Viridian Curcumin Co-Q10 60 kapsúl (Kurkumín a Koenzým Q10)

Kód: 3551
Akcia
Značka: Viridian
€31,40 –22 %
Curcumin Co Q10 viridian
€31,40 –22 % €24,45
Skladom (>5 ks)

Kombinácia extraktu z koreňa kurkumy poskytujúca 85% kurkumoidov, Koenzýmu Q-10 a MCT triglyceridov z kokosového oleja. Tento doplnok je určený pre podporu kondície a fungovanie srdca, pre oblasti boja proti zápalu a tiež hodnôt cholesterolu v krvi.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 60 eur.

Podrobný popis

Viridian Curcumin Co-Q10 (Kurkumín a Koenzým Q10)

Kombinácia extraktu z koreňa kurkumy poskytujúca 85% kurkumoidov, Koenzýmu Q-10 a MCT triglyceridov z kokosového oleja. Tento doplnok je určený pre podporu kondície a fungovanie srdca, pre oblasti boja proti zápalu a tiež hodnôt cholesterolu v krvi.
 

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

 • Kondíciu a fungovanie srdca
 • potlačenie zápalu
 • hodnoty cholesterolu

obsiahnuté zložky

Extrakt z kurkumy

Kurkumín a kurkuminoidy sú primárne bioaktívnou zložkou kurkumy a dodávajú jej jej žltooranžovú farbu. V kurkumíne boli veľmi podrobne zmapované účinky súvisiace s potlačením zápalu v tele. Ten je odpoveďou imunitného systému na akútnu infekciu alebo zranenia, pri dlhodobom výskyte sa však môže začať šíriť po tele a vyvolávať metabolické zmeny. Čo môže mať negatívny vplyv na stav kardiovaskulárneho systému a srdca.

Účinky kurkumínu takisto súvisia s antioxidačnými javmi a potlačením pôsobenia toxínov pochádzajúcich napríklad z exhalátov motorov alebo cigaretového dymu, ktoré preukázateľne spôsobujú problémy v kardiovaskulárnom trakte. Bol takisto zmapovaný jeho účinok súvisiaci s hodnotou hladiny cholesterolu, rozvoju dyslipidémia (poruchou metabolizmu tukov pri akútnom koronárnom syndróme) a aterosklerózy (kôrnatenie tepien).

Koenzým Q-10

Koenzým Q-10 je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o srdce už celé desaťročia a jeho vplyv na kondíciu a stav srdca a je starostlivo zmapovaný a preukázaný. Je priamo súčasťou srdcových buniek a jeho pôsobenie má súvislosť s tokom krvi, stavom krvných buniek, ochranou proti toxínom, ochranou proti oxidatívnemu stresu a redukciu ukladania nežiadúcich vrstiev na stenách ciev. Účinok koenzýmu tiež súvisí s produkciou energie v srdcových mitochondriách a teda činnosťou srdca ako takého, čo súvisí s prevenciou náhlych akútnych príhod. Taktiež bol rovnako ako pri kurkumíne popísaný účinok pri vzniku chronického zápalu.

Koenzým Q-10 je tiež podávaný pri dyslipidémie, zvýšenom krvnom tlaku a zvýšenej hladine cholesterolu, čo sú počiatočné faktory pri rozvoji kardiovaskulárnych ochorení. Vo všetkých týchto oblastiach bol preukázaný jeho vplyv.

MCT tuky

MCT (medium chain triglycerides) z kokosového oleja sú veľmi kvalitným zdrojom energie pre prácu svalov, v tomto prípade je však dôležitý ich vplyv na hladinu škodlivého cholesterolu a glukózy v krvi. MCT tuky teda pôsobia ako prevencia vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

Čistota produktu

 • Svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
 • Všetky zložky sú 100% aktívne
 • Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
 • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
 • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
 • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú.

Balenie

96 kapsúl (28,26 g)

Dávkovanie

1 - 2 kapsuly denne s jedlom alebo podľa lekára. Balenie obsahuje 30-60 dávok.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ak neodporučí lekár. Nie je náhradou pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov.
 

výživové údaje

Počet dávok v balení: 90 x 1 kapsula
1 kapsula
Kurkuma (Curcuma longa) extrakt z koreňa z trvalo udržateľného zdroja
[Poskytujúca 85% kurkumoidov spolu (85 mg) ako kurkumín
demethoxykurkumin 15 - 25%, bisdemethoxykurkumin 15%]
100 mg
Koenzým Q10 (ubichinon)
100 mg
MCT (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) z kokosového oleja
100 mg
na báze koreňa kurkumy * (Curcuma longa)
75 mg

Zloženie v 1 kapsule

 • Kurkuma * (Curcuma longa) extrakt z koreňa 100 mg [poskytujúca 85% kurkumoidov spolu (85 mg) ako kurkumín 70 - 80%
 • demethoxykurkumin 15 - 25%
 • bisdemethoxykurkumin 1 - 5%]
 • koenzým Q10 (ubichinon) 100 mg
 • MCT (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) z kokosového oleja 100 mg, na báze koreňa kurkumy * (Curcuma longa) 75 mg
 • rastlinná kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

* Pochádza z trvalo udržateľného zdroja.


Doplnok stravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: