20 % zľava na Brainmax Pure Yerbu! Platí na všetky príchute len tento týždeň! Zakúpite TU

Butyrate Infusion 30 kapsúl (čistá forma butyrátu)

Kód: 23176
€13,72
Skladom (> 5 ks)

Rôzne formy ochorenia čriev majú rovnakého menovateľa, je ním nedostatok butyrátu v črevách. Českí vedci privádzajú na trh optimalizovanú formu butyrátu v enterosolventnej úprave pre doplnenie butyrátu. Butyrát predstavuje elementárnu krátko reťazovú mastnú kyselinu (SCFA). Je produkovaný najmä baktériami fermentujúcimi vlákninu v čreve a jeho množstvo môže byť znížené pri nerovnovážnej črevnej mikroflóre. Gastrorezistentná úprava chráni butyrát pred nízkym pH v žalúdku a zaisťuje jeho dopravenie do čreva.

Detailné informácie

Podrobný popis

BUTYRATE INFUSION

Rôzne formy ochorenia čriev majú rovnakého menovateľa, je ním nedostatok butyrátu v črevách. Českí vedci privádzajú na trh optimalizovanú formu butyrátu v enterosolventnej úprave pre doplnenie butyrátu. Butyrát predstavuje elementárnu krátko reťazovú mastnú kyselinu (SCFA). Je produkovaný najmä baktériami fermentujúcimi vlákninu v čreve a jeho množstvo môže byť znížené pri nerovnovážnej črevnej mikroflóre. Gastrorezistentná úprava chráni butyrát pred nízkym pH v žalúdku a zaisťuje jeho dopravenie do čreva..

Čo je to butyrát

Butyrát je soľ kyseliny maslovej, ktorá sa v našich črevách vyskytuje prirodzene. Je tu totiž produkovaná prospešnými črevnými baktériami. Lenže, tých má dnešná populácia mizerne málo, preto je treba butyrát suplementovať. Butyrát dokáže obnoviť celistvosť sliznice čriev a znížiť tak prenikanie toxínov do krvi, vďaka čomu zabraňuje a tlmí chronické zápaly v črevách. Zdravie našich čriev ovplyvňuje zdravie celého organizmu.

Butyrát vie v čreve rozpoznať zdravé bunky sliznice, ktoré množí. Patogénne, naopak, ničí, čím preventívne pôsobí proti najrôznejším črevným zápalom.

Pre koho je butyrát určený

S 99%-nou pravdepodobnosťou sa dá v dnešnej dobe povedať, že dopĺňať butyrát môže každý. Lebo prakticky neexistuje človek, ktorý by mal 100%-ne zdravú črevnú mikroflóru a sliznicu.

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

  • Zdravý stav črevnej mikroflóry a bezproblémové trávenie.
  • Tlmenie a prevenciu zápalov.

Balenie

30 kapsúl

Dávkovanie

1-2 kapsule denne počas jedla alebo pred jedlom. 

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza plnohodnotnú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek.
 

Výživové údaje

 Počet dávok v balení: podľa dávkovania (1 dávka zodpovedá 1-2 kapsulám.
 Balenie obsahuje 15-30 dávok)
  1 kapsula
 Butyrát sodný
 200 mg
 

Zloženie

Aktívnou látkou v jednej tobolke je butyrát sodný - 200 mg a ďalšie zložky.

Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie a probiotiká
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: