a vitamínov.
 6. BIO sibírsky ženšen = adaptogén, podpora celého organizmu v dlhodobej perspektíve, odolnosť proti záťaži a stresu.
 7. BIO baobab = zdroj vitamínu C = imunita, odolnosť proti záťaži, prírodný zdroj draslíka.
Naša sofistikovaná zmes bohatá na bioaktívne Grass-fed kolagénne peptidy má výraznú kakaovo-karobovú chuť a je preplnená živinami vrátane regeneračného sibírskeho ženšenu a jemne sladkého surového kakaa s vysokým obsahom teobromínu.
 
Grass Fed True Collagen je kryštalicky čistý hydrolyzát kolagénu pochádzajúci od voľne pasúcich sa kráv kŕmených trávou v rámci tradičných farmárskych chovov. Jedná sa o produkt z ekologického poľnohospodárstva s minimálnou uhlíkovou stopou. Na izoláciu a následnú enzymatickú hydrolýzu kolagénu je použitý šetrný výrobný proces. Výsledkom je výberový hydrolyzát kolagénu, ktorý vzhľadom k svojej kvalite a čistote len ťažko hľadá konkurenciu.
 
V Ancient Brave Cacao + Grass Fed Collagen nenájdete žiadne umelé sladidlá, farbivá, konzervačné látky, ani iné umelé látky, ktoré sa v prírode prirodzene nevyskytujú. Ide o doplnok zložený výhradne z prírodných zložiek.

V ČOM JE ROZDIEL?

+ Prémiová kvalita
+ Celkom sedem bioaktívnych zložiek: BIO RAW kakao z Peru (30 %), Grass fed kolagén z Brazílie (20 %), BIO červená repa, BIO škorica, BIO karob, BIO sibírsky ženšen, BIO baobab
+ Etická a šetrná produkcia (udržateľné - ekologické poľnohospodárstvo)
+ 100 % prírodné zloženie
+ Akreditované kvalita: Soil Association
+ GMO free
+ RBGH/rBST free
+ Gluten free (bez lepku)
+ Sugar free (bez pridaného cukru)
+ NO Big agrobusiness

PREČO UŽÍVAŤ CACAO + GRASS FED COLLAGEN?

Ranná šálka kakaa je obľúbeným rituálom mnohých z nás - poteší chuťové bunky a jemne povzbudí myseľ i telo. Keď k tomu pridáme ešte ďalšie zložky, ktoré dokážu posilniť organizmus a poskytnúť mu "palivo", získame komplexný nápoj, ktorý telo vitalizuje, zároveň ho však nevysáva. Bioaktívne kolagénové peptidy sú stavebnou hmotou pre celé telo, potrebné takmer všade (pokožka, hojenie rán, svaly, vlasy, nechty, steny čreva, ...), sibírsky ženšen je adaptogén revitalizujúci v dlhodobej perspektíve, červená repa aj karob posilňujú antioxidačné vlastnosti kakaa, ktoré obsahuje povzbudzujúci teobromín, vlastnosti karobu navyše súvisia s tráviacim systémom, účinky škorice sú spojené s chuťou na sladké a hladinou krvného cukru a baobab je superbohatým zdrojom vitamínu C, a vďaka vysokému obsahu draslíka umožňuje odstránenie prebytočnej vody z organizmu. Dohromady tieto zložky dávajú plnohodnotný nápoj vhodný pre začiatok dňa ako náhrada stravy v rámci metódy prerušovaného pôstu (metóda Brave).
 
+ Povzbudzuje, vyživuje a vitalizuje.
+ Predlžuje periódu prerušovaného pôstu (Brave metóda).
+ Vhodný na diéty, keto diéty a paleo diéty.
 
Prerušovaný pôst - OPTIMALIZÁCIA HMOTNOSTI A VITALITY
 
Cacao + Grass Fed Collagen je možné užívať samostatne alebo ako súčasť prerušovaného pôstu podľa tzv. Brave metódy. Prerušovaný pôst je veľmi stará metóda stravovania, postavená na koncepte cyklovania väčšieho časového okna bez jedla a menšieho časového s jedlom. Prieskumy aj osobná skúsenosť autorov Brave metódy jasne preukazujú, že prerušovaný pôst má nepopierateľne pozitívne účinky súvisiace s fyzickou i psychickou kondíciou, optimalizáciou telesnej hmotnosti, optimalizáciou metabolizmu a duševnými schopnosťami. Vďaka prerušovanému pôstu je možné doslova resetovať metabolizmus - vďaka tomu, že telu umožníme prestávku od neustáleho trávenia jedla, mu dáme priestor pre regeneráciu. Výrazne sa tak po všetkých stránkach zdvihne vaša kondícia.

Tento typ stravovania je vhodný najmä pre moderného človeka so sedavým zamestnaním a predovšetkým platí, že, na rozdiel od všemožných drastických diét, nijako nedevastuje organizmus. Optimalizácia telesnej hmotnosti je vítaným sprievodným javom prerušovaného pôstu, avšak nie je jej jediným cieľom. Tým je posilnenie celkovej telesnej i psychickej kondície.
 
Prerušovaný pôst A METÓDA BRAVE
 
Metóda Brave je špecifický typ prerušovaného pôstu vhodný úplne pre každého, najmä však pre jedinca so sedavým spôsobom zamestnania, popr. pre jedincov cca nad 30 rokov, kedy je vhodné s pribúdajúcim vekom produkt preventívne aplikovať na doplnenie dôležitých spojivových aminokyselín (koža, väzy, kĺby). Zatiaľ čo niektoré pôstne programy sú príliš náročné, metóda Brave je určená pre každodenné použitie, každého jedinca a bez nejakej zložitejšie prípravy.
 
Cieľom je:
 
+ optimalizovať telesnú hmotnosť
+ pomôcť metabolizmu pri oprave a obnove spojivových tkanív, pokožky a väzív
+ pomôcť metabolizmu pri očiste
+ cítiť sa lepšie po fyzickej i psychickej stránke
+ posilniť duševnú kondíciu
 
Prečo práve grass fed kolagén a synergická sedemzložková zmes?
 
Grass fed kolagénové peptidy sú tzv. štrukturálnou bielkovinou, ktorej stimulačný impakt na metabolizmus je minimálny, a ktorej hlavnou funkciou je obnova štrukturálnych bielkovín v spojive (pokožka, hojenie rán, svaly, vlasy, nechty, stena čreva, ...). Práve preto je ideálnou bielkovinou pre prerušovaný pôst metódou Brave, pretože počas prerušovaného pôstu má naše telo čas obnovovať, čistiť a reštrukturalizovať. Sibírsky ženšen ponúka silný revitalizujúci účinok, púpava pôsobí proti oxidačnému stresu a podporuje detoxikáciu a regeneráciu pečeňového tkaniva, kofeín z brazílskej kávy a teobromín v raw kakau ponúka vyvážený stimulačný efekt, baobab je superbohatým zdrojom vitamínu C, a vďaka vysokému obsahu draslíka umožňuje odstránenie prebytočnej vody z organizmu.
 
Ďalším dôležitým faktorom je prémiová kvalita produktu, teda jeho absolútna čistota bez obsahu umelých sladidiel, rezíduí a balastných zložiek. Ak sa naše telo čistí, prečo mu nedodať len to najlepšie...
 
Ako na to
 
Ak ste jedli naposledy o 19:00 a ďalšie jedlo si dáte o 7:00 ráno, je to skvelé - máte za sebou 12-hodinový pôst. My odporúčame toto časové okno predĺžiť na 14 až 16 hodín. A opakovať v priebehu 3 až 7 dní po celý týždeň. Pre vyhnutie sa pocitu hladu stačí využiť naše zmesi. Veľmi decentne vás zasýtia a pomôžu metabolizmu pracovať dlhšiu dobu bez nežiaducich výkyvov. Budete sa vďaka nim cítiť lepšie.
 
Postup
 
Posledné ľahké jedlo večer o 19:00 hod. Následne ráno namiesto raňajok:
 
Variant č. 1: tento variant je vhodný pre všetkých jedincov, ktorí sú zvyknutí iba na malé a ľahké raňajky, popr. pre jedincov, ktorí raňajky vynechávajú, pretože aj tu má zmes svoj význam, vzhľadom k optimalizácii a reštartu metabolizmu.
 • Základná zmes: 2 lyžičky Cacao + Collagen alebo Coffee + Collagen a 250 ml horúcej vody. Zmes je možné v prípade požiadavky vyššieho príjmu grass fed kolagénu obohatiť o 1 až 2 čajové lyžičky Grass Fed True Collagen.
 • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00 hod.
 • Postupne posuňte na 11:00 hod.
Variant č. 2: tento variant je vhodný pre všetkých jedincov, ktorí sú zvyknutí na výdatnejšie raňajky.
 • Základná zmes: 2 lyžičky Cacao + Collagen alebo Coffee + Collagen, ďalej pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 250 ml horúcej vody. Dávku MCT možné následne po otestovaní bezproblémového trávenia zvýšiť na 2 čajové lyžičky. V prípade požiadavky vyššieho príjmu grass fed kolagénu je možné pridať 1 až 2 čajové lyžice Grass Fed True Collagen.
 • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00 hod.
 • Postupne posuňte na 11:00 hod.
Pozn.: Prerušované pôsty patria v súčasnosti v celosvetovom meradle k najzdravším a najšetrnejším metódam chudnutia, vitalizácie a optimalizácie metabolizmu (1, 2, 3). Po uvedenú dobu prerušovaného pôstu dostáva telo optimálny priestor pre reštart, vitalizáciu a detoxikáciu. V rámci Brave metódy sa jedná o šetrnú a zdravú metódu v pravidelných intervaloch po dobu 14 až 16 hodín, doplnenú klasickou vyváženou diétou, teda zdravou komplexnou stravou počas dňa = zlatá stredná cesta v dlhodobom horizonte.

O značke Ancient Brave

S Ancient Brave si doprajete luxus krištáľovo čistých a zároveň maximálne účinných produktov, vychádzajúcich zo starobylých vedomostí o efektívnom stravovaní. Tie ponúkajú etickú a zdravú alternatívu k súčasnému trendu radikálnych diét, ktoré majú v dlhodobom meradle devastujúci účinok na organizmus. S Ancient Brave prirodzeným spôsobom a bez ujmy na zdraví optimalizujete hmotnosť, ale aj znova naštartujete optimálnu fyzickú i psychickú kondíciu. Za kvalitou prémiovej britskej značky stoja dve úspešné ženy: Annelie Whitfieldová, uznávaná hollywoodska kaskadérka, ktorá sa posledných 15 rokov venuje naturopatii a liečbe bylinkami a Kate Prince, ktorá je skúseným mediálnym špecialistom. Značka Ancient Brave patrí v súčasnej dobe k absolútnej špičke na britskom trhu v rámci prémiového sortimentu zameraného na kvalitu a náročného zákazníka.

Balenie

250 g

Dávkovanie

Rozmiešajte 2 odmerky (10 g) v 250 ml horúcej vody alebo rastlinného mlieka.
 
Prerušovaný pôst (metóda Brave):
V prípade Brave metódy môžete pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 250 ml horúcej vody. Dávku MCT možné následne po otestovaní bezproblémového trávenia zvýšiť na 2 čajové lyžičky. Ďalšou možnosťou je pridať 1 čajovú lyžičku True MCT a 1 čajovú lyžičku kvalitného masla. Zmes môže byť obohatiť o 1 až 2 čajové lyžice Grass Fed True Collagen.

Upozornenie

Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Spotrebujte do troch mesiacov po otvorení. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Výživové údaje

Počet dávok v balení: 25 x 10 g
100 g
Energetická hodnota
1369 kJ/328 kcal
tuky
6,92 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
4,07 g
z toho mono-nenasýtené mastné kyseliny
2,23 g
z toho poly-nenasýtené mastné kyseliny
0,32 g
sacharidy
14 g
z toho cukry
5,07 g
vláknina
29,81 g
bielkoviny
37,44 g
soľ
1,31 g

Zloženie

Bio raw kakao z Peru (30 %), bio kakaový prášok, hydrolyzovaný grass fed kolagén (20 %), bio červená repa, bio škorica, bio karob, bio sibírsky ženšen, bio baobab, himalájska soľ. 79 % obsahu produktu je v bio kvalite.

 

Zmes na prípravu nápoja s obsahom kakaa a s hydrolyzovaným grass fed hovädzím kolagénom.

Dodatočné parametre

Kategória: Ciele
Hmotnosť: 0.3 kg
Balenie: 250 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: