STOP alergiám! Vyskúšajte našu novinku Brainmax Quercetin & Bromelaín! Nakupujte TU

Jack n' Jill detská zubná kefka Dino

Kód: 3527
€4,87
Skladom (4 ks)
Toto je prvá detská kefka na svete s rukoväťou vyrobenou zo 100 % geneticky nemodifikovaného, rozložiteľného kukuričného škrobu. Je navrhnutá tak, aby sa deťom skvelo držala. Má extra jemné štetinky z nylonu (recyklovateľného), ktoré detské zúbky perfektne vyčistia, bez toho aby to deťom bolo nepríjemné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jack n' Jill detská zubná kefka Dino (z kukuričného škrobu)

Toto je prvá detská kefka na svete s rukoväťou vyrobenou zo 100 % geneticky nemodifikovaného, rozložiteľného kukuričného škrobu. Je navrhnutá tak, aby sa deťom skvelo držala. Má extra jemné štetinky z nylonu (recyklovateľného), ktoré detské zúbky perfektne vyčistia bez toho, aby to deťom bolo nepríjemné.
 

Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Kukuričný plast sa v prostredí komerčného kompostéra rozloží počas 90 dní.

Výmenu kefky odporúčame zhruba za 8 týždňov.

Ku kefke odporúčame dokúpiť aj úžasný pohár s Dinom z bambusu a ryžových pliev. A samozrejme, aj niektorú z báječných prírodných detských pást. Ak je vaše dieťa vo veku padania prvých zúbkov, určite ocenia aj rozkošného Strážcu zúbkov pre Zúbkovú vílu.

Plastové kefky vytvárajú kopu odpadov

Jeden človek za život spotrebuje veľa stoviek zubných kefiek a vytvorí tak až niekoľko desiatok kilogramov plastového odpadu. V Česku sa recykluje len niečo vyše 60 % plastového odpadu, zvyšok končí na skládkach alebo v spaľovniach. Len Praha je tak schopná za rok vyprodukovať niekoľko desiatok ton nerecyklovaného plastového odpadu iba zo zubných kefiek. Preto odporúčame používať rozložiteľné kefky z obnoviteľných zdrojov - namiesto plastu z ropy.

O značke Jack n' Jill

Spoločnosť Jack n 'Jill vlastní mladý austrálsky pár, Justin a Rachel. Po tom, čo sa im pred niekoľkými rokmi narodilo prvé dieťa sa intenzívne začali zaujímať o životné prostredie. Uvedomili si, aké priame dôsledky na zdravie ich detí môže mať kontakt s chemickými zložkami v bežnej zubnej starostlivosti. Boli frustrovaní tým, že na trhu nenašli prírodnú, úplne bezpečnú alternatívu - tak ju vďaka svojmu lekárskemu vzdelaniu sami vyvinuli. A keď už sa do toho vrhli, tak ju rovno urobili aj zábavnú a skvele chutiacu. Všetky produkty Jack n 'Jill sú navrhnuté tak, aby sa deťom páčili a aby aj vy ste ich mali v kúpeľni radi.

Firma minimalizuje obalové materiály, používa na ne i recyklovaný papier a kukuričný škrob a nikdy neobsahujú PVC, ftaláty alebo BPA (Bisfenol-A).

Hrúbka vlákna

0,15 m

Materiál štetinek

Nylon (Dupont 612)

Trieda jemnosti štetín

Extra soft

Krajina pôvodu

Vyrobené v Číne

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: