DOPRAVA ZADARMO! Len od piatku do nedele!⁠ *Platí len pre DPD a pri nákupe nad 24 €.⁠

Pre influencerov

Chceš s nami spolupracovať?

Si nadšenec v oblasti nových prístupov k starostlivosti o zdravie a biohackingu? Zaujímajú ťa len tie najkvalitnejšie prírodné produkty a záleží ti na prírode v tom, v akom prostredí budú žiť naše deti? Si zároveň influencer, alebo youtuber? Pokiaľ si 3x odpovedal ÁNO, tak si tu srpávne!

Poď s nami rozširovať naše know how!

Čo môžeš očakávať?

Spoluprácu s najrýchlejšie expandujúcim e-shopom v obore, ktorá ti prinesie prírodné produkty najvyššej kvality zadarmo a možnosť informovať pravdivo o ich účinkoch na zdravie svoje okolie. Sám budeš môcť vyskúšať, že naše výrobky fungkujú a užiť si ich kvalitu na vlastnú kožu.

Budeš ako prvý testovať naše novinky, a tým sa staneš súčasťou významného a dlhodobého projektu, ktorý udáva trendy v oblasti zdravého životného štýlu a zároveň inšpiruje ostatných. Projekt, ktorý naviach robí veci v súlade s prírodou a nehladí len na zisk. 

Naša spolupráca bude dlhodobá, stabilná a bude ti dávať zmysel, a zároveň bude rešpektovaná tvojím publikom.

 socialni ikonky

Podmienky spolupráce:

  • Musíš byť zameraný na zdravý životný štýl.
  • Záleží ti na prírode a robíš veci srdcom, nie len pre zisk.
  • Mať účet na sociálnych sieťach ako Instagram, Facebook, alebo Youtube.
  • Mať aspoň 1000 sledujúcich.
  • Mať blog alebo skúsenosť s písaním článkov, recenzií alebo testovaním
  • Aktívne s nami komunikovať a dodržovať dohodnuté termíny. 

 

Poskytnutie produktov:

Produkty na testovanie vám poskytneme po vzájomnej dohode s ohľadom na váš vlastný výber a preferencie tak, aby pre vás testovanie bolo príjemné a robili ste ho radi a naplno.

Do vašej kreativity a prezentácie vám nebudeme nijak zasahovať

Pokiaľ spĺňate naše podmienky a máte chuť stať sa našou súčasťou alebo sa nás potrebujete spýtať na bližšie informácie, napíšte nám na roman@brainmarket.cz.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie