NOVINKA! Lauf Preworkout! Nakupujte: TU
NOVINKA! BrainMax Sleep Magnesium! Nakupujte: TU
NOVINKA! Naša nová značka TrainMax! Nakupujte: TU

Performance Elektrolyt Komplex - Esenciálny suplement pre zdravie aj výkonnosť novej generácie

Čo sú to vlastne elektrolyty a na čo sú potrebné?

Ako elektrolyty označujeme ionizované formy minerálov, kam patrí sodík, draslík, horčík, vápnik, chlór a fosfor. Každý z nich plní v tele špecifickú funkciu a deficit ktoréhokoľvek z nich znižuje zdravie nášho organizmu. Rozhodujúca je potom tiež nielen ich prítomnosť, ale aj vzájomné pomery, ktoré rozhodujú o tom, koľko kvapalín vnútri a koľko mimo buniek, čo má veľký vplyv aj na náš vzhľad (či budeme mať plné a tvrdé svaly alebo fazónu prelievajúceho sa balóna napusteného vodou).

Esenciálny suplement pre zdravie aj výkonnosť novej generácie


Performance Elektrolyt Komplex je určený pre fyzicky aktívneho jedinca, ďalej pre ľudí potýkajúcich sa so zvýšenou mierou stresu, trpiaci nekvalitným spánkom a predovšetkým aj pre tých z vás, ktorí chcú regulovať svoju hmotnosť, či už v zmysle znižovania váhy alebo naberania svalovej hmoty.

Nedostatok elektrolytov, respektíve narušenie elektrolytickej rovnováhy je jedným z najčastejších dôvodov odolnosti na premenu postavy v dôsledku nadmerného zadržiavania vody. Suplementáciou vhodne vybraného pomeru 6 základných elektrolytov tak môžete veľmi jednoducho zmeniť svoj telesný vzhľad a súčasne optimalizovať činnosť Vašej nervovej sústavy i celkové zdravie.

Esenciálne aminokyseliny plnia v ľudskom tele rad nezastupiteľných úloh od syntézy neurotransmiterov, hormónov a enzýmov, cez tvorbu svalovej hmoty a molekúl imunitnej sústavy, až po optimalizáciu procesu detoxikácie a zbavovanie sa odpadových produktov. Ak sú suplementované samostatne a oddelene, prejavuje sa viac ich individuálny efekt, pri kombinácii a vhodne zvolenom pomere je potom telo zužitkováva tam, kde ich aktuálne potrebuje (budovanie svalovej hmoty / imunita / detoxikácia) a s väčšou efektivitou.

 

Performance Elektrolyt Komplex zakúpite preklikom.

 

PRIMÁRNY EFEKT:
 • Elektrolyty:
  -Ranný prísun energie.
  -Regulácia hmotnosti (znižovanie zadržiavanej vody v tele).
  -Plnosť svalovej hmoty (zadržiavanie vody vo svaloch).
  -Produkcia maximálnej sily (vedenie nervového signálu a svalová kontrakcia).
  -Zdravie (bunková detoxikácia, hydratácia a ďalšie).

 

 • Esenciálne aminokyseliny (vo voľnej forme):
  -Ranné naštartovanie detoxikácie a imunity.
  -Hormonálna optimalizácia pred tréningom.
  -Zvýšená pripravenosť na tréning i regeneráciu po tréningu.

 

 

Ak ste v článku zaznamenali chybu alebo preklep, dajte nám, prosím, vedieť na mail korektura@brainmarket.sk. Ďakujeme!