Vplyvom preťaženie dopravcov sa môžu v nasledujúcich dňoch predĺžiť doby dodania objednávok o 3 až 4 dni. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za pochopenie.

Kvitok Tuhý Deodorant Dámský - Ranní Rosa, 42ml

Kód: 3378
€8,29
Skladom

Vôňa tohto dezodorantu je jemná, kvetinová s náznakom citrusov, vhodná pre ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Navia Tuhý Dezodorant Dámsky - Ranná Rosa

Vôňa tohto dezodorantu je jemná, kvetinová s náznakom citrusov, vhodná pre ženy.

  • zabraňuje zápachu pomocou prírodných zložiek
  • nevysušuje pokožku
  • nezanecháva "ulepených pocit" a fľaky na oblečenie
  • obsahuje jedlú sódu (pre mnohých ľudí dráždivá zložka)

Dezodorant odstraňuje nepríjemný telesný pach tým, že zabraňuje množeniu baktérií, ktoré tento zápach spôsobujú rozkladaním zložiek potu. Zároveň však nebráni prirodzenému odstraňovanie odpadových a škodlivých látok z tela - potenie. Nebráni teda telu robiť to, čo je pre neho prirodzené. Vaše telo sa tak naďalej môže bezpečne zbaviť odpadových a škodlivých látok, na rozdiel od antiperspirantov.

Aj keď je pekná vôňa dôležitá, v Navi skôr išlo o to, aby každý esenciálny olej plnil svoju funkciu - teda pôsobil antibakteriálne, antifungálne, antisepticky a zabraňoval tak množeniu baktérií. Preto pre tento dezodorant zvolili kombináciu 4 esenciálnych olejov v súlade s aromaterapiou, ktoré sa venujú -geránium, litsea cubeba, levandule a bergamot. Tieto esenciálne oleje majú silný antibakteriálny, antiseptický a antimykotický účinok. Navzájom sa dopĺňajú, čím účinok ešte viac podporí (dochádza k synergii - znásobenie ich účinkov). Na odstránenie zápachu a čiastočnom obmedzení potenia sa podieľa aj kamenec.

Vďaka tejto kombinácii sa dezodorant hodí aj na "ťažšie" chvíľa a pre mužov, ktorí majú aromatickejší pot.

Použitie

Po osprchovaní natrite jemnú vrstvu dezodorantu do podpazušia (príliš netlačte, radšej natierajte jemne a viackrát). V prípade potreby použite 2x denne.

Obsah

30 ml

Zloženie

Polyglycerol-3-BEESWAX (Cera Belina - derivát včelieho vosku), Izopropyl myristát, Caprilic / Capric Triglycerides (frakcionovaný kokosový olej), Potassium Alum (kamenec draselný), Tocopherol (vitamín E), Pelargonium graveolens (Geranium) Oil (esenciálny olej Geranium ), Litsea Cubeba (Litsea) Oil (esenciálny olej Litsea Cubeba), Lavandula Angustifolia Oil (esenciálny olej Levanduľa), Citrus Bergamo Oil (esenciálny olej Bergamot), * Citral, * Limonene, * Linalool, * Geraniol, * Citronellol * vyskytujúce sa prirodzene v siliciach

* Vyskytujúce sa prirodzene v siliciach

Obsah zložiek rastlinného pôvodu: 100% (z toho 90% v organickej kvalite).

Tento produkt neobsahuje žiadne konzervanti, syntetické parfumy či ropné deriváty.

Pri prechode na prírodnú kozmetiku je niekedy pre organizmus potrebná dlhšia adaptácia (cca 1-2 týždne), počas ktorej môže dochádzať ku krátkodobému zvýšenému zápachu.

Dodatočné parametre

Kategória: Deodoranty
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: