NOVINKA! BrainMax Pure HHC & CBD ! Více: ZDE
Veľká novinka! Vlastná potravinárska výroba! Více: ZDE
NOVINKA: BrainMax Pure protein cookies ! Více: ZDE

Phytos, Éterický olej 5. čakra 10 ml

Kód: 7846
Tip
Značka: Phytos
€6
Skladom (1 ks)

éterický olej 5.čakra VIŠUDDHI - krčná

Táto čakra sídli v oblasti hrtana. Jej vyrovnanosť pomáha pri prekonávaní problémov, ktoré súvisia najmä so schopnosťou slovne sa vyjadriť.

Zmes obsahuje:   benzoin,   mätu piepornú,   šalvia,   tymián   a   yzop

Detailné informácie

Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Sme skúsení. Radi poradíme!
Testujeme, čo predávame
Testujeme, čo predávame
Overujeme vysokú kvalitu produktov.
Rýchla expedícia
Rýchla expedícia
Produkty máme skutočne na sklade.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80 eur.

Podrobný popis

Éterický olej Phytos - podpora 5. čakry

5.čakra VIŠUDDHI - krčná

Táto čakra sídli v oblasti hrtana. Jej vyrovnanosť pomáha pri prekonávaní problémov, ktoré súvisia najmä so schopnosťou slovne sa vyjadriť.

Podľa hinduistického náboženstva a radu východných učení sú čakry energetická miesta v tele, ktorá slúži ako veľmi zložité prevodníky a transformátory prány v ľudskom organizme. Pránu môžeme chápať ako súhrn všetkých vitálnych životných energií.

Aby bolo ľudské telo zdravé, musia jeho čakry správne fungovať, byť v rovnováhe a prijímať bioenergiu. Poruchy tohto krehkého systému sa nepríjemne prejavujú navonok. V rovine fyzického tela sú to väčšinou choroby a bolesti. V oblasti ľudskej psychiky to často bývajú rôzne mentálne bloky alebo strachy, ktoré sa následne negatívne premietajú do medziľudských vzťahov alebo životných situácií. Až pokiaľ je v harmónii všetkých sedem čakier, tak sa tiež náš život stáva plnohodnotným a vyrovnaným.

Je známe, že aromaterapia je jedným z najlepších prostriedkov, ktorým sa nechá pozitívne ovplyvniť ľudské podvedomie a psychika. Práve preto vonné esencie veľmi dobre harmonizujú čakrový systém. Z tohto dôvodu sme sa Vám rozhodli ponúknuť kompletný rad zmesou esenciálnych olejov, ktoré sú presne namiešané pre každú zo siedmich čakier. Jednotlivé čakry reprezentuje jedna alebo viac špecifických vôní, ktoré sú v zmesi zastúpené spolu s ďalšími, ktoré sa navzájom prepájajú a prináša čo najsilnejší účinok. Viac sa o čakrách dozviete v instagramovém príspevku.

cakry_SK_Infografika_Instagram_BrainMarket

použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéru či inhalačnej tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi.

zloženie:

benzoin,   mäta pieporná,   šalvia,   tymián   a   yzop

Krajina pôvodu:

Česká Republika

Dodatočné parametre

Kategória: Éterické oleje
Hmotnosť: 0.05 kg
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: