Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 222 205 759
objednavky@brainmarket.sk
Blog
O nás
Doprava a platba
Kontakty
Recepty
Ceny v:
EUR
CZK
EUR
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
BrainMax®
BrainMax® výživové doplnky
Adaptogény
,
Ciele
,
Pre mužov
,
Minerály, multiminerály, elektrolyty
,
Prebiotiká a probiotiká
,
Tinktúry
,
Omega 3
,
Vitamíny a multivitamíny
,
Aminokyseliny
,
Proteíny
,
Kolagény
,
Antioxidanty
,
Predtréningové stimulanty
,
Hovädzie orgány
,
Pre ženy
,
Huby a morské riasy
,
Pre vegánov
BrainMax pre mužov
Výživové doplnky BrainMax pre mužov
,
Kozmetika pre mužov
,
Športové oblečenie pre mužov
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
,
Potraviny bez lepku
,
Sušené plody
,
Cereálie, obilniny a pseudoobilniny
,
Vegánske potraviny
,
Oleje, tuky a prepustené maslá
,
Pizza, wrapy
,
Prírodné sladidlá
,
Dochucovadlá a korenie
,
Múky, zmesi, pudingy
,
Ryža, cestoviny, strukoviny
,
Superpotraviny
,
Omáčky a pestá
,
Fermentované a konzervované potraviny
,
Zdravé, prírodné a osviežujúce nápoje
,
Orechové krémy, džemy a marmelády
,
Huby a morské riasy
BrainMax pre ženy
Výživové doplnky BrainMax pre ženy
,
Športové oblečenie pre ženy
,
BrainMax prírodná kozmetika pre ženy
BrainMax pre deti
LAUF
Vzorky
Vzorky výživových doplnkov
,
Vzorky potravín
Fitness pomôcky
Oblečenie a módne doplnky
Imunita
Ušetri
Výhodné balenia
Výhodné balenia výživových doplnkov
,
Výhodné balenia potravín
,
Výhodné balenia kozmetiky
Akcia na výživové doplnky a bio potraviny
Zachráň ma
Výpredaj - posledné kusy
Akcia týždňa
Ciele
Tréning a šport
Imunita
Bylinky
,
Multiminerály
,
Multivitamíny
Koncentrácia
Mužské zdravie
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na prostatu
,
Výživové doplnky pre športový výkon a regeneráciu
Pamäť
Energia, vitalita
Spánok
Duševné zdravie
Libido a plodnosť
Výživové doplnky na plodnosť pre muža
,
Výživové doplnky na plodnosť pre ženy
Hormonálna rovnováha, systém
Cholesterol
Plánovanie tehotenstva
Longevity
Hydratácia
Telesná hmotnosť
Opaľovanie
Trávenie
Probiotiká
,
Tráviace enzýmy
,
Podpora čriev
,
Prebiotiká
Detské zdravie
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Multivitamíny pre det
,
Probiotiká pre deti
Očista
Výživové doplnky na kosti, väzby a kĺbovú výživu
Krvný cukor
Výživové doplnky v tehotenstve
Ženské zdravie
Výživové doplnky a výživa
Minerály a Multiminerály
Horčík
,
Zinok
,
Draslík
,
Chróm
,
Jód
,
Meď
,
Molybdén
,
Selén
,
Vápnik
,
Železo
,
Multiminerál
,
Elektrolyty
Výživové doplnky podľa orgánov a častí tela
Srdce a cievy
,
Kosti, kĺby, väzy
,
Mozog
,
Oči
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Črevo, žalúdok
,
Pečeň, obličky
,
Močové cesty
,
Pľúca, dýchacie cesty
Športová výživa
Športová výživa podľa športu
,
Fitness výživové doplnky
,
Proteíny
,
Aminokyseliny
,
Elektrolyty
Vitamíny a multivitamíny
Vitamín A
,
Vitamín B
,
Vitamín C
,
Vitamín D
,
Vitamín E
,
Vitamín K
,
Multivitamíny
,
Vitamíny pre ženy
,
Vitamíny pre mužov
,
Vitamíny pre deti
Výživové doplnky pre vegánov
Antioxidanty
Proteíny
Srvátkové whey proteíny
,
Ochutené proteíny
,
Vegánske proteíny
Tuky
Omega 3
,
MCT tuky
Aminokyseliny
Ostatné aminokyseliny
,
Glycín
,
L-citrulin
,
L-glutamin
,
L-arginin
,
BCAA
,
EAA
,
Kreatín
Adaptogény
Ashwagandha
,
Adaptogény v kapsulách
,
Adaptogény v naturálnej forme
Probiotiká
Elektrolyty
Kolagény
Huby
Čaga (chaga)
,
Reishi
,
Shiitake
,
Cordyceps
,
Maitake
,
Hericium
Výživové doplnky pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Omega kyseliny - omega 3 pre deti
,
Minerály pre deti
,
Probiotiká pre deti
Morské a sladkovodné riasy
Colostrum (Kolostrum)
Prebiotiká
Výživové doplnky pre mužov
Tinktúry BrainMax
Výživové doplnky podľa cieľa
Výživové doplnky pre ženy
Novinky
Novinky vo výživových doplnkoch
Novinky v potravinách
Novinky v kozmetike
Novinky v domácnosti
Novinky v oblečení
Muži
Výživové doplnky pre mužov
Pre športový výkon a regeneráciu
,
Plodnosť pre mužov
,
Na prostatu
Prírodná kozmetika pre mužov
Športové oblečenie pre mužov
Ženy
Výživové doplnky pre ženy
Pre ženy
,
Pleť, vlasy, nechty
,
Tehotenstvo
,
Podpora hormonáleho systému
,
Plodnosť
,
Močové cesty
TOP výber výživových doplnkov pre ženy
Menštruačné pomôcky
Prírodná kozmetika pre ženy
Športové oblečenie pre ženy
Deti
Vitamíny a minerály pre deti
Vitamíny na imunitu pre deti
,
Multivitamíny pre deti
,
Probiotiká pre deti
,
Omega 3
,
Pre športujúce deti
,
Minerály pre deti
Zdravá výživa a potraviny pre deti
Ekodrogéria pre deti
Prírodná kozmetika pre deti
Oblečenie a doplnky
Športové oblečenie pre ženy
Dámske legíny, športové nohavice a kraťasy
,
Dámske športové tričká a topy
,
Dámske cyklistické dresy
,
Dámske športové spodné prádlo
Športové oblečenie pre mužov
Pánske športové nohavice, tepláky a kraťasy
,
Pánske športové tričká a mikiny
,
Pánske cyklistické dresy
Unisex športové oblečenie a doplnky
Potraviny
Sladké snacky a slané krekry
Chipsy a crackery
,
Ovocie v čokoláde
,
Proteínové tyčinky a cookies
,
Čokolády
,
Žuvačky
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
Superpotraviny
Matcha BrainMax
,
Spirulina BrainMax
,
Chlorella BrainMax
,
Moringa BrainMax
,
Maca BrainMax
,
Guarana BrainMax
Potraviny bez lepku
Bezlepkové krémy, džemy a marmelády
,
Sladké snacky a slané krekry bez lepku
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Bezlepkové cestoviny a strukoviny a ryža
Nápoje
Kakao
,
Yerba Maté
,
Káva
,
Čaje
,
Energetické drinky a nápoje
,
Osviežujúce nápoje
Potraviny pre vegánov
Vegan krémy, džemy a marmelády
,
Vegan sladké snacky a slané krekry
,
Vegan cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Vegan ryža, cestoviny a strukoviny
,
Vegan proteíny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny
Cereálie, obilniny, pseudoobilniny pre vegánov
,
Bezlepkové cereálie, obilniny, pseudoobilniny
,
Granola BrainMax
,
Vločky
,
Raňajkové kaše
,
Obilniny a pseudoobilniny
,
Quinoa BrainMax
Dochucovadlá a korenie
Orechy a semienka
Sušené plody
Lyofilizované ovocie
,
Sušené ovocie a zelenina
Huby a riasy
Huby
,
Cordyceps
,
Morské a sladkovodné riasy
Orechové krémy, džemy a marmelády
BIO džemy a marmelády
,
100% orechové krémy
,
Sladké orechové krémy
,
BIO arašidové krémy
,
BIO kešu krémy
,
BIO lieskovoorieškové krémy BrainMax
,
BIO mandľové krémy a maslá BrainMax
,
Krémy, džemy a marmelády bez lepku
,
Proteínové krémy a maslá
,
Vegan krémy, džemy a marmelády BrainMax
Oleje, tuky a prepustené maslá
Prírodné sladidlá
Fermentované a konzervované potraviny
Pizza, wrapy
Omáčky a pesta
Múky, zmesi a pudingy
Ryža, cestoviny a strukoviny
Domov
Vodné filtre a kanvice
Blokácia modrého svetla
Blokácia 100 % modrého svetla
,
Blokácia 100 % modrého aj zeleného svetla
,
Blokácia 25-40 % modrého svetla
,
Blokácia 80 % modrého svetla
Boxy na jedlo, fľaše, šejkre, tašky
Terapia červeným svetlom
Osvetlenie
Zero waste
Ekodrogéria
Čistiace prostriedky
,
Prírodné a ekologické pracie prostriedky
,
Prírodné a ekologické menštruačné vložky a tampóny
Arómaterapia
Aróma difúzery
,
Éterické a esenciálne vonné oleje
Knihy
Riad - panvice, sady a kuchynské doplnky
Darčeky
Darčekové poukážky
Darčeky do 80 €
Výber TOP darčekov pre mužov
Darčeky do 40 €
Výber TOP darčekov pre ženy
Darčeky do 20 €
Prírodná kozmetika
Darčekové sady
Starostlivosť o pleť a pery
Starostlivosť o telo
Deodoranty
Opaľovacie krémy a oleje
Zubná starostlivosť
Zubné kefky
,
Zubné pasty
Starostlivosť o ruky a nohy
Starostlivosť o vlasy
Pre mužov
Detská kozmetika
Pre ženy
Značky
BrainMax
BrainMax Pure
Garden of life
Jarrow Formulas
Life Extension
NOW® Foods
Swanson
Viridian
Mena
(EUR)
CZK
EUR
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Ciele
/
Imunita
/
Bylinky
Bylinky
, Strana 5
Najpredávanejšie
BrainMax Shilajit & Ashwagandha Gummies, 60 cukríkov
Adaptogénny komplex s príchuťou čiernych ríbezlí, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
67260
€20,35
€8,10
–14 %
BrainMax Pure® Aloe Vera Juice, BIO, 500 ml
Nepasterizovaná, nesladená, čistá šťava s dužinou, *IT-BIO-008 certifikát
Skladom
(>5 ks)
62661
Pôvodne:
€8,10
(–14 %)
€6,90
BrainMax® Kid's Immunity Gummies, 60 cukríkov
Malinové gumové medvedíky pre deti so zinkom, vitamínom C a bazou čiernou, 30 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
78214
€12,36
od
€10,95
až
–40 %
BrainMax Chlorella Spermidine
Chlorella bohatá na chlorofyl spolu so spermidínom, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
61407/200
(–40 %)
od
€10,95
BrainMax Reishi extrakt, 50% polysacharidov a 20% beta-1,3/1,6 D-glukánov, 500 mg, 100 rastlinných kapsúl
Extrakt z Genoderma lucidum s obsahom 50% polysacharidov a 20% beta-glukánov, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
47319
€32,20
od
€2,80
až
–14 %
BrainMax Pure® Ginger Shot, zázvorová šťava s kurkumou, BIO
Šťava zo zázvoru s kurkumou, medom, kokosovou vodou a kampotským korením, *CZ-BIO-001 certifikát
Skladom
(>5 ks)
47553/60
Pôvodne:
€2,80
(–14 %)
od
€2,40
€15,14
–16 %
BrainMax® Ashwagandha Gummies, 60 cukríkov
Gumený cukrík s extraktom 10:1 z Ashwagandhy a vitamínom B6, jablko, 60 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
70766
Pôvodne:
€15,14
(–16 %)
€12,60
BrainMax Oregano Oil 80% Carvacrol, 100 rastlinných kapsúl
Štandardizovaný extrakt z oregana s vysokým obsahom karvakrolu, 100 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
66807
€22,35
BrainMax Enhanced Ginseng & Shilajit, 60 rastlinných kapsúl
Extrakt z kórejského ženšenu (20% ginsenoidov) a shilajit, 60 dávok, výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
66552
€16,25
MycoMedica - Acerola v optimálnej koncentrácii, 90 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Skladom
(>5 ks)
97863
€11
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
155
položiek celkom
Výpis produktov
Novinka
NOW AlliBiotic CF, 60 softgelových kapslí
Skladom
(5 ks)
€16,10
Jednotková cena:
€0,27 / 1 kapsula
Do košíka
167986
Novinka
Swanson Rozmarín, 400 mg, 90 kapsúl
Skladom
(5 ks)
€7,41
Jednotková cena:
€0,08 / 1 kapsula
Do košíka
494892
Novinka
Swanson Elderberry, 120 rostlinných kapslí
Skladom
(5 ks)
€13,62
Do košíka
183712
Novinka
Swanson Full Spectrum Cibule, 400 mg, 60 kapslí
Skladom
(5 ks)
€6,58
Do košíka
573776
Imunita
Hepatica - Pure Oregano Oil, 10 ml
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€10,95
Jednotková cena:
€109,50 / 100 ml
Detail
11810
Imunita
Srdce a cievy
NOW Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová), 500 mg, 60 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€28,65
Jednotková cena:
€0,48 / 1 kapsula
Detail
23245
Imunita
NOW Super Odorless Garlic (cesnakový extrakt bez zápachu), 90 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€12,75
Jednotková cena:
€0,14 / 1 kapsula
Detail
12719
Imunita
NOW Echinacea , 400 mg, 100 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€10,20
Jednotková cena:
€0,10 / 1 kapsula
Detail
23342
Imunita
MycoMedica - Reishi 50% vo vysokej koncentrácii, 90 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€40,75
Jednotková cena:
€0,45 / 1 kapsula
Detail
23382
Imunita
MycoMedica - Reishi v optimálnej koncentrácií, 90 rastlinných kapsúl
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€28,15
Jednotková cena:
€0,31 / 1 kapsula
Detail
23384
Imunita
MycoMedica - MycoBaby dračí sirup, 200ml
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€8,10
Jednotková cena:
€4,05 / 100 ml
Detail
23394
Imunita
Pohybový aparát
NOW Boswellia Extrakt + Extrakt z kurkumy, 250 mg, 60 vegetariánskych kapsúl
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€12,75
Jednotková cena:
€0,21 / 1 kapsula
Detail
13997
Anima Mundi Moringa, prášok, 128 g
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€32,60
Jednotková cena:
€25,47 / 100 g
Detail
49333
Cholesterol
Anima Mundi He Shou Wu, 142 g
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€36,65
Jednotková cena:
€25,81 / 100 g
Detail
59502
Imunita
BrainMax ImmuSpray®, STRONG, 30 ml
Sprej na podporu imunitného systému, extra silný, 113 dávok, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€8,10
Jednotková cena:
€27 / 100 ml
Detail
47838
z-sada
BrainMax Imunita 3v1
Súprava na silnú imunitu a na komplexnú ochranu dýchacích ciest. Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€49,30
Detail
61809
Imunita
Trávenie
BrainMax Oregano oil®, oregánový olej, 10 ml
Olej z oregána s obsahom 75% karvakrolu, výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€6,45
Jednotková cena:
€64,50 / 100 ml
Detail
48206
Srdce a cievy
BrainMax Pure® Cesnak tinktúra 1:3, 100 ml
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€15,05
Jednotková cena:
€15,05 / 100 ml
Detail
6452/1360
Zdravie močových ciest
BrainMax Pure® Baza čierna bobule (Elderberry), tinktúra 1:3, 100 ml
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€10,55
Jednotková cena:
€10,55 / 100 ml
Detail
6452/1396
Pohybový aparát
BrainMax Pure® Mačací pazúr (Cat's Claw), tinktúra 1:3, 100 ml
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€12,15
Jednotková cena:
€12,15 / 100 ml
Detail
6452/1402
Zdravie pečene
BrainMax Pure® Kurkuma tinktúra 1:3, 100 ml
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€10,55
Jednotková cena:
€10,55 / 100 ml
Detail
6452/1351
Trávenie
Vypredané
BrainMax Pure® Sladké drievko (Liquorice root), tinktúra 1:1, 100 ml
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€14,65
Jednotková cena:
€14,65 / 100 ml
Detail
6452/1362
Trávenie
BrainMax Pure® Mäta (Spearmint), tinktúra 1:4, 100 ml
Výživový doplnok
Momentálne nedostupné
€10,15
Jednotková cena:
€10,15 / 100 ml
Detail
6452/1392
Trávenie
Srdce a cievy
BrainMax Pure® Oregano tinktúra 1:5, 100 ml
Výživový doplnok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€8,90
Jednotková cena:
€8,90 / 100 ml
Detail
6452/1369
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 7.
1
5
7
155
položiek celkom
Hore