Jack n' Jill detská zubná kefka Dino

Kód: 3527
€5,05
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Toto je prvá detská kefka na svete s rukoväťou vyrobenou zo 100 % geneticky nemodifikovaného, rozložiteľného kukuričného škrobu. Je navrhnutá tak, aby sa deťom skvelo držala. Má extra jemné štetinky z nylonu (recyklovateľného), ktoré detské zúbky perfektne vyčistia, bez toho aby to deťom bolo nepríjemné.

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Jack n' Jill detská zubná kefka Dino (z kukuričného škrobu)

Toto je prvá detská kefka na svete s rukoväťou vyrobenou zo 100 % geneticky nemodifikovaného, rozložiteľného kukuričného škrobu. Je navrhnutá tak, aby sa deťom skvelo držala. Má extra jemné štetinky z nylonu (recyklovateľného), ktoré detské zúbky perfektne vyčistia bez toho, aby to deťom bolo nepríjemné.
 

Neobsahuje PVC, ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Kukuričný plast sa v prostredí komerčného kompostéra rozloží počas 90 dní.

Výmenu kefky odporúčame zhruba za 8 týždňov.

Ku kefke odporúčame dokúpiť aj úžasný pohár s Dinom z bambusu a ryžových pliev. A samozrejme, aj niektorú z báječných prírodných detských pást. Ak je vaše dieťa vo veku padania prvých zúbkov, určite ocenia aj rozkošného Strážcu zúbkov pre Zúbkovú vílu.

Plastové kefky vytvárajú kopu odpadov

Jeden človek za život spotrebuje veľa stoviek zubných kefiek a vytvorí tak až niekoľko desiatok kilogramov plastového odpadu. V Česku sa recykluje len niečo vyše 60 % plastového odpadu, zvyšok končí na skládkach alebo v spaľovniach. Len Praha je tak schopná za rok vyprodukovať niekoľko desiatok ton nerecyklovaného plastového odpadu iba zo zubných kefiek. Preto odporúčame používať rozložiteľné kefky z obnoviteľných zdrojov - namiesto plastu z ropy.

O značke Jack n' Jill

Spoločnosť Jack n 'Jill vlastní mladý austrálsky pár, Justin a Rachel. Po tom, čo sa im pred niekoľkými rokmi narodilo prvé dieťa sa intenzívne začali zaujímať o životné prostredie. Uvedomili si, aké priame dôsledky na zdravie ich detí môže mať kontakt s chemickými zložkami v bežnej zubnej starostlivosti. Boli frustrovaní tým, že na trhu nenašli prírodnú, úplne bezpečnú alternatívu - tak ju vďaka svojmu lekárskemu vzdelaniu sami vyvinuli. A keď už sa do toho vrhli, tak ju rovno urobili aj zábavnú a skvele chutiacu. Všetky produkty Jack n 'Jill sú navrhnuté tak, aby sa deťom páčili a aby aj vy ste ich mali v kúpeľni radi.

Firma minimalizuje obalové materiály, používa na ne i recyklovaný papier a kukuričný škrob a nikdy neobsahujú PVC, ftaláty alebo BPA (Bisfenol-A).

Hrúbka vlákna

0,15 m

Materiál štetinek

Nylon (Dupont 612)

Trieda jemnosti štetín

Extra soft

Krajina pôvodu

Vyrobené v Číne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: