BrainMax Women Probiotics, probiotiká pre ženy, 50 enterosolventných kapsúl 7 probiotických kmeňov, 31 miliárd prospešných probiotických baktérií pre zdravie čriev a vaginálnej mikroflóry, 25 dávok

Kód: 59113
Novinka
Značka: BrainMax
€36,35
Skladom (>5 ks)

Tieto ženské probiotiká sú vysoko účinnou plnohodnotnou probiotickou receptúrou špeciálne navrhnutou pre podporu zdravia tráviaceho, vaginálneho i močového traktu a zdravej rovnováhy kvasiniek u žien. Rovnováha baktérií v našom mikrobiome podporuje zdravie imunitného systému. Probiotické kultúry sú uložené v gastrorezistentných kapsulách, ktoré zaisťujú, že prejdú žalúdkom bez poškodenia a efektívne sa dostanú do črevného, ​​močového a vaginálneho mikrobiómu.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Prečo je dôležitá rovnováha mikrobiómu u žien?

Rovnováha mikrobiómu urogenitálneho systému u žien je zásadná pre zdravie a prevenciu chorôb. Prospešné baktérie, ako sú laktobacily, udržujú kyslé pH v pošve, čo bráni rastu patogénnych mikroorganizmov a predchádza problémom, ktoré vyvolávajú kvasinky. Tieto baktérie navyše podporujú imunitné funkcie, ktoré sú kľúčové pre celkovú obranyschopnosť tela.

women probiotiká
Woman probiotic

Ako sa prejavuje nerovnováha mikrobiómu?

Nerovnováha mikrobiómu urogenitálneho systému u žien sa môže prejavovať radom symptómov. Jedným z bežných prejavov sú opakované problémy s močovými cestami, ktoré sa prejavujú ako pálenie pri močení, časté nutkanie na močenie a bolesť v podbrušku. Ďalšími príznakmi môžu byť vaginálne svrbenie a neobvyklý výtok, ktoré sú často spojené s vaginálnou disbióze.

 • Časté problémy s močovým ústrojenstvom
 • Vaginálna mykóza
 • Bolesti v podbrušku
 • Problémy v sexuálnom zdraví

Čo spôsobuje nerovnováhu?

Mikrobiálna nerovnováha urogenitálneho systému môže byť spôsobená rôznymi faktormi, vrátane užívania antibiotík, ktoré ničia prospešné baktérie a umožňujú premnoženie patogénnych mikroorganizmov. Ďalej k tomu prispieva stres a hormonálne zmeny (menopauza). To všetko narúša imunitné funkcie a pH urogenitálneho prostredia. V neposlednom rade nerovnováhe mikrobiomu prispieva nadmerná konzumácia cukrov, ktoré podnecujú rast kvasiniek a intenzívna hygiena, ktorá môže poškodiť prirodzenú flóru.

Kľúčom k ženskému zdraviu je rovnováha mikrobiomu

Probiotiká zohrávajú kľúčovú úlohu v podpore zdravia žien na mnohých úrovniach. Udržujú nielen zdravú črevnú mikroflóru, ktorá je nevyhnutná pre správne trávenie a absorpciu živín, ale tiež sú zásadné pre udržanie rovnováhy vaginálnej mikroflóry. Probiotické kmene ako Lactobacillus podporujú správne pH a produkciu baktericídnych látok v pošve, ktoré pôsobia ako prirodzená obrana proti patogénom.

probiotiká žena
probiotiká produkt

Probiotiká pre ženské zdravie

Pre vaginálny mikrobióm a jeho zdravie sú kľúčové probiotické kmene, ktoré pomáhajú udržiavať rovnováhu medzi prospešnými a potenciálne škodlivými mikroorganizmami. Vaginálna mikroflóra je prevažne tvorená laktobacily, ktoré hrajú zásadnú úlohu v ochrane vaginálneho prostredia tým, že produkujú kyselinu mliečnu a ďalšie látky inhibujúce rast patogénov.

 • 7 vedecky overených probiotických kmeňov pre ženské zdravie.
 • 31 mld. probiotických kultúr.
 • Špeciálne stabilizované probiotické kultúry pre maximálne využitie.
 • Enterosolventné kapsule na uvoľnenie až v čreve.
 • Navrhnuté pre maximálnu harmóniu ženského mikrobiomu.
 • 100% čisté zloženie bez balastných látok.

Prevencia problémov s močovými cestami

BrainMax Women Probiotics pomáhajú regulovať pH v intímnej oblasti, čo prirodzene bráni výskytu škodlivých baktérií a znižuje riziko problémov močových ciest. Súčasne podporujú črevnú mikroflóru, ktorá je dôležitá pre imunitnú odpoveď a môže zabraňovať šíreniu patogénov do močových ciest. Pravidelné užívanie týchto probiotík je efektívnym riešením na zníženie frekvencie a závažnosti opakujúcich sa ťažkostí urogenitálneho prostredia žien.

 • Bifidobacterium lactis HN019
 • Lactobacillus acidophilus LA-14
 • Lactobacillus rhamnosus HN001
 • Lactobacillus gasseri SD-5685
 • Lactobacillus plantarum
 • Lactobacillus casei
 • Lactobacillus reuteri
enterosolventné kapsule

Enterosolventné kapsule

Probiotické baktérie v BrainMax Women Probiotics sú uložené do gastrorezistentných kapsúl, ktoré zaručia, že nedôjde k ich zničeniu žalúdočnými kyselinami a dostanú sa tam, kde patria. Tieto kapsule pomáhajú probiotickým baktériám efektívne kolonizovať črevnú mikroflóru, čo zlepšuje ich účinky na trávenie a celkové zdravie.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne.


Zloženie v 2 kapsulách (25 dávok) Množstvo RHP*
7 kmeňov probiotických baktérií (31 miliárd živých zárodkov) 1384 mg **
Bifidobacterium lactis HN019 10B CFU **
Lactobacillus acidophilus LA-14 10B CFU **
Lactobacillus rhamnosus HN001 5B CFU **
Lactobacillus gasseri SD-5685 2B CFU **
Lactobacillus plantarum 2B CFU **
Lactobacillus casei 1B CFU **
Lactobacillus reuteri 1B CFU **
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená

Nákupom podporíte aj slovenské lesy #stromzaobjednávku!  

Zloženie: 7 kmeňov probiotických baktérií (31 miliárd živých zárodkov), Bifidobacterium lactis HN019, Lactobacillus acidophilus LA-14, Lactobacillus rhamnosus HN001, Lactobacillus gasseri SD-5685, Lactobacillus plantarum, Lactobacillu.

Výrobca: Votamax s.r.o., Hladnovská 83, Ostrava.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom.

Veľkosť balenia: 50 gastrorezistentných kapsúl. Balenie obsahuje 25 dávok.

 

Dodatočné parametre

Kategória: BrainMax®
Forma: Prášok
Pre jedincov riešiacich: Zdravie čriev a trávenie, Vaginální mikroflóra
Veľkosť balenia: 50 enterosolventních kapslí
Výrobca: BrainMax

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: