Pre influencerov

Chceš s nami spolupracovať?

Si nadšenec v oblasti nových prístupov k starostlivosti o zdravie a biohackingu? Zaujímajú ťa len tie najkvalitnejšie prírodné produkty a záleží ti na prírode v tom, v akom prostredí budú žiť naše deti? Si zároveň influencer, alebo youtuber? Pokiaľ si 3x odpovedal ÁNO, tak si tu srpávne!

Poď s nami rozširovať naše know how!

Čo môžeš očakávať?

Spoluprácu s najrýchlejšie expandujúcim e-shopom v obore, ktorá ti prinesie prírodné produkty najvyššej kvality zadarmo a možnosť informovať pravdivo o ich účinkoch na zdravie svoje okolie. Sám budeš môcť vyskúšať, že naše výrobky fungkujú a užiť si ich kvalitu na vlastnú kožu.

Budeš ako prvý testovať naše novinky, a tým sa staneš súčasťou významného a dlhodobého projektu, ktorý udáva trendy v oblasti zdravého životného štýlu a zároveň inšpiruje ostatných. Projekt, ktorý naviach robí veci v súlade s prírodou a nehladí len na zisk. 

Naša spolupráca bude dlhodobá, stabilná a bude ti dávať zmysel, a zároveň bude rešpektovaná tvojím publikom.

 socialni ikonky

Podmienky spolupráce:

  • Musíš byť zameraný na zdravý životný štýl.
  • Záleží ti na prírode a robíš veci srdcom, nie len pre zisk.
  • Mať účet na sociálnych sieťach ako Instagram, Facebook, alebo Youtube.
  • Mať aspoň 1000 sledujúcich.
  • Mať blog alebo skúsenosť s písaním článkov, recenzií alebo testovaním
  • Aktívne s nami komunikovať a dodržovať dohodnuté termíny. 

 

Poskytnutie produktov:

Produkty na testovanie vám poskytneme po vzájomnej dohode s ohľadom na váš vlastný výber a preferencie tak, aby pre vás testovanie bolo príjemné a robili ste ho radi a naplno.

Do vašej kreativity a prezentácie vám nebudeme nijak zasahovať

Pokiaľ spĺňate naše podmienky a máte chuť stať sa našou súčasťou alebo sa nás potrebujete spýtať na bližšie informácie, napíšte nám na slapkova@brainmarket.cz.