DOPRAVA ZADARMO! Len od piatku do nedele!⁠ *Platí len pre DPD a pri nákupe nad 24 €.⁠

Ultimátne preworkout combo Dagger a NeuroHacker

TEST0STERÓN a RASTOVÝ HORMÓN = 2 hormóny pre maximalizáciu vášho potenciálu

Predtréningová  kombinácia Dagger a NeuroHacker je vhodná pre optimalizáciu najdôležitejších hormónov športovcov! Test0sterón a rastového hormónu (GH alebo HGH). Tieto dva hormóny sú základnými hráčmi riadiaci anabolické procesy v tele. 

 Rastový hormón a test0sterón sú kľúčovými hráčmi pri tvorbe svalstva, spaľovaní tukov a regenerácií všetkých tkanív. 

Brainmax 3.0 Anabolic dagger je vďaka svojmu zloženiu skvelou voľbou pre zvýšenie tvorby vlastného test0sterónu. Vďaka obsahu superlátok Macy a Tribulusu efektívne stimuluje náš hormonálny systém a aktivuje produkciu vlastného test0sterónu. Ten následne vedie ku zvýšeniu fyzickej a psychickej húževnatosti, vyššej sile a výbušnosti pri tréningu, väčšej chuti na tréning a tiež ďaleko lepšiu regeneráciu. Test0sterón je hormón sily a mužského mládí! A ako bonus zvyšuje sexuálnu silu a chuť na sex!

predtreningova_sumplementacia

Ďalšími výhodami Anabolic Daggeru a jeho užívania sú skvelá pumpa pri tréningu (vďaka citrulín malátu) a takmer okamžité zvýšenie tvrdosti svalstva. A keď spomeniem tréning, vďaka obsahu využiteľnej formy zinku, vitamínu D3, ženšenu a pískavicu je Dagger tiež pomocníkom pre váš imunitný systém.

Prečo chcú nielen športovci zvyšovať hladinu rastového hormónu?

Rastový hormón je v našom tele produkovaný v hypofýze (časť mozgu) a je veľmi dôležitý pre rast, regeneráciu a reprodukciu buniek. Rastový hormón stimuluje metabolické procesy v bunkách. Stimuluje pečeň k produkcii inzulínu, ktorý produkuje bunky chrupavky (chondrocyty). Hrá teda dôležitú rolu v raste kostí, orgánov a svalových tkanív. 

"Rasťák" pomáha udržovať, budovať a opravovať zdravé tkanivo v mozgu aj ďalších orgánoch. Tento hormón môže pomôcť urýchliť hojenie po úraze a regenerovať svalové tkanivo po cvičení. Vďaka tomu pomáha budovať svalovú hmotu, podporuje metabolizmus a spaľovanie tukov.

Rastový hormón, športovcom pomáha pri zotaveniach pri zranení, pretože zlepšuje syntézu kolagénu, ktorý je kľúčovým hráčom pre zosilnenie chrupaviek, kostí, šliach a väzov. Teda partií, ktoré sú pri športe najviac namáhané. Vďaka syntéze kolagénu ho užívajú aj ľudia v showbiznise, pretože prospieva kvalite a vzhľadu pokožky, inými slovami by sa dalo povedať, že spomaľuje stárnutie. Aj napriek tomu že je, výskum je zatiaľ obmedzený, v kuloároch býva niekedy prezívaný elixír mládí.

Alpha GPC môže zvýšiť hladinu rastového hormónu až o 60% pri užívaní pred tréningom

Bolo zistené, že Alpha GPC zvyšuje energiu a silu, pretože pomáha s regeneráciou svalov po cvičení [1]. Jej užívanie je tiež spojované so zvýšením produkcie rastového hormónu a s miernym energetickým nabudením, preto je vhodné užívať ju pred cvičením  [2]. Existuje štúdia, kde došlo u kontrolovaných subjektov po fyzickej záťaži ku zvýšeniu produkcie rastovéh hormónu až o 60% [3].

V klinických štúdiach zameraných na súvislosť medzi užívaním Alpha GPC a zvýšenou hladinou GH bola použitá pretréningová dávka 600 mg, preto sme aj my navýšili obsah Alpha GPC v dávke na 750 mg z pôvodných 250 mg!

neurohacker-infografika-brainmarket-sk

Zvýšenie výkonu skrz stimuláciu neurotransmiterov = zvýšenie motivácie a koncentrácie 

BrainMax Neurohacker obsahuje aktívnu formu cholínu, ktorý je prekurzorom jednoho z najdôležitejších neurotransmiterov (prenášač vzruchov medzi neurónmi v mozgu) acetylcholínu. Ten je produkovaný v temennom laloku mozgu a je nevyhnutne dôležitý pre kognitívne funkcie, komunikáciu medzi neurónmi, ale tiež pre nervovosvalovú činnosť. Samotný cholín je veľmi dôležitý pre zdravie mozgu. Rovnako  CDP cholín dokáže i Alpha GPC zvyšovať cholín priamo v mozgu

Viac informácií o Alpha GPC vrátane štúdií sa dozviete v článku 10 nootropík pre zvýšenie mentálneho výkonu a zlepšenie zdravia mozgu.

Pokiaľ chcete zvýšiť svoj výkon, imunitu, chuť na sex a zlepšiť kognitívne funkcie, vybrali ste si dobre. Táto akcia je jedinečná a je tu len pre tých, ktorí chú maximalizovať svoj potenciál a byť najlepší nie len v posilňovni, ale aj mimo nej.

 Matěj Veselý

 

  Ak ste v článku zaznamenali chybu alebo preklep, dajte nám, prosím, vedieť na mail korektura@brainmarket.sk. Ďakujeme!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie